Logo small

TAG: placówki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 86
1.    Usługi prawne dla jednostek oświatowych - auxilia-oswiata.pl

Nie wiesz, czy prowadzona przez Ciebie jednostka oświatowa działa w pełni zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi? Sprawdź to, korzystając z pomocy i ochrony prawnej ekspertów z AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE. O prawie oświatowym wiemy wszystko i chętnie doradzamy klientom, pozwalając im uniknąć wielu nieprzyjemności wynikających z błędnego rozumienia przepisów prawa. Wciąż się doszkalamy, podnosząc swoje kompetencje, a także śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa, by oferować klientom tylko aktualne informacje.

  auxilia-oswiata.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22617

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Porady prawne online - e-pomocprawna.pl

Jeśli prowadzisz prywatną szkołę, żłobek, przedszkole lub inną placówkę oświatową i wychowawczą, zapoznaj się z ofertą radcy prawnego online. Nasi pracownicy specjalizują się w sprawach związanych z niepublicznymi placówkami oświaty. Jeśli chcesz poznać więcej informacji i szczegółów naszej oferty, odwiedź stronę internetową e-pomocprawna.pl już dzisiaj.

  e-pomocprawna.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21501

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Placówki Niepubliczne

Strona internetowa placowki-niepubliczne.pl przeznaczona jest dla dyrektorów niepublicznych przedszkoli oraz szkół. Jest to bardzo przydatna baza wiedzy zawierająca porady oraz aktualności związane z prowadzeniem placówki niepublicznej. Bardzo przydatną częścią opisywanej strony jest baza dokumentów potrzebnych do prowadzenia takich szkół. Dokumenty te są dostępne w wersji elektronicznej i można je bez problemu pobrać na dysk twardy komputera.

  www.placowki-niepubliczne.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 5339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Dostawa wody do domu - Aqua Żywiec

Chcesz zadbać o regularną dostawę wody do firmy? Jeżeli odpowiadasz za wyposażenie biur, placówki lub myślisz o posiadaniu domowego dystrybutora filtrującego do wody, skontaktuj się z nami i skorzystaj z tego dogodnego rozwiązania! Oferujemy zdrową, źródlaną wodę żywiec, którą można w dystrybutorze podgrzać lub schłodzić, zależnie od indywidualnych preferencji. Ponadto, oferujemy usługi serwisowe naszych dystrybutorów.

  aquazywiec.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 22880

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    przedszkoleentliczek.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Przedszkola Niepublicznego Artystyczno-Językowego Entliczek pentliczek Warszawa - Ursus. Gwarantujemy szeroki zakres rozmaitych zajęć językowych, dydaktycznych i artystycznych. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się codziennie i są one prowadzone przez native speakera oraz lektora polskiego. Nauczanie odbywa się poprzez gry oraz zabawy ruchowe, muzyczne i plastyczne. Organizacja pracy dydaktyczno - wychowawczej opiera się na możliwościach rozwojowych dzieci, a nie wieku. Szczegóły na temat organizacji placówki oraz realizowanego programu znajdują się na naszej stronie internetowej.

  www.przedszkoleentliczek.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> przedszkola >> 21983

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Indywidualna Praktyka Lekarska Sylwester Król

Przychodnia lekarska online pod adresem szybkarecepta.eu oferuje pomoc medyczną w formie telemedycyny. Usługi realizowane w takim systemie bazują na nowoczesnym narzędziu do komunikacji służby zdrowia z pacjentem, znacząco ułatwiając diagnostykę problemów zdrowotnych, wypisywanie zwolnień lekarskich czy wystawianie e-recept. Działalność e-poradni kierowana jest do osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą udać się do tradycyjnej placówki lekarskiej. Pacjenci mogą skonsultować się z specjalistami z różnych dziedzin medycyny, uzyskując szybką pomoc.

  szybkarecepta.eu/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Centrum medyczne Sports Medic

Centrum medyczne Sports Medic to miejsce, w którym nasz interdyscyplinarny zespół profesjonalistów zadba o Twoje zdrowie. Dzięki kompleksowości naszego centrum medycznego, oferujemy usługi z zakresu wielu dziedzin medycyny, świadczone przez doświadczonych lekarzy specjalistów. Misją naszej placówki jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia w ramach prywatnej opieki medycznej.

  sportsmedic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kardiolog >> 21628

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    on-clinic.pl

Centrum Medycyny Specjalistycznej On-Clinic w Chorzowie oferuje specjalistyczna opiekę medyczną. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z porady specjalisty tj. neurolog, alergolog, dermatolog oraz ortopeda, z usług gabinetu zabiegowego i specjalistycznych badań, tj. USG, USG Doppler, UKG czy EEG. W ramach placówki działa m. in. poradnia proktologiczna i gastroenterologiczna, poradnia urologiczna, poradnia medycyny sportowej, poradnia schorzeń stopy i inne. Nasz zespół tworzą między innymi lekarze z katowickich i chorzowskich klinik, z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.

  www.on-clinic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21322

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    suliga.com.pl

Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie to wielospecjalistyczna jednostka, która oferuje specjalistyczne usługi medyczne zarówno ambulatoryjne jak i szpitalne. W ramach naszej placówki, pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów, być poddani zabiegom operacyjnym oraz skorzystać na miejscu z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Świadczymy usługi w zakresie m. in. chirurgii plastycznej, otolaryngologii oraz onkologii. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie - zapraszamy.

  www.suliga.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia >> 21251

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 86