Logo small

TAG: podłoża

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20
1.    Tace uprawowe - domowauprawa.pl

W sklepie domowauprawa.pl znajdziecie Państwo najwyższej jakości nawozy, choć nie tylko, ponieważ mamy także mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów, które służą wzrostowi roślin. Gwarantujemy ich najwyższą jakość oraz konkurencyjne ceny naszych produktów. Ich pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej domowauprawa.pl. Zapraszamy Serdecznie i Życzymy udanych zakupów.

  domowauprawa.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 15671

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    BAARS badania dylatometrem DMT

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BAARS. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem a nasza siedziba znajduje się w Słupcy w województwie wielkopolskim. Mamy długoletnie doświadczenie w wykonywaniu pomiarów gruntu. Jesteśmy firmą wszechstronną - świadczymy usługi zarówno na lądzie jak również w wodzie i podejmujemy się wykonania zlecenia w każdym wskazanym przez Klienta miejscu na terenie Europy. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę jak również nowoczesny sprzęt zapewniający precyzję oraz szybkie działanie. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie.

  www.baars.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14272

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Mata drenażowa, geokompozyt

Nie mamy wątpliwości, że każdy klient szukający geosyntetyków, geowłókniny, geokompozytów, mat drenażowych i antyerozyjnych czy nawet siatek do asfaltu lub geosiatek nie zawiedzie się na ofercie firmy FRAM - GEO z Pisarzowic. Takich produktów w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo. Co jednak najważniejsze są to artykuły naprawdę wysokiej jakości, które posłużą Wam przez lata.

  www.fram-geo.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 13750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Conform - posadzki przemysłowe

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez firmę Conform z Dobrej. Proponujemy najwyższej jakości przemysłowe posadzki betonowe utwardzane powierzchniowo. Tworzą one imponującą powierzchnię parkingów podziemnych, wielopoziomowych oraz wielomiejscowych. Nasze posadzki znajdują również zastosowanie w halach magazynowych, jako nawierzchnie myjni samochodowych i stacji benzynowych. Stosuje się je również na obiektach sportowych, np. skateparkach. Dzięki płynnej, twardej i odpornej na ścieranie nawierzchni są łatwe do utrzymania w schludności i długo zachowują estetyczny wygląd. Oferujemy także włókna polipropylenowe Texa- Fib do zbrojenia mieszanek betonowych. Po bliższe wiadomości o naszej propozycji zapraszamy na stronę internetową.

  www.conform.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 4208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.substral.pl

Nawozy, profesjonalne podłoża, środki ochrony roślin bądź akcesoria ogrodnicze – to tylko niektóre z produktów oferowanych przez firmę Substral. Jesteśmy renomowaną firmą oferującą pełną gamę produktów do wielu odmian roślin. Nasze bogate doświadczenie przekłada się na duże zaufanie klientów i rekomendacje najlepszych producentów roślin. Nasi eksperci prowadzą również poradnik dotyczący odpowiedniej pielęgnacji, przesadzania, popularnich problemów oraz szkodników. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty lub skontaktować z ekspertem, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.substral.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16575

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.tqsflooring.com Posadzka żywiczna

Posadzki epoksydowe, poliuretanowe i specjalistyczne posadzki antyelektrostatyczne realizuje firma TQS FLOORING SP. Z O.O. SP.K. w Nieporęcie. Nasze propozycje realizujemy dla hal produkcyjnych i magazynów, dla przemysłu spożywczego, a także dla garaży i parkingów. Wykonujemy dodatkowo metakrylowe oraz chemoodporne posadzki z żywic winyloestrowych. W przypadku konieczności wyrównania i naprawy podłoża wykorzystujemy samopoziomujące wylewki cementowe. Naszymi dostawcami materiałów są producenci tj. Flowcrete, Sika czy Mapei. Dotychczasowe realizacje prezentujemy na naszej stronie, na jaką zapraszamy!

  www.tqsflooring.com

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Sklep Growshop Warszawa

Top-GrowShop.pl to sklep z akcesoriami do domowej uprawy roślin. Oferujemy systemy nawadniające, oświetlenie asymilacyjne, nawozy, podłoża. Firma znajduje sie w Warszawie

  top-growshop.pl

katalog >> Dom i Ogród >> nawadnianie ogrodów >> 14883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Sklep ogrodniczy - growbox.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży boksów uprawowych HomeBox. W naszym sklepie internetowym udostępniamy również jakościowe podłoża, podstawowe akcesoria ogrodnicze, systemy nawadniania i napowietrzania roślin. Prezentujemy komplety środków ochrony roślin, podpowiadamy w doborze oświetlenia ledowego do uprawy. Zdobywamy doświadczenie od 2005 roku.

  growbox.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 13799

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Ziemovit - Niech żyje ogród!

Wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji roślin w ogrodzie, na balkonie i działce. Poznaj podłoża, nawozy do roślin i trawników i środki ochrony roślin ZIEMOVIT. Skorzystaj z porad!

  www.ziemovit.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 13007

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    SAPFLOOR montaż wykładzin warszawa

zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Sapfloor z Mińska Mazowieckiego! Przygotowała ona pełen zakres usług powiązanych z wykładzinami. Poza ich montowaniem, przedsiębiorstwo zajmie się przygotowaniem podłoża czy też wykonaniem wylewki betonowej. W ofercie firmy znajdą Państwo bogaty wachlarz wykładzin o różnej kolorystyce oraz wzornictwie, pochodzących od cenionych światowych producentów. Firma proponuje między innymi panele PCV, a także wykładziny dywanowe oraz PCV. Jej oferta adresowana jest do biur, szpitali, gabinetów, szkół i drugich instytucji, ale również klientów indywidualnych. Na stronie internetowej dostępny jest pełen zakres usług oferowanych przez przedsiębiorstwo.

  sapfloor.pl

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 11710

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 20