Logo small

TAG: osobistych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    Najlepsze konto osobiste

Fajna strona rzetelnie analizująca konta firmowe. Posiada aktualne informacje o kontach osobistych. Całość zebrana i podsumowana w ranking kont. Oprócz tego wygodne zestawienie promocji bankowych, można na tym zarobić.

  www.bank-ranking.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 19919

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Zabezpieczenie przed kradzieżą

Jeśli nie chcesz stracić cennych rzeczy, pomyśl wcześniej o ich oznakowaniu. Dzięki nam możesz umieścić na portfelu czy kluczach nalepkę hologramową, która pozwoli zwrócić je właścicielowi. To doskonała ochrona na wypadek zgubienia, ale także zabezpieczenie przed kradzieżą, bo odstrasza przynajmniej część potencjalnych złodziei. To także ochrona kluczy przed zgubieniem i szansa, że uczciwy znalazca odda je i nie będziemy musieli zmieniać zamków. W ofercie także ochrona zwierząt domowych, dzięki specjalnym aplikacjom nie zostaną oddane do schroniska, ale szybko wrócą do właściciela nawet w przypadku, gdy jakimś cudem zawędrują nawet na drugi koniec miasta. Pomyśl już teraz o karcie z hologramem, do której można również przypisać wszystkie noszone w portfel karty płatnicze czy dokumenty. Po zgubieniu lub kradzieży jednym telefonem zastrzeżesz je wszystkie bez żadnego problemu. mySafety ochrona rzeczy osobistych ul. Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa Tel: 22 539 49 00

  sklep.mysafety.pl

katalog >> Usługi >> dom i ogrod >> 17607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    mySafety - ochrona na wypadek zgubienia

Nasi czworonożni przyjaciele są często oczkiem w głowie całej rodziny. Niestety, z różnych przyczyn zdarza się, że uciekają i się gubią. Jak sprawić, by pies nie trafił do schroniska? Rozwiązaniem może być oferowany przez firmę mySafety identyfikator dla psa z podstawowymi informacjami na temat zwierzaka oraz danymi kontaktowymi właściciela. Ważna jest również ochrona portfela, w którym nosimy nie tylko gotówkę, ale również sporo ważniejsze rzeczy: dokumenty oraz karty płatnicze. Dzięki naklejce z hologramem nie tylko odstraszymy ewentualnego złodzieja. Zadziała też w przypadku znalezienia zguby przez uczciwą osobę, która będzie mogła oddać ją prawowitemu właścicielowi. Przyporządkowując do jednego numeru ID wszystkie karty i dokumenty, możemy też zastrzec je za pomocą jednego telefonu, bez niepotrzebnego stresu. Profesjonalna ochrona rzeczy osobistych nie tylko w Warszawie. Załatw wszystko w jednym miejscu: mySafety Ochrona na wypadek zgubienia ul. Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa Tel: 22 539 49 00

  www.mysafety.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Konto internetowe

Banki w walce o klienta często organizują promocje aby zachęcić do otwarcia u nich konta bankowego: 100 zł za otwarcie rachunku, wysokie oprocentowanie, częściowy zwrot pieniędzy wydanych na rachunki. W reklamie bardzo mocno podkreślone są korzyści, a to może spowodować, że otworzymy konto osobiste pod wpływem emocji, bez zastanowienia i sprawdzenia dokładniej oferty. W praktyce może się okazać, że nie skorzystamy z atrakcyjnych warunków bo np. nie mamy regularnych wpływów o określonej wysokości. Jeśli chcesz mieć podane wszystkie dane związane z kontami internetowymi bez wczytywania się w regulaminy i tabele opłat i prowizji, odwiedź portal skarbonet.pl.

  skarbonet.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> konto bankowe >> 3819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Konto osobiste

Zapewne masz już rachunek bankowy, ale czy masz pewność, że masz najlepsze warunki? Możesz zyskać dużo więcej niż myślisz. Brak opłat za prowadzenie konta osobistego. To już nic szczególnego. Porównaj konta osobiste i wybierz to, które daje Ci jeszcze więcej, jak na przykład zwrot części wydatków za zakupy.

  www.porownajkontoosobiste.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 3703

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    jolantagolik.pl

Sesja psychoterapii indywidualnej, konsultacja psychologiczna, poradnictwo psychologiczne - zapraszamy do Pracowni Psychologicznej Jolanta Golik w Mikołowie, która jest absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i ma 24-letnie praktyka w zawodzie psychologa, terapeuty, trenera biznesu i rozwoju osobistego. Obszary pomocy psychologicznej i terapeutycznej obejmują nie tylko wsparcie w sytuacjach osobistych i kryzysie wewnętrznym, ale też w przypadku problemów zawodowych. Zapraszamy na konsultacje.

  https://jolantagolik.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 20135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    AMserwis

Prowadzimy serwis komputerów w Wejherowie. Rozwiązujemy podstawowe i bardziej zaawansowane problemy techniczne. Diagnozujemy usterki w komputerach osobistych, telefonach komórkowych, tabletkach, laptopach. Przywracamy użyteczność wyświetlaczom. Oddajemy do dyspozycji dział z akcesoriami komputerowymi. Zapewniamy przejściówki i pełną konfigurację.

  amserwis-gsm.pl

katalog >> Komputery i internet >> serwis komp. >> 19635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.bartosztrabka.pl

Trening osobisty dla jednej lub dwóch osób z planem dobieranym do indywidualnych potrzeb - może to być jeden trening lub pakiet 10 - oferuje Bartosz Trąbka, gdyński trener personalny, oficjalny, certyfikowany trener Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Osobistych. Trener w kulturystyce i fitness (międzynarodowe uprawnienia IFBB oraz EBFF), członek komisji egzaminacyjnej specjalizacji trenerskiej i instruktorskiej w kulturystyce na AWFiS. Organizator kursów trenerskich i instruktorskich także twórca nowatorskich programów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie i sportowców. Zapraszamy do kontaktu!

  bartosztrabka.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 16367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.ocieplenianatryskowe.net

Woj-tom to firma mająca swoją siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim. Proponuje ona swoim klientom szeroki zakres usług ocieplania domów przy pomocy najnowszych technologii. Piany natryskowe których używamy służą izolacji fundamentów, ścian, poddasza oraz dachu zarówno w domach mieszkalnych jak i zabudowie gospodarczo-przemysłowej t.j. magazyny, obory, hale produkcyjne, przechowalnie owoców i wiele innych. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do typu zabudowy i osobistych oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie i jej usługach.

  www.ocieplenianatryskowe.net

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15792

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38