Logo small

TAG: opieka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 105
1.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Konsultacje dietetyczne - pawelgluchowski.pl

Prawdziwy trener personalny opiera się na naukowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Jeśli szukasz profesjonalisty i naprawdę chcesz efektów, zapoznaj się z moją ofertą! Nazywam się Paweł Głuchowski i od wielu lat zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, planami treningowymi oraz holistyczną opieką trenerską. Pomagam osobom na każdym poziomie zaawansowania, rozwiązując ich problemy zdrowotne. Tym samym masz pewność, że moja opieka trenerska wykracza poza siłownię i kuchnię. Nauczę Cię zdrowego stylu życia, który pokochasz. Co Ty na to?

  www.pawelgluchowski.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 20364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Praca opiekunka seniora, Veritas Opieka

Aktualne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Agencja Veritas zapewnia kompleksową organizację wyjazdu za granicę i legalne warunki pracy dla opiekunek. Poszukujemy Opiekunek Osób Starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy opiekę koordynatora oraz darmowy transport do pracy. Wynagrodzenie opiekunki uzależnione jest od poziomu znajomości języka niemieckiego oraz wcześniejszego doświadczenia w opiece. Oferujemy zarobki nawet do 8000 zł na rękę w jeden miesiąc.

  www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

katalog >> Usługi >> ogłoszenia >> 19489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Opieka osób starszych - opiekujmy.pl

Blog dotyczący opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Baza wiedzy dotycząca opieki seniora, ciekawostki medyczne, analizy demograficzne, opieka osób starszych.

  opiekujmy.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Prywatny dom opieki dla osób starszych - fundacjaambrozja.pl

Fundacja Ambrozja to miejsce stworzone z myślą o seniorach oraz ich potrzebach. Dom Pomocy Społecznej został przeznaczony dla seniorów dotkniętych problemem zaburzeń psychicznych, a także osób z niepełnosprawnością. Ponadto w Fundacji Ambrozja pomoc otrzymają osoby chore, które wymagają stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. Fundacja oferuje pomoc także rodzinom chorych osób. 

  fundacjaambrozja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 23129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z oferty na kompleksowe sprzątanie grobów Gliwice. Nasza oferta to miedzy innymi: Mycie grobów profesjonalnymi środkami Usuwanie chwastów, śmieci, starych kwiatów i zniczy Kwiaciarnia Róża proponuje Państwu także kompleksowe sprzątanie terenu wokół grobu - czyli sprzątanie grobów Gliwice i okolica. Na życzenia klienta pełna dokumentacja fotograficzna drogą elektroniczną. Na życzenie klienta specjalna aranżacja grobu kwiatami. Skorzystaj z oferty - sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice,

  roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Usługi prawne dla jednostek oświatowych - auxilia-oswiata.pl

Nie wiesz, czy prowadzona przez Ciebie jednostka oświatowa działa w pełni zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi? Sprawdź to, korzystając z pomocy i ochrony prawnej ekspertów z AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE. O prawie oświatowym wiemy wszystko i chętnie doradzamy klientom, pozwalając im uniknąć wielu nieprzyjemności wynikających z błędnego rozumienia przepisów prawa. Wciąż się doszkalamy, podnosząc swoje kompetencje, a także śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa, by oferować klientom tylko aktualne informacje.

  auxilia-oswiata.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22617

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Psi hotel Warszawa

Jeśli potrzebny jest Państwo pet hotel, zapraszamy na stronę psihotelmorris.pl. Znajdziecie tutaj Państwo pełen opis naszych usług. Oferowana przez nas opieka nad psami jest w pełni bezstresowa i zapewnia Państwa zwierzakom przyjazną atmosferę zabawy i radości podczas pobytu w naszym psim hoteliku. Zapraszamy!

  psihotelmorris.pl/

katalog >> Turystyka >> hotele >> 17091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    żłobek integracyjny warszawa - tajemniczyogrod.eu

Chcesz zadbać o całościowy rozwój swojego dziecka, a może masz dziecko z autyzmem i chcesz zapewnić mu rozwój podstawowych umiejętności? Prywatne przedszkole i żłobek Tajemniczy ogród w Warszawie to wyjątkowe miejsce, gdzie w przestrzeni pełnej przyjaźni i radości, podtrzymujemy rozwój dzieci poprzez zabawę i naukę oraz zapewniamy wsparcie psychofizyczne. Oferujemy wiele metod, m. in. artterapia, terapia integracji sensorycznej czy trening umiejętności społecznych (TUS). Gwarantujemy także opiekę psychologa i logopedy/ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  https://www.tajemniczyogrod.eu/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 22496

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 105