Logo small

TAG: pogrzebowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 76
1.    resurrexit.pl

Kompleksowe usługi pogrzebowe świadczy zakład Resurrexit z Katowic. Oferuje fachową pomoc i sprawną organizację ceremonii świeckiej lub każdego wyznania. Oferuje eksportację i transport osoby zmarłej, organizację pochówku oraz ceremonii we własnej kaplicy, transport dla gości, oprawę muzyczną jak również pomoc przy załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności. Zakład prowadzi także sprzedaż wieńców, palm, urn, trumien, krzyży oraz tabliczek. Zapewnia usługi na najwyższym poziomie i profesjonalizm. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe.

  www.resurrexit.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21638

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Pogrzeby Poznań

Nasz zakład świadczy usługi pogrzebowe na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości, takich jak Swarzędz, Luboń, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Murowana Goślina, Puszczykowo, Przeźmierowo, Komorniki, Mosina, Kórnik oraz reszcie terenu Wielkopolski. Oferujemy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowej - od odebrania ciała zmarłego, poprzez załatwienie formalności z ZUS (KRUS, MSWiA), zarządem cmentarza i Kościołem, aż do pochówku lub kremacji. W naszej ofercie znajdą Państwo także popularne ostatnio usługi ekshumacji w celu przeniesienia szczątków do nowego grobu, co daje możliwość zgromadzenia wszystkich zmarłych z rodziny w jednym miejscu.

  zakladpogrzebowypoznan.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Usługi Pogrzebowe Lilia

Misją zakładu pogrzebowego Lilia jest pomoc mieszkańcom Gdańska i okolic w organizacji pogrzebu pełnego szacunku i godności. Pracownicy zakładu Lilia dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu 888-550-860, aby przeprowadzić eksportację ciała do chłodni. Personel zakładu pogrzebowego Lilia to ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy pomogą przeprowadzić pogrzeb zgodnie z ostatnią wolą Zmarłego.

  liliapogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21561

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Usługi Pogrzebowe Mementum

Zakład pogrzebowy Mementum pomaga mieszkańcom Grodziska Wielkopolskiego, Wielichowa, Poznania i okolic w organizacji godnych pogrzebów. Pracownicy zakładu to ludzie z ogromnym doświadczeniu, którzy każde zadanie wykonują z ogromnym zaangażowaniem oraz z dbałością o szczegóły.

  mementum.com.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Zakład Pogrzebowy Eden w Lublinie

Zakład pogrzebowy Eden w Lublinie to firma oferująca kompleksowe usługi funeralne. Pracownicy zakładu od lat przeprowadzają godne ceremonie pogrzebowe, które spełniają oczekiwania rodziny Zmarłego. Już przy pierwszej rozmowie w biurze pracownicy ustalają wszystkie szczegóły pogrzebu. W tym rodzaj pogrzebu i jego oprawę. Wszystko to odbywa się w atmosferze dyskrecji i szacunku do drugiego człowieka. Pracownicy zakładu pogrzebowego Eden dostępni są pod numerem telefonu 501 765 844 przez całą dobę.

  www.edenpogrzeby.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 21559

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Universum Zakład Pogrzebowy Poznań, Usługi Pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Universum Poznań od 60 lat pomaga mieszkańcom Poznania w organizacji pogrzebów. Firma prowadzi całodobowy odbiór zmarłego tel. (+48) 61 853 19 43. Pracownicy organizują ceremonie pogrzebowe tradycyjne i kremacje na cmentarzach komunalnych i parafialnych Poznania i okolic.

  universum-poznan.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    kwiaciarniaismena.pl

Szeroki wybór kompozycji kwiatowych w konkurencyjnych cenach w Szczecinie dostarcza Kwiaciarnia Ismena. Tworzymy wyszukane kosze kwiatowe, wiązanki okolicznościowe, a dodatkowo wieńce i wiązanki pogrzebowe. Wykonujemy dekoracje świąteczne dla firm, wiązanki na ślub oraz oprawy florystyczne uroczystości ślubnych i innych imprez okolicznościowych. Proponujemy również szeroki wybór roślin doniczkowych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajdują się szczegóły naszej oferty.

  https://www.kwiaciarniaismena.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> kwiaciarnie >> 21083

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    maslakiewicz.pl

Dom Pogrzebowy Maślakiewicz w Łodzi oferuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Dokładamy największych starań, aby odciążyć naszych klientów w momencie utraty bliskiej osoby i okazać im odpowiednie wsparcie. Zajmujemy się transportem zmarłego i kosmetyką pośmiertną. Gwarantujemy obszerny wybór urn i trumien wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Tworzymy wiązanki oraz wieńce pogrzebowe, a także liczne akcesoria pogrzebowe. Proponujemy kompleksową organizację uroczystości pogrzebowej. Organizujemy pogrzeby urnowe i pogrzeby tradycyjne w wielu obrządkach, również w obrządku świeckim. Zapraszamy do współpracy.

  maslakiewicz.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 20929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    uslugipogrzebowegdynia.com.pl kremacja zwłok Gdynia

Całodobowy przewóz zmarłych wraz ze wszystkimi formalnościami z opcją załatwienia ich w biurze firmy lub domu klienta oferuje firma pogrzebowa Anioł z Gdyni. Zapewniamy organizację i obsługę ceremonii pogrzebowej, kredytowanie kosztów pogrzebu oraz kremację. Organizujemy ekshumacje, montaż i demontaż pomników oraz opiekę nad grobami. Realizujemy także pogrzeby w innych obrządkach religijnych. Na Państwa życzenie zorganizujemy stypę. Zapraszamy do kontaktu.

  www.uslugipogrzebowegdynia.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20633

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Organizacja pogrzebu Lublin - styks.com.pl

Organizujemy pogrzeby dostosowane do potrzeb rodzin i osób, które zmarły. Możemy zaoferować między innymi profesjonalne wieńce pogrzebowe Lublin. Nasz zakład pogrzebowy Lublin zawsze dostosowuje się do oczekiwań rodzin. Mamy możliwość zorganizowania pogrzebu tradycyjnego jak i możemy kremować zwłoki. Można do nas dzwonić przez całą dobę i przez cały rok.

  www.styks.com.pl/

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 20397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 76