Logo small

TAG: opieka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 100
1.    Sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z oferty na kompleksowe sprzątanie grobów Gliwice. Nasza oferta to miedzy innymi: Mycie grobów profesjonalnymi środkami Usuwanie chwastów, śmieci, starych kwiatów i zniczy Kwiaciarnia Róża proponuje Państwu także kompleksowe sprzątanie terenu wokół grobu - czyli sprzątanie grobów Gliwice i okolica. Na życzenia klienta pełna dokumentacja fotograficzna drogą elektroniczną. Na życzenie klienta specjalna aranżacja grobu kwiatami. Skorzystaj z oferty - sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice,

  roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Psi hotel Warszawa

Jeśli potrzebny jest Państwo pet hotel, zapraszamy na stronę psihotelmorris.pl. Znajdziecie tutaj Państwo pełen opis naszych usług. Oferowana przez nas opieka nad psami jest w pełni bezstresowa i zapewnia Państwa zwierzakom przyjazną atmosferę zabawy i radości podczas pobytu w naszym psim hoteliku. Zapraszamy!

  psihotelmorris.pl/

katalog >> Turystyka >> hotele >> 17091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.europe-center-care.pl opieka dla seniorów wrocław

Szukasz zawodowych opiekunów do osoby starszej z Twojego otoczenia? Skontaktuj się z firmą Europe Center of Care z siedzibą we Wróblowicach w woj. dolnośląskim. Współpracujemy z firmą niemiecką, która koordynuje pracę naszych opiekunek na terenie Niemiec. Zapewniamy całodobową, całościową opiekę, dostarczając profesjonalne usługi, jakie świadczy wykwalifikowany personel. Wszystkie opiekunki są dobierane indywidualnie do podopiecznych, posiadają dużą empatię i zrozumienie potrzeb osób starszych. Pomoc realizujemy dla osób samotnych, chorych i niepełnosprawnych. Świadczymy też wsparcie w opiece dla rodzin seniora. Zapraszamy na nasza stronę!

   europe-center-care.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15916

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Petsi - opieka nad psem w Katowicach

Wyjeżdżasz i potrzebujesz opieki dla Twojego psa? Możesz to zadanie powierzyć zawodowemu opiekunowi! Petsi to wykwalifikowany petsitter świadczący usługi z zakresu opieki nad psami na terenie Katowic. Mogę zająć się pupilem w Twoim domu lub w moim domowym hotelu. Nie musisz się martwić o swojego psa – w specjalnym panelu na stronie internetowej Petsi będziesz mógł zobaczyć relację z dnia Twojego pupila w postaci zdjęć, krótkiego video i mapy z trasą spaceru. Jeśli szukasz wykwalifikowanego i zaufanego opiekuna dla Twojego psa, sprawdź moje referencje i zadzwoń!

  www.wyprowadzanie-psow.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 15750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.ega-babysitter.pl Opieka do dziecka

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Agencji Pośrednictwa Ega Babysitter w Lublinie. Nasza agencja jest zarejestrowana w krajowym rejestrze agencji. Oferujemy Państwu pomoc w znalezieniu odpowiedniego opiekuna czy niani dla Państwa dzieci. Analizujemy kompetencje, zbieramy opinie od poprzednich pracodawców osoby która ma zostać opiekunem Państwa dziecka. Znajdziemy także dla Państwa osobę, która odbierze dzieci po szkole oraz pomoże w odrobieniu lekcji. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  ega-babysitter.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Drobne AGD

Jeśli poszukujesz dobrych sprzętów AGD takich jak bezprzewodowy odkurzacz lub opiekacz do kanapek z całą pewnością je znajdziesz. Problem pojawi się jednak, gdy będziesz szukać tych samych produktów w dobrych, niskich cenach. Rozwiązaniem tego może okazać się zakup powystawowego AGD w sklepie firmy MultimediaOutlet. Oferujemy szeroką gamę AGD i RTV. Tylko u nas znajdziesz silny odkurzacz lub ekspres do kawy w cenach nawet o 70% niższych od regularnych cen sklepowych. Zapraszamy.

  kupwkoszalinie.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 14020

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Telemedycyna

Nasza firma działa na rynku informatycznym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom systemy teleinformatyczne, które pozwalają na stałe monitorowanie osób starszych czy niepełnosprawnych, co ma na celu zapewnienie znacznie bardziej skutecznej oraz stałej opieki na podopiecznymi. Nasz system korzysta między innymi z innowacyjnych urządzeń, które pozwalają na zbieranie oraz stałe monitorowanie poszczególnych osób.

  teleopieka.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> zdrowie >> 13091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.ddp-seniorek.pl

Dom Dziennego Pobytu SENIOREK w Rudzie Śląskiej to jedyne miejsce, gdzie osoby z utratą pamięci, zmagające się z oznakami otępienia i spadkiem sprawności umysłowej znajdą fachową opiekę. Zajmujemy się seniorami z Górnego Śląska. Zapewniamy wykwalifikowany zespół, który gwarantuje podopiecznym bezpieczeństwo, odpowiednie warunki, specjalistyczną terapię oraz zajęcia. Rodziny szukające pomocy i wsparcia w codziennych obowiązkach z bliskim dotkniętym otępieniem, demencją lub chorobą Alzheimera, zapraszamy do zaznajomienia z ofertą, kontaktu i współpracy.

  www.ddp-seniorek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    galar-firma.com

We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma Galar. Istniejemy na rynku od 2015 roku a specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu pomieszczeń. Swoje usługi świadczymy w domach, mieszkaniach jak również biurach. Oferujemy odkurzanie, mycie okien, czyszczenie i polerowanie mebli a oprócz tego dezynfekcję toalet, układanie drobnych przedmiotów, czyszczenie sprzętów czy też wynoszenie śmieci. Pomagamy też w poszukiwaniu opieki dla dzieci i osób starszych. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.galar-firma.com

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 18270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.centrummalegodziecka.pl

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Małego Dziecka z Krakowa. Nasza działalność polega na świadczeniu usług mających na celu poprawę zdrowia dzieci, a także wspieranie ich rozwoju. Państwa dzieciom zapewniamy opiekę lekarską, jak również opiekę pielęgniarską. Świadczymy również usługi rehabilitacyjne, możemy przeprowadzić między innymi terapię wzroku, a zatem przez zastosowanie specjalnych ćwiczeń, usprawnić wzrok dziecka. Działa u nas również Klub Małego Dziecka, który zapewnia dzieciom rozrywkę, ale też warunki do nauki. Z pełną ofertą naszego Centrum mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

  www.centrummalegodziecka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 18173

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 100