Logo small

TAG: słuchowych

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Aparaty słuchowe

Szukacie może Państwo aparatów słuchowych, które z jednej strony poprawiają słuch, z drugiej zaś, są całkiem ładnie wyglądające i po prostu nie rzucające się za bardzo w oczy? W takim razie jest producent, który zapewne w akurat tych aspektach sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom - Oticon to przecież uznana marka. Bardzo wielu ludzi mających problemy ze słuchem bardzo sobie chwali tę firmę. Zapraszamy serdecznie.

  www.oticon.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 7957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    TMC - systemy wspmagające słyszenie

TMC to posiadająca wieloletnie doświadczenie firma zajmująca się sprzedażą aparatów słuchowych. Naszą siedzibą jest Białystok. Rozpoczęliśmy funkcjonowanie w 1990 roku oraz od tego czasu bezustannie rozszerzamy nasz asortyment. Dysponujemy urządzeniami najwyższej klasy tworzonymi przez takie firmy jak Siemens, Oticon, Phonak lub Starkey. Znajdziesz u nas aparaty zauszne, wewnątrzuszne i systemy wspomagające słyszenie. Ubytek słuchu to poważny problem, jednak często od razu się tego nie zauważa, ponieważ postępuje stopniowo i niepostrzeżenie. Na szczęście dysponujemy wysokiej jakości urządzeniami, jakie pozwalają sobie z tym poradzić oraz cieszyć się pełnią codziennego życia. Nasza oferta obejmuje aparaty zauszne cechujące się dużym wzmocnieniem i aparaty wewnątrzuszne. Więcej na stronie.

  www.tmc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 6208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.auris.net.pl

Profesjonalny dobór aparatów słuchowych oraz audiometryczne badania słuchu oferuje firma Auris. Należymy do stowarzyszenia polskich protetyków słuchu pod nazwą "Świat Słuchu" i jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa aparat słuchowy, poznać ich style, zapraszamy na naszą stronę internetową. W naszej ofercie dysponujemy wewnątrzuszne aparaty słuchowe oraz aparaty zauszne marek tj. Bernafon, Siemens, Starkey, Oticon czy Audioservice. Oferujemy też akcesoria do aparatów słuchowych, baterie i wsparcie techniczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  auris.net.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 17390

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Signia Aparaty Słuchowe

Firma Sivantos Sp. z o.o. została założona kilka lat temu i zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości aparatów słuchowych. Produkty są bardzo nowoczesne i posiadają specjalnie zaprojektowaną aplikację, która ułatwia skonfigurować całe urządzenie. Na stronie znajdziesz również szczegółowy opis produktów i poradników. Jeśli jesteś zainteresowany taką ofertą, to koniecznie sprawdź tę stronę.

  www.signia-aparatysluchowe.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 16042

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    SONO Aparaty słuchowe Białystok podlaskie

W Warszawie mieści się główna siedziba firmy Sono, jaka prowadzi gabinety korekcji wad słuchu. Zapewniamy w nich zajęcia psychoterapeutyczne oraz badania słuchu przeprowadzane przez otolaryngologów. Współpracujemy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami zajmującymi się produkcją aparatów słuchowych. Dysponujemy aparatami słuchowymi dostosowanymi do każdego wariantu oraz typu wady słuchu. Po spełnieniu określonych warunków mogą one być całkowicie bądź częściowo refundowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza firma zajmuje się również organizowaniem szkoleń dotyczących zagadnień protetyki słuchu. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na witrynę.

  www.sono.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5