Logo small

TAG: pilne

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 6 z 6
1.      TRANS GLOB - Tłumaczenia Wrocław | Biuro tłumaczeń Transglob

Biuro tłumaczeń Transglob Wrocław oferuje tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe. Tłumaczenia Wrocław polsko-angielskie, angielsko-polskie i wiele innych. Tłumacz Wrocław...

  www.transglob.com.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Szkolenia bhp Gorzów

Usługi BHP AiK to firma, która powstała w 2013 roku. Od tego momentu czynnie uczestniczy w doradztwie i szkoleniach z zakresu BHP. Współpracuje z firmami z różnych branż (handlowo-usługowych, budownictwa, zakładów produkcyjnych i rolnictwa). Oferuje pilne konsultacje 24h. Ponadto prowadzi jednorazowe konsultacje i oferuje stałą obsługę firm. Zatrudnia doświadczonych specjalistów, w tym Starszych specjalistów ds. BHP.

  www.bhp-gorzow.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 16114

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wirtualne Biuro Kraków - Siedziba firmy w centrum

Siedziba firmy w ścisłym centrum miasta to nie tylko oznaka renomy i wiarygodności danego przedsiębiorcy, ale także znaczne ułatwienie logistyczne. Klient może dowolnym środkiem transportu dotrzeć do firmy i przy okazji załatwić inne pilne sprawy na mieście. Taki adres firmy w sercu miasta- na krakowskim Rynku Głównym ma do dyspozycji wirtualne biuro Kraków. Nie trzeba przeznaczać bajońskich kwot, by zyskać prestiżowy adres firmy i wysokojakościową obsługę. Wirtualne biuro Kraków proponuje wygodne i elastyczne formy współpracy biznesowej. Można wynająć od nas wirtualny adres firmy na Rynku oraz skorzystać ze zdalnej obsługi biurowej, którą wykonuje dla Klientów wielojęzyczny wirtualny sekretariat. Dedykowani do obsługi firmy pracownicy są w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z Klientem, który może przebywać w dowolnym miejscu i mieć bieżący wgląd w bieżące sprawy firmowe. Nasz personel wysyła codziennie powiadomienia do Klientów drogą elektroniczną, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest ryzyko przeoczenia ważnego powiadomienia bądź pisma, na które należy niezwłocznie odpowiedzieć. Zaproponowane przez wirtualne biuro Kraków rozwiązania są szczególnie korzystne dla osób, które większość działań firmowych prowadzą w terenie lub mają tutaj jedynie filię Swojej działalności i wysokie koszty związane z wynajęciem drogiego lokalu w centrum są dla nich zbędnym wydatkiem. Wirtualne biuro Kraków zaprasza do współpracy zwolenników nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań dla biznesu.

  www.firmanarynku.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9556

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Adwokat prawo spadkowe Wrocław

Witryna Zachowek.biz.pl jest własnością adwokata Iwo Klisza, który specjalizuje się między innymi w prawie spadkowym. Na blogu opisuje szereg różnorodnych zagadnień z zakresu między innymi działu spadku, wydziedziczenia, czy też kwestiami spornymi oraz licznymi wyjątkami. Poza tym osoby, które potrzebują pilnej konsultacji prawnej mogą skorzystać ze znajdującego się na blogu formularza kontaktowego oraz porad prawnych online.

  zachowek.biz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 4949

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Praca w opiece na terenie Niemiec - Favoris

Opiekunka do Niemiec pilne poszukiwana! Sprawdzone oferty legalnej pracy w opiece w Niemczech nad osobą starszą. Gwarantowane wysokie zarobki i premie. Favoris to zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekun/ka Osób Starszych. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  favoris.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Pilne, ekspres

Translarus Biuro tłumaczeń - tłumaczenia rosyjskiego. Bardzo rzetelnie i tanie tłumaczenia rosyjski. Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenie rosyjskiego, tłumaczenia stron internetowych na język rosyjski i z języka rosyjskiego na polski. Tłumaczenia polsko rosyjski - tłumaczenia biznesowe, ekonomiczne, prawnicze, medyczne, naukowe. Przepisywanie i redagowanie tekstów - pilne, ekspres. Tłumacz rosyjski - Brzegi, woj. opolskie.

  http://www.translarus.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 1841

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 6 z 6