Logo small

TAG: reprezentowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 62
1.    www.adwokatblaszczyk.pl adwokat warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Błaszczyk swoją siedzibę ma w Józefosławiu a oddział w Warszawie. Działa w branży od 2010 roku i oferuje szeroki zakres usług i doradztwo. Działa w obszarze prawa ubezpieczeń majątkowych, prawa rodzinnego, prawa pracy, cywilnego, spadkowego jak i karnego. Zajmuje się reprezentowaniem przed sądami i organami państwowymi, poradnictwem, analizą dokumentów a także oferuje sporządzanie opinii prawnych i pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia czy też renty. Więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  adwokatblaszczyk.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18169

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.radca-chorzów.pl

Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc swoją siedzibę ma w Chorzowie. Firma świadczy usługi prawne z dziedziny prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych a także prawa administracyjnego. Jej odbiorcami są Klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze. Kancelaria oferuje pomoc w prowadzeniu działalności a w szczególności nadzór prawny, udzielanie porad, negocjacje, sporządzanie projektów umów, zastępstwo procesowe, reprezentowanie Klienta i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.radca-chorzów.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13759

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.walczak-kancelaria.pl

Szeroki zakres pomocy prawnej dobrany do indywidualnych potrzeb oferuje Kancelaria Radcy Prawnego Michała Walczaka w Łodzi. Nasza oferta zaprojektowana jest do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Kancelaria współpracuje z polskimi oraz zagranicznymi firmami działającymi w różnych branżach, w tym m. in. motoryzacyjnej, transportowej, nieruchomości. Usługi realizujemy w języku polskim i angielskim. Długoletnia współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu i dobrej znajomości potrzeb Klientów to nasz cel. Zachęcamy do kontaktu.

  walczak-kancelaria.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 19060

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.radca-prawny.rybnik.pl

Doradztwo prawne, jakie w ramach swojej Kancelarii Radcy Prawnego w Rybkniku świadczy Ewelina Kopeć obejmuje prawo cywilne, prawo pracy i prawo rodzinne. Skupiając się na tych dziedzinach, oferuję obsługę podmiotów prowadzących działalność gospodarczą o wielorakim statusie prawnym, indywidualnych przedsiębiorców, często działających jednoosobowo,ja również fundacji i stowarzyszeń. Udzielam dodatkowo pomocy prawnej osobom prywatnym. Serdecznie zapraszam do skorzystania z usług. Spotkania z Klientami odbywają się wyłącznie po uprzednim telefonicznym dopasowaniu terminu.

  radca-prawny.rybnik.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 17403

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.kancelariaadwokackalublin.pl

Adw. Agnieszka Cioch i adw. Kamila Iłenda-Janicka prowadzą w Lublinie kancelarię adwokacką. Istnieje ona już od 2013 roku a swoje usługi świadczy na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju. Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną dla osób fizycznych, przedsiębiorców i jednostek organizacyjnych. W zakres świadczonych usług wchodzi doradztwo, reprezentowanie klienta przed właściwymi organami a oprócz tego pomoc z dziedziny prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy. Firma świadczy także usługi w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Więcej szczegółów na stronie.

  www.kancelariaadwokackalublin.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 18777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    adwokat-lubinska.pl podział majątku małżonków Gdynia

Kancelaria Adwokacka Adw. Natalii Lubińskiej z siedzibą w Gdyni oferuje szeroki zakres usług z wielu dziedzin prawa. Zajmuje się prawem karnym, cywilnym, administracyjnym, rodzinnym i spadkowym a także prawem nieruchomości oraz obsługą przedsiębiorców i spółek. Proponuje reprezentowanie klienta w sporach konsumenckich i sądowych, obronę w sprawach karnych, sporządzenie pism i umów, prowadzenie spraw rozwodowych lub o alimenty a także dochodzenie zachowku jak i pomoc w zakładaniu i rejestracji spółek. Szczegóły dotyczące oferty i dane kontaktowe zamieszczone zostały na stronie internetowej.

  www.adwokat-lubinska.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    rm-kancelaria.pl adwokat lublin

W zakresie prawa pracy, karnego, administracyjnego, rodzinnego, budowlanego, gospodarczego, oświatowego, zamówień publicznych jak i spółek handlowych działa Kancelaria Adwokacka adw. Rafał Myć. Jej siedziba znajduje się w Lublinie. Kancelaria oferuje doradztwo, sporządzanie umów, wniosków i opinii, reprezentowanie klienta, pomoc w zakładaniu, likwidacji lub przekształcaniu spółek, windykację należności, sporządzenie umów o roboty budowlane, testamentów, wydziedziczeń bądź wiele innych usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości na temat oferty i niezbędne dane kontaktowe.

  rm-kancelaria.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18239

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ANDRZEJ KARPOWICZ Kancelaria Radcy Prawnego Myszków

W Myszkowie znajduje się kancelaria prawna, zarządzana przez Andrzeja Karpowicza. Już od 30 lat gwarantuje on swoim Klientom pełną pomoc prawną z różnych dziedzin. Specjalizuje się on w prawie karnym, gospodarczym, administracyjnym, cywilnym, rodzinnym, podatkowym, spadkowym, międzynarodowym jak również prawie pracy. Wśród usług wykonywanych przez kancelarię znajduje się sporządzanie aktów prawnych, umów i opinii, uczestnictwo w negocjacjach, prowadzenie spraw Klientów oraz ich reprezentowanie przed organami administracyjnymi. Aby zapoznać się z pełnym wachlarzem usług świadczonych przez prawnika, zapraszamy na stronę internetową.

  www.adwokatkarpowiczmyszkow.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17967

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Bartosz Nadwodny - Adwokat

Nasza Kancelaria Adwokacka Nadwodny oferuje kompleksowe usługi dotyczące spraw związanych z prawem karnym czy cywilnym. Jednocześnie w kancelarii prawnej zapewniamy reprezentowanie klientów na każdym etapie postępowań, czyli począwszy od postępowań przygotowawczych realizowanych przez policję i prokuraturę, poprzez postępowanie sądowe, aż po postępowania odwoławcze w ramach etapu apelacji. Realizujemy również analizy prawne.

  adwokat-nadwodny.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.adwokatregulski.pl

Jeśli szukacie porad prawnych w Legnicy w zakresie prawa rodzinnego czy rozwodowego, chcecie, aby wybrana kancelaria lub adwokat reprezentowali Wasze interesy podczas rozpraw alimentacyjnych, opiekuńczych czy spadkowych, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Adwokacką Michał Regulski w Legnicy. Jako członek Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu, wraz zespołem ekspertów w zakresie wielu dziedzin prawa oferujemy biegłe wsparcie prawne, fachową wiedzę oraz reprezentowanie klientów przed organami administracji państwowej. Zapraszamy do zaznajomienia z pełną ofertą naszych usług i do kontaktu!

  adwokatregulski.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 17413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 62