Logo small

TAG: prywatna

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 41
1.    Poradnia Lekarska FabMed Warszawa - prywatna przychodnia

Fabmed to centrum medyczne na Warszawskiej Woli. Prywatna przychodnia w tych czasach to ogromne udogodnienie. Przychodnia posiada wielu specjalistów, oferuje szereg badań oraz testy na covid-19. Mamy otwarte każdego dnia oprócz niedzieli. Świadczenia zdrowotne na bardzo wysokim poziomie. Jeśli jesteś zainteresowany, to napisz do nas maila bądź zadzwoń. Wszelkie potrzebne informacje są podane na naszej stronie internetowej.

  fabmed-lekarze.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> badania lekarskie kierowców >> 21537

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Centrum medyczne Sports Medic

Centrum medyczne Sports Medic to miejsce, w którym nasz interdyscyplinarny zespół profesjonalistów zadba o Twoje zdrowie. Dzięki kompleksowości naszego centrum medycznego, oferujemy usługi z zakresu wielu dziedzin medycyny, świadczone przez doświadczonych lekarzy specjalistów. Misją naszej placówki jest zaproponowanie każdemu pacjentowi indywidualnie dobranego procesu usprawniania, przy wykorzystaniu najnowszych dostępnych metod leczenia w ramach prywatnej opieki medycznej.

  sportsmedic.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kardiolog >> 21628

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    SCM clinic Kraków - scmkrakow.pl

SCM Sp. z o.o. Prywatny Szpital Specjalistyczny to klinika medyczna położona w Krakowie. Pacjenci zgłaszający się do szpitala, mogą liczyć na fachowe konsultacje medyczne, prowadzone przez uznanych lekarzy. W klinice wykonać można wszystkie niezbędne badania diagnostyczne. Wykonywane są tu także zabiegi z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych.

  www.scmkrakow.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 21568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    wsgk.com.pl bezpieczeństwo narodowe kutno

Chcesz rozwijać swoje kwalifikacje i wiedzę, i zastanawiasz się nad kierunkiem czy też formą edukacji? Sprawdź ofertę Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie, która oferuje bardzo wysoki poziom nauczania i doświadczoną kadrę profesorów oraz doktorów habilitowanych. Rekomendujemy studia licencjackie z kierunkami tj. psychologia, administracja, europeistyka czy pielęgniarstwo, studia inżynierskie z geodezją i kartografią bądź studia podyplomowe z nowym kierunkiem którym jest Integracja sensoryczna. Zachęcamy do kontaktu.

  wsgk.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 20430

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa Białołęka

Szkoła Podstawowa Mentis oferuje dwujęzyczne, polsko-angielskie, nauczanie. Program ten realizowany jest w formacie 9-ciu godzin tygodniowo przedmiotów szkolnych w języku angielskim. Są to nauki ścisłe, literatura, zdolności komunikacyjne, studia społeczne, matematyka oraz zajęcia z angielskiego. Więcej można dowiedzieć się wchodząc na adres www

  www.szkola-mentis.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 13647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    szkolasloneczna.edu.pl

Przestronne sale lekcyjne, tradycyjne i nowoczesne wyposażenie i pełen zakres interaktywnych pomocy dydaktycznych, klasy po 14 uczniów oraz sale do relaksacji i 200 m2 własnej sali sportowej z mini-ścianką wspinaczkową to oferta Słonecznej Szkoły Podstawowej w Kobyłce. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zagwarantować swojemu dziecku zarówno wiedzę, jak i harmonijny oraz komfortowy i zdrowy rozwój. Realizujemy komunikację pozytywną i inspirowaną NVC (Porozumienie bez Przemocy), rozszerzony program MEN, warsztaty rozwojowe oraz gwarantujemy zdrową, ekologiczną kuchnię Slow-food. Zapraszamy!

  www.szkolasloneczna.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 16381

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.prestige-skin.pl

Szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii poprawiających kondycję i wygląd skóry to specjalność Kliniki Prestige Skin umiejscowionej we Wrocławiu. Dysponujemy trzema gabinetami zabiegowymi urządzonymi według współczesnych standardów. Pośród oferowanych zabiegów można wyróżnić lifting bez blizn i nacinania skóry nićmi Happy Lift, regenerację skóry za pomocą lasera frakcyjnego, mezoterapię igłową bądź też wypełniania zmarszczek z użyciem preparatów, w których jest zawarty kwas hialuronowy. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą Kliniki na stronie internetowej, gdzie uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje.

  www.prestige-skin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Ośrodek dla uzależnionych- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszemu ośrodkowi leczenia uzależnień. To prywatny ośrodek, który mieści się na Kaszubach, w Brodnicy Dolnej. Nasz ośrodek tworzy profesjonalna terapeutyczna kadra, która zawsze koncentruje się na profesjonalnej pomocy osobom z uzależnieniami. Zapraszamy do kontaktu osoby, które potrzebują pomocy.

  osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 14759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 41