Logo small

TAG: podziemne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13
1.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    lokalizacjakabli.com

Jeśli szukasz firmy do wykonania infrastruktury podziemnej - wytyczenia trasy kabli, zapraszamy do współpracy z Przedsiębiorstwem EL-KAR ze Zgierza. Wykonujemy szerokie zakres usług - począwszy od lokalizacji uszkodzonych kabli, aż po usługi związane z wykonywanie tras kabli, czyli infrastruktury podziemnej. Jako specjaliści w swojej dziedzinie pragniemy zagwarantować Państwu fachową realizację zleceń i dobrą współpracę z każdym Klientem. Przeprowadzimy próby napięciowe średniego napięcia, identyfikację kabli w wykopie, czy budowę stacji średniego napięcia. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie.

  lokalizacjakabli.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 18760

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.bozart.pl

Pracownia Projektowa Bozart Sp. z o.o. w Warszawie świadczy standardowe usługi projektowe i pełny zakres obsługi projektowej i rzeczoznawczej. Proponujemy analizy przedprojektowe, ekspertyzy i opinie, projekty koncepcyjne i wizualizacje. Zapewniamy obsługę w urzędach, a prócz tego opracowania środowiskowe mające na celu uzyskanie decyzji środowiskowej, opracowania melioracyjne, ocenę stanu ochrony pożarowej obiektu bądź nieruchomości oraz projekty uzbrojenia podziemnego czy dróg. Realizujemy też koordynację międzybranżową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  www.bozart.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 18300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    business-park.bcb.com.pl

Poszukują Państwo w Gdańsku komfortowych i dobrze zlokalizowanych biur? Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. zaprasza do BCB Business Park, jakie zapewni komfort i wygodę! 5 minut do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy, minuta do przystanku autobusowego (kierunek Gdańsk Główny) i 5 minut do stacji PKM. Funkcjonalne powierzchnie z holem i recepcją, obiekt gastronomiczny, szybkobieżne windy, podziemne i naziemne miejsca garażowe na ponad 300 miejsc postojowych i ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie szczegóły prezentujemy na naszej stronie - zapraszamy!

  business-park.bcb.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 16233

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.askro.pl geodezja Warszawa

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty, cenionej na rynku geodezyjnym, pracowni Askro Sebastian Skrobisz. Oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji budynków, budowli, infrastruktury: nadziemnej, naziemnej i podziemnej, wytyczamy granice nieruchomości oraz gruntów, a także przeprowadzamy pomiary kontrolne przemieszczeń oraz odkształceń. Służymy wsparciem na każdym etapie procesu inwestycyjnego, począwszy od tworzenia map do celów projektowych, poprzez tyczenie sieci uzbrojenia terenu oraz obiektów budowlanych, a skończywszy na realizowaniu inwentaryzacji powykonawczej. Jeżeli poszukujesz fachowej oraz doświadczonej firmy geodezyjnej, zapraszamy do Askro.

  askro.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15419

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    ZUH Otwory obserwacyjne Gdańsk

Przedstawiamy Państwu Zakład Usług Hydrogeologicznych Jarosław Florczuk znajdujący się w Straszynie. Wykonujemy dla Państwa kompleksowe usługi geologiczne oraz hydrogeologiczne. Oferujemy między innymi projektowanie ujęć wód podziemnych, wiercenie otworów studziennych, serwis pomp głębinowych, wykonanie operatów wodnoprawnych na odprowadzanie wód odpadowych, piętrzenie wody podziemnej, a także likwidację urządzeń pobierających wodę. Ponadto zapewniamy badania geotechniczne i inżynierskie, monitoring wód podziemnych, przeglądy ekologiczne i nadzór geologiczny. Osoby zaciekawione naszą ofertą prosimy o kontakt. Więcej informacji na witrynie internetowej.

  zuh.net.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 11603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Wolne Miasto - mieszkania dla młodych

Młodzi ludzie chcąc pójść na ""swoje"" rozglądają się za nowoczesnymi mieszkaniami na nowych osiedlach. W Gdańsku bardzo popularne jest osiedle ""Wolne Miasto"", gdzie ceny mieszkań są bardzo atrakcyjne, podobnie zresztą jak i okolica. Do użytku włączone są parki, plac zabaw, fontanna oraz podziemne garaże. Na naszej stronie dowiecie się więcej, więc serdecznie na nią zapraszamy.

  www.wolnemiasto.pl

katalog >> Budownictwo >> deweloperzy >> 9022

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Amarelo - nowe mieszkania we Wrocławiu

Szukasz nowego mieszkania od developera we Wrocławiu? Sprawdź najnowszy projekt firmy Amarelo, który oddaje w ręce klientów nowoczesne mieszkania w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Krzyki. Każde mieszkanie wykańczane jest zgodnie z życzeniem nowych nabywców według trzech wariantów: Basic, Comfort i Indywidualny. Osiedle składać się będzie z trzech budynków, podziemnego parkingu i placu zabaw dla dzieci otoczonego zielenią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na mieszkania!

  www.amarelo.com.pl/

katalog >> Nieruchomości >> mieszkania >> 8715

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    OPW - mieszkania Bielany

Oferujemy mieszkania w kompleksie Oaza przy Włościańskiej mieszczącym się na warszawskim Żoliborzu, u zbiegu ul. Włościańskiej z Gąbińską. Wielokondygnacyjny budynek składa się z części usługowej na parterze, podziemnego parkingu z rowerownią oraz lokali mieszkalnych na piętrach 1-6. Mieszkania posiadają okna o wysokich parametrach akustycznych, niektóre lokale są klimatyzowane. Zaprojektowano lokale jednopokojowe, dwupokojowe oraz trzypokojowe, których powierzchnia wynosi od 35 do 126 m2. Wszystkie mieszkania mają loggie lub przestronne balkony. Całość budynku i ciągu komunikacyjnego wokół niego jest monitorowana.

  opw.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> ogłoszenia nieruchomości >> 8161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Do LPG

Producent zbiorników CGH International SA. Firma oferuje zbiorniki na paliwa oraz na biopaliwa, zbiorniki stalowe, zbiorniki naziemne i podziemne, wartościowe dystrybutory, stacje kontenerowe, hydrofory, separatory, zbiorniki dla lotnictwa. Na stronie firmowa oferta i prezentacje na oferowane zbiorniki.

  www.cgh.com.pl

katalog >> Budownictwo >> pawilony >> 7855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13