Logo small

TAG: opieka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 104
1.    Opieka osób starszych - opiekujmy.pl

Blog dotyczący opieki nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi. Baza wiedzy dotycząca opieki seniora, ciekawostki medyczne, analizy demograficzne, opieka osób starszych.

  opiekujmy.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19050

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.opiekanadrodzicami.eu

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy ONKOMED z Warszawy. Zajmujemy się opieką nad osobami chorymi i starszymi w domach oraz szpitalach a z naszych usług korzystają zarówno osoby indywidualne jak też instytucje. Proponujemy pomoc w pielęgnacji, naukę podstawowych badań a oprócz tego instruktaż dotyczący ćwiczeń, przewracania czy przenoszenia chorego. W trosce o jakość usług zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel. Gwarantujemy miłą i fachową współpracę, atrakcyjne ceny i dyspozycyjność. Po więcej szczegółów wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.opiekanadrodzicami.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice

Zapraszamy do skorzystania z oferty na kompleksowe sprzątanie grobów Gliwice. Nasza oferta to miedzy innymi: Mycie grobów profesjonalnymi środkami Usuwanie chwastów, śmieci, starych kwiatów i zniczy Kwiaciarnia Róża proponuje Państwu także kompleksowe sprzątanie terenu wokół grobu - czyli sprzątanie grobów Gliwice i okolica. Na życzenia klienta pełna dokumentacja fotograficzna drogą elektroniczną. Na życzenie klienta specjalna aranżacja grobu kwiatami. Skorzystaj z oferty - sprzątanie grobów, opieka nad grobami Gliwice,

  roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17240

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Psi hotel Warszawa

Jeśli potrzebny jest Państwo pet hotel, zapraszamy na stronę psihotelmorris.pl. Znajdziecie tutaj Państwo pełen opis naszych usług. Oferowana przez nas opieka nad psami jest w pełni bezstresowa i zapewnia Państwa zwierzakom przyjazną atmosferę zabawy i radości podczas pobytu w naszym psim hoteliku. Zapraszamy!

  psihotelmorris.pl/

katalog >> Turystyka >> hotele >> 17091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.europe-center-care.pl opieka dla seniorów wrocław

Szukasz zawodowych opiekunów do osoby starszej z Twojego otoczenia? Skontaktuj się z firmą Europe Center of Care z siedzibą we Wróblowicach w woj. dolnośląskim. Współpracujemy z firmą niemiecką, która koordynuje pracę naszych opiekunek na terenie Niemiec. Zapewniamy całodobową, całościową opiekę, dostarczając profesjonalne usługi, jakie świadczy wykwalifikowany personel. Wszystkie opiekunki są dobierane indywidualnie do podopiecznych, posiadają dużą empatię i zrozumienie potrzeb osób starszych. Pomoc realizujemy dla osób samotnych, chorych i niepełnosprawnych. Świadczymy też wsparcie w opiece dla rodzin seniora. Zapraszamy na nasza stronę!

   europe-center-care.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15916

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Petsi - opieka nad psem w Katowicach

Wyjeżdżasz i potrzebujesz opieki dla Twojego psa? Możesz to zadanie powierzyć zawodowemu opiekunowi! Petsi to wykwalifikowany petsitter świadczący usługi z zakresu opieki nad psami na terenie Katowic. Mogę zająć się pupilem w Twoim domu lub w moim domowym hotelu. Nie musisz się martwić o swojego psa – w specjalnym panelu na stronie internetowej Petsi będziesz mógł zobaczyć relację z dnia Twojego pupila w postaci zdjęć, krótkiego video i mapy z trasą spaceru. Jeśli szukasz wykwalifikowanego i zaufanego opiekuna dla Twojego psa, sprawdź moje referencje i zadzwoń!

  www.wyprowadzanie-psow.pl/

katalog >> Rozrywka i hobby >> zwierzeta >> 15750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.ega-babysitter.pl Opieka do dziecka

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Agencji Pośrednictwa Ega Babysitter w Lublinie. Nasza agencja jest zarejestrowana w krajowym rejestrze agencji. Oferujemy Państwu pomoc w znalezieniu odpowiedniego opiekuna czy niani dla Państwa dzieci. Analizujemy kompetencje, zbieramy opinie od poprzednich pracodawców osoby która ma zostać opiekunem Państwa dziecka. Znajdziemy także dla Państwa osobę, która odbierze dzieci po szkole oraz pomoże w odrobieniu lekcji. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  ega-babysitter.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Drobne AGD

Jeśli poszukujesz dobrych sprzętów AGD takich jak bezprzewodowy odkurzacz lub opiekacz do kanapek z całą pewnością je znajdziesz. Problem pojawi się jednak, gdy będziesz szukać tych samych produktów w dobrych, niskich cenach. Rozwiązaniem tego może okazać się zakup powystawowego AGD w sklepie firmy MultimediaOutlet. Oferujemy szeroką gamę AGD i RTV. Tylko u nas znajdziesz silny odkurzacz lub ekspres do kawy w cenach nawet o 70% niższych od regularnych cen sklepowych. Zapraszamy.

  kupwkoszalinie.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 14020

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    jadwinin.pl

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się całodobową opieką nad seniorami. Dysponujemy komfortowymi i wyposażonymi w niezbędny sprzęt pokojami a oprócz tego przestronną jadalnią, pięknym ogrodem ze ścieżkami spacerowymi jak i kapliczką. Organizujemy ciekawe zajęcia tematyczne a nad bezpieczeństwem zdrowiem podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra medyczna. Zapewniamy doskonałe warunki, sympatyczną atmosferę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  https://www.jadwinin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.domseniora70plus.pl

Dom Seniora 70 Plus w Konstantynowie Łódzkim zaprasza wszystkie osoby, które poszukują dla swoich krewnych profesjonalnej opieki i zależy im na ośrodku z wykwalifikowaną kadrą pielęgniarsko-opiekuńczą. Oferujemy całodobową opiekę nad osobami starszymi, a pomieszczenia zaadaptowane są dla osób starszych i niepełnosprawnych. Każdy z naszych mieszkańców ma zapewnioną właściwą opiekę opiekuńczo-pielęgniarską, rehabilitację i stały dostęp do lekarzy POZ. Zachęcamy do kontaktu.

  https://www.domseniora70plus.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 104