Logo small

TAG: prywatna

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 36
1.    Prywatna Szkoła Podstawowa Warszawa Białołęka

Szkoła Podstawowa Mentis oferuje dwujęzyczne, polsko-angielskie, nauczanie. Program ten realizowany jest w formacie 9-ciu godzin tygodniowo przedmiotów szkolnych w języku angielskim. Są to nauki ścisłe, literatura, zdolności komunikacyjne, studia społeczne, matematyka oraz zajęcia z angielskiego. Więcej można dowiedzieć się wchodząc na adres www

  www.szkola-mentis.edu.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 13647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    szkolasloneczna.edu.pl

Przestronne sale lekcyjne, tradycyjne i nowoczesne wyposażenie i pełen zakres interaktywnych pomocy dydaktycznych, klasy po 14 uczniów oraz sale do relaksacji i 200 m2 własnej sali sportowej z mini-ścianką wspinaczkową to oferta Słonecznej Szkoły Podstawowej w Kobyłce. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą zagwarantować swojemu dziecku zarówno wiedzę, jak i harmonijny oraz komfortowy i zdrowy rozwój. Realizujemy komunikację pozytywną i inspirowaną NVC (Porozumienie bez Przemocy), rozszerzony program MEN, warsztaty rozwojowe oraz gwarantujemy zdrową, ekologiczną kuchnię Slow-food. Zapraszamy!

  www.szkolasloneczna.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 16381

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.prestige-skin.pl

Szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii poprawiających kondycję i wygląd skóry to specjalność Kliniki Prestige Skin umiejscowionej we Wrocławiu. Dysponujemy trzema gabinetami zabiegowymi urządzonymi według współczesnych standardów. Pośród oferowanych zabiegów można wyróżnić lifting bez blizn i nacinania skóry nićmi Happy Lift, regenerację skóry za pomocą lasera frakcyjnego, mezoterapię igłową bądź też wypełniania zmarszczek z użyciem preparatów, w których jest zawarty kwas hialuronowy. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą Kliniki na stronie internetowej, gdzie uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje.

  www.prestige-skin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ośrodek dla uzależnionych- osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszemu ośrodkowi leczenia uzależnień. To prywatny ośrodek, który mieści się na Kaszubach, w Brodnicy Dolnej. Nasz ośrodek tworzy profesjonalna terapeutyczna kadra, która zawsze koncentruje się na profesjonalnej pomocy osobom z uzależnieniami. Zapraszamy do kontaktu osoby, które potrzebują pomocy.

  osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 14759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Pakiety medyczne - s7.healthcare

S7.Healthcare oferuje opiekę medyczną dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Zapewnij swoim pracownikom najlepszą pomoc medyczną bez wydawania ogromnej ilości pieniędzy. Oferujemy ponad tysiąc placówek w całym kraju, zapewniamy produkty idealnie dopasowane do wymagań, wsparcie opiekuna umowy, materiały promocyjne, a także opcjonalnie szkolenia. Dzięki nam zbudujesz wizerunek nowoczesnego i solidnego pracodawcy i zdobędziesz zaufanie pracowników.

  s7.healthcare/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14565

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ATENA szkoła średnia sosnowiec

Posiadający siedzibę w Sosnowcu Zespół Szkół ATENA serdecznie zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Umożliwiamy naukę w szkole podstawowej, gimnazjum jak i liceum ogólnokształcących. Nasze klasy liczą nie więcej niż 10 uczniów, co umożliwia nauczycielom skupienie się na rozwoju pojedynczego ucznia oraz szybkie wykrycie ewentualnych trudności w nauce. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, duży wybór zajęć pozalekcyjnych, atrakcyjne wycieczki jak i wiele innych atrakcji. W naszej placówce panuje serdeczna i kameralna atmosfera i żaden uczeń nie pozostaje anonimowy. Szczegóły na naszej stronie.

  atena.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 13755

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Dermatolog Gdynia - evi-med.pl

Jeśli potrzebujecie rzetelnej opieki medycznej na terenie Trójmiasta możecie zdecydować się na propozycje przygotowywane przez naszą prywatną placówkę. Przychodnia medyczna Evi-MED ma ofertę przygotowywaną od 1992 w taki sposób, by każdemu pacjentowi gwarantować kompletną medyczną opiekę, dzięki której rzeczywiście będzie można oczekiwać, że łatwiej będzie zadbać o zdrowie. realizujemy pełne badania diagnostyczne, gwarantujemy zabiegi stomatologiczne oraz propozycje zabiegów rehabilitacyjnych.

  www.evi-med.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> dermatologia >> 12847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Kolonoskopia w CM Skopia - prywatnie i na NFZ

Chcesz zacząć walkę ze swoją otyłością? Centrum Medyczne Skopia zajmuje się leczeniem otyłości. Dzięki tam odzyskasz zdrowie! Bo otyłość to nie tylko zły wygląd, to przede wszystkim zły stan zdrowia, nienaturalny dla organizmu. Podejmij walkę o swoje zdrowie razem z CM Skopia. Posiadamy swój oddział w samym centrum Krakowa.

  cm-skopia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 12356

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pożyczki od osób prywatnych

Jeżeli komuś z Państwa jest potrzebna pożyczka, na pewno godne uwagi są pożyczki prywatne, które w naszym kraju są coraz bardziej popularne. Szczególnie zajrzenie pod adres www.Udziele-Pozyczki-Prywatnie.pl bardzo się opłaca, ponieważ codziennie ogłaszają się u nas takie osoby, które chcą dać komuś pożyczkę bądź najzwyczajniej w świecie wprost przeciwnie, szukają one pożyczkodawcy. Prywatne pożyczki są często prawdziwym wybawieniem!

  udziele-pozyczki-prywatnie.pl

katalog >> Usługi >> pożyczki >> 12123

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Niepubliczna szkoła podstawowa warszawa - profuturo.edu.pl

Nasze szkoły działają w doskonałej lokalizacji na terenie Warszawy, gdzie dzieciom jesteśmy w stanie zapewnić doskonałe warunki do rozwoju oraz nauki. Nasze szkoły zapewniają naukę realizowaną w dwóch językach zarówno w ramach nauczania w szkole podstawowej a także w ramach nauczania realizowanego również w gimnazjum. Posiadamy również zespół doświadczonych nauczycieli, co pozwala nam zapewnić wysoki poziom edukacyjny.

  www.profuturo.edu.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 11975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 36