Logo small

TAG: przewodniki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21
1.    Ania Anna Kotula

Nazywam się Ania Anna Kotuła i prowadzę swoją firmę Tour Guide Service Gdansk od 2011 roku. Jestem licencjonowanym przewodnikiem wypraw po Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Ofertę kieruję do grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych oraz globtroterów indywidualnych. Dzięki umiejętnościom językowym oprowadzę grupy zagraniczne w języku angielskim, hiszpańskim, holenderskim (niderlandzkim). W mojej propozycji odnajdą Państwo wiele wycieczek tematycznych, w tym między innymi opowiadających o obaleniu systemu komunistycznego w Polsce w trakcie trasy Gdańsk Trasa Solidarności. Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu!

  tourguideservicegdansk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16667

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.tourguideservicegdansk.pl Muzeum Emigracji

Nazywam się Ania Anna Kotuła i jestem doświadczonym przewodnikiem turystycznym po Trójmieście. Prowadząc firmę Tour Guide Service Gdansk oferuję oprowadzanie wycieczek po m.in. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, obozie koncentracyjnym Stuttof, Europejskim Centrum Solidarności czy Muzeum Emigracji, otwartego w gmachu Dworca Morskiego spod którego przed laty odpływał transatlantyk MS „Batory”. Wszystkie trasy dobieram odpowiednio do potrzeb edukacyjnych tudzież zainteresowań moich Klientów. Istnieje możliwość skorzystania z pilotaży wypraw zagranicznych w języku angielskim, hiszpańskim, holenderskim. Zapraszam serdecznie.

  tourguideservicegdansk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Movitech.pl audioguide

MOVITECH to firma, która za główne zadanie obrała sobie dążenie do poprawy jakości i komfortu indywidualnego oraz grupowego zwiedzania opierającego się na zastosowaniu audioprzewodników. Przewodniki audio guide cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Firma ma na swoim koncie ponad 100 realizacji na terenie całej Polski. Z całą ofertą urządzeń i pozostałych rozwiązań można zapoznać się na stronie.

  www.movitech.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 15663

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    GAWA wycieczki

Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę licencjonowanego Przewodnika Miejskiego po Wrocławiu i okolicach - Grażyny Gawrzyńskiej. W zakres świadczonych usług wchodzi organizacja i przeprowadzanie ciekawych wycieczek po stolicy Dolnego Śląska, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań Gości a także dostosowanych do czasu i zainteresowań poszczególnych grup. Zapraszamy szkoły, wycieczki, seniorów i dzieci na wycieczki piesze, tematyczne, jednodniowe, rejsy lub przejażdżki. Oferujemy też pomoc w organizacji niedrogich noclegów i podpowiemy, gdzie aktywnie spędzić czas wolny. Zapraszamy na stronę.

  przewodnikgawa.pl

katalog >> Turystyka >> przewodnicy >> 14827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Biuro podróży windsurfing, kitesurfing, żeglarstwo

Biuro podróży dla aktywnych; wyjazdy; szkolenia sportowe; przewodniki; fotogalerie; terminarz kalendarz kursów instruktorskich; windsurfing; kitesurfing; surfing; żeglarstwo; nurkowanie; snowboard; narciarstwo

  www.surfski.pl

katalog >> Turystyka >> biura podróży >> 7536

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Łowiska wędkarskie

Oferta koszalińskiej firmy noszącej nazwę Wyprawy wędkarskie obejmuje organizację wyjazdów wędkarskich do różnych krajów w Europie i na świecie. Klienci mogą między innymi skorzystać z możliwości zarezerwowania wyjazdu z przewodnikiem. Dostępnych jest również wiele ofert typu last minute. Firma organizuje wyprawy do krajów takich jak Szwecja, Norwegia, Chorwacja, Surinam, a także wyprawy morskie i wędkarstwo nastawione na łowienie dużych okazów.

  www.wyprawawedkarska.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> wędkarstwo >> 6112

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Tourguide: wysokiej jakości systemy do oprowadzania

Szukasz sposobu na zwiększenie jakości pracy przewodnika? Zainwestuj w system tourguide, który sprawi, że odwiedzającym nie umknie żadna cenna informacja. Na stronie Tourguidesystemy.pl znajdziesz bogaty wybór produktów producentów takich jak Okayo, Sehnheiser, czy PZent.

  www.tourguidesystemy.pl/

katalog >> Turystyka >> inne >> 10463

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Pilot wycieczek

Licencjonowany przewodnik miejski po Warszawie oferuje wszystkim zainteresowanym osobom pilotaż wycieczek i przewodnictwo po Warszawie. Inna specjalizacja firmy to tenis ziemny lekcje indywidualne i grupowe. Efektywnie łączymy pasję do dziedzin takich jak turystyka i sport. W naszej ofercie znajduje się też QUESTING gra terenowa, która pozwala w ciekawy sposób poznać miasto (polecamy ją zwłaszcza wycieczkom szkolnym).

  www.turystycznie-tenisowo.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 9093

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Zwiedzanie Krakowa

Proponujemy Państwu zwiedzanie Krakowa z profesjonalnymi, certyfikowanymi przewodnikami miejskimi. Mamy pakiety dedykowane turystom, dzieciom w wieku szkolnym, a także pielgrzymom pragnącym przejść się ścieżkami Jana Pawła II. Gwarantujemy obsługę wielojęzyczną (niemiecki, francuski, angielski, hiszpański, rosyjski) i wiele anegdot niespotykanych w standardowych przewodnikach.

  krakowzwiedzanie.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 8941

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Holandia

Holandia - piękny kraj z ogromnymi tradycjami. Tulipany, chodaki, holenderskie sery i wiele innych ciekawostek związanych z Holandią. Okolice warte odwiedzenia, także poza stolicą. Podstawowe informacje związane z możliwością zatrudnienia w Holandii.

  http://www.infoholandia.pl

katalog >> Świat >> holandia >> 1421

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 21