Logo small

TAG: przy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 5121
1.    www.eclipsehotel.pl

Hotel & Restauracja Eclipse w Domasławiu k/Wrocławia to nowoczesne miejsce z pełnym zapleczem noclegowym, rekreacyjnym oraz możliwością organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Nasza baza przystosowana jest zarówno do obsługi osób indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi czy grup zorganizowanych. Posiadamy pokoje rodzinne, 1-2-osobowe oraz apartamenty. Na potrzeby kongresów czy szkoleń dysponujemy 4 salami konferencyjnymi nawet do do 140 osób, a w razie potrzeby gwarantujemy profesjonalny cetering. Doskonała lokalizacja, bliskość lotniska i dogodny dojazd z całej Polski to nasze atuty. Zapraszamy do kontaktu!

  www.eclipsehotel.pl

katalog >> Turystyka >> hotele >> 19841

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    thewrapcenter.pl

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę The Wrap Center z siedzibą w Tarnowie w województwie małopolskim. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu oklejania oraz stylizacji samochodów, przyciemniania szyb, aplikacji folii zabezpieczającej lakier a oprócz tego aplikacji folii graficznej. Oferujemy wiedzę teoretyczną na wysokim poziomie jak również część praktyczną z użyciem najwyższej jakości materiałów znanej firmy 3M. Zapewniamy fachową współpracę, zaangażowanie i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  thewrapcenter.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 19704

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    weterynarzchorzow.com chirurgia zwierzęca chorzów

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Przychodni Weterynaryjnej w Chorzowie. Mamy dwa gabinety na obszarze miasta, zaopatrzone w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt. Oferujemy diagnostykę i leczenie zwierząt w obrębie m.in. dermatologii, okulistyki, położnictwa, stomatologii, kardiologii i onkologii. Mogą Państwo również skorzystać z kastracji oraz sterylizacji psów oraz kotów, a również z leczenia bezpłodności. Zapraszamy do omówienia wszelakich szczegółów osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Szczegółowe informacje na temat przychodni i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

  www.weterynarzchorzow.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19680

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Gabinet weterynaryjny Zamość

Przychodnia weterynaryjna w Zamościu to przyjazne i bezpieczne miejsce dla zwierząt domowych. Nasza placówka mieści się przy ul. Juliana Tuwima 7 w Zamościu. Wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniają profesjonalne, pełne empatii podejście do pacjentów. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu opieki nad zwierzętami. W naszej przychodni wykonujemy szczepienia i sterylizacje, a także szereg badań takich jak: badania USG, EKG, badania z zakresu diagnostyki obrazowej. Dbamy o stan uzębienia i skóry naszych podopiecznych. Prowadzimy działania z zakresu chirurgii ogólnej, interny, profilaktyki. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić preparaty mineralno-witaminowe oraz suplementy diety. Prowadzimy hotel dla zwierząt, zatem mogą Państwo także zostawić swoich podopiecznych na czas urlopu lub wyjazdu. Pod numerem telefonu +48 790 870 373 dostępny jest całodobowy dyżur telefoniczny. Zapraszamy!

  www.natuwima.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19673

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.biurorachunkowe-fir.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Biura Księgowego Małgorzaty Nowaczyk. Znajduje się ono w Dobrczu (woj. kujawsko-pomorskie) a swój oddział ma w Bydgoszczy. Biuro specjalizuje się w obsłudze rachunkowo-księgowej jak również kadrowo-płacowej firm, spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. W zakres świadczonych usług wchodzi prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencji, rozliczeń, sporządzanie wniosków oraz sprawozdań, rozliczanie transakcji, opracowanie dokumentacji i wiele innych. Firma zapewnia rzetelność i fachowość. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie internetowej.

  www.biurorachunkowe-fir.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19593

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    PBRent – Wypożyczalnia przyczep w Krakowie

PBRent Wypożyczalnia przyczep samochodowych w Krakowie. W ofercie na wynajem przyczepy towarowe z plandeką, przyczepy towarowe bez plandeki, przyczepy lawety, przyczepy do przewozu motocykli, przyczepy lawety do przewozu quadów. Przyczepy na wynajem w Krakowie można ciągnąc z prawo jazdy kategorii B. Wynajem przyczep w krakowie ul. opolska i ul. mogilska. Oferte na wynajem przyczep w Krakowie mozna znaleźć pod adresem www.wynajemprzyczepkrakow.pl. Cena wynajmu przyczepy w krakowie to 50zł za dobę, kaucja za wynajem przyczepy w Krakowie to 200zł.

  pbrent.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 19442

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.bpplan.pl analizy akustyczne przy inwestycjach

PLAN to profesjonalna Biuro Projektów z długoletnim doświadczeniem w branży. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie a pracują tu wyłącznie specjaliści w tej dziedzinie. W zakres świadczonych usług wchodzi sporządzanie projektów drogowych, analiz akustycznych, opracowań środowiskowych jak również niezbędnej dokumentacji. Biuro ma na koncie dużo zrealizowanych zleceń i szerokie grono zadowolonych klientów. Firma zapewnia rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami lub chcą się dowiedzieć więcej na temat oferty, wystarczy wejść na stronę internetową.

  bpplan.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19379

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Ginekolog Pruszków - dr-radkiewicz.pl

Profesjonalny ginekolog oferuje usługi, które dopasowane są do potrzeb wszystkich klientów. Oferta jest skierowana do kobiet, które chcą profilaktycznie przeprowadzić badania jak i tych, które są w ciąży albo planują w ciąże zajść. Badania przeprowadzane są przy uszyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje dokładność. Na tym każdemu klientowi najbardziej zależy.

  dr-radkiewicz.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    robotyziemneleszno.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Roboty Ziemne Bartosz Jankowiak. Nasza siedziba znajduje się w Rydzynie w województwie wielkopolskim a działalność w branży prowadzimy już od 2011 roku. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi budowa sieci wodociągowych, kanalizacyjnych oraz telekomunikacyjnych, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, utwardzanie, niwelowanie oraz odwodnienie terenów, odśnieżanie, rozbiórka a także wynajem maszyn, sprzedaż kruszywa i usługi transportowe. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://robotyziemneleszno.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 19200

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    KONICZYNKI na maturę studniówkę - mckwadrat.com.pl

Jeśli potrzebne są przypinki dla szkół i przedszkoli, to my takie zlecenie realizujemy. Mamy możliwość wykonania wszystkich wzorów i kolorów. Tworzymy gotowe wzory, można również zgłosić się do nas z gotowym projektem. Możemy zaoferować również gotowe przypinki patriotyczne, które są w ostatnim czasie bardzo modne. Ofertę mamy bardzo, ale to bardzo dużą.

  mckwadrat.com.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> gadżety >> 19164

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 5121