Logo small

TAG: sanitarne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 63
1.    www.profim.net.pl

Nowoczesne rozwiązania takie, jak OZE, energetyka, instalacje sanitarne, sieci sanitarne czy instalacje technologiczne oferuje Biuro Projektów PROFIM s.c. w Raciborzu. Nasza funkcjonowanie ma charakter kompleksowy, skupiający się na opracowywaniu dokumentacji technicznej instalacji sanitarnych. Specjalizujemy się w projektach zabudowy instalacji, przyłączy i sieci dla obiektów mieszkalnych, budynków użyteczności publicznej. Zapraszamy do współpracy.

  www.profim.net.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18966

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Market Instalacyjny Plombier

Instalacje grzewcze i sanitarne to domena firmy Plombier. Jest to internetowy market instalacyjny oferujący pełen zakres produktów z branży wod-kan-gaz-co. Współpracujemy z czołowymi producentami, takimi jak SAS, Biawar, Defro, Ariston, Drewmet i Ogniwo. Wysoka jakość produkcji i zastosowanych materiałów, w połączeniu z fabryczną gwarancją będzie z powodzeniem sprzyjać wieloletniej eksploatacji. Wśród sprzedawanych artykułów znajdują się między innymi kaloryfery, rury, kształtki, baterie łazienkowe, systemy ogrzewania podłogowego, kotły, bojlery, podgrzewacze wody, klimatyzatory i uzdatniacze wody. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju, a koszt przesyłki jest dostępny w panelu zamówienia - żadnych niespodzianek, żadnych ukrytych opłat. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie oddziałów w Jaśle i Szerzynach. Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować brygadę montażową, która zainstaluje zakupiony sprzęt bezpośrednio u klienta. Zapraszamy.

  plombier.com.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Toalety przenośne na wynajem

Zapraszamy do skorzystania z oferty na wynajem toalet przenośnych. Dzięki naszej firmie wszelkie czynności związane z dzierżawą kabiny załatwicie Państwo online. Zachęcamy do kooperacji firmy oraz osoby prywatne. Współpracujemy z najlepszymi przedsiębiorstwami świadczącymi usługi sanitarne w kraju. Toalety, które posiadamy w naszej ofercie spełniają wszelkie standardy i normy jakościowe. Jesteśmy do waszej dyspozycji także w weekendy oraz święta. Aby toaleta dotarła do Państwa, wystarczy wypełnić stosowny formularz i dokonać opłaty. Z nami nie musisz już więcej pamiętać o terminach. Nasz system przypomni o konieczności przedłużenia najmu i innych kwestiach związanych z oferowaną usługą.

  smieci.eu

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18754

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    budoinstal.com.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy BUDOINSTAL z siedzibą w Węgrowie w województwie mazowieckim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem funkcjonującym w branży sanitarnej. Zajmujemy się wykonywaniem instalacji i przyłączy wodno-kanalizacyjnych, gazowych, solarnych, odkurzaczy centralnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, kotłowni i pokrewnych. Jesteśmy też dystrybutorem i serwisantem urządzeń grzewczych. Oferujemy pomoc doświadczonych specjalistów i atrakcyjne ceny. Więcej informacji na temat oferty i działalności znaleźć można na naszej witrynie.

  www.budoinstal.com.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17248

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.plast-bud.com

Firma PLAST-BUD w Ciechanowie oferuje instalacje sanitarne i wyposażenie łazienek. Funkcjonujemy na terenie całego kraju od 1995 r. i dysponujemy w swojej ofercie wyrobami wielu renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów do budowy sieci infrastrukturalnych tj. wod-kan, gazowych, telekomunikacyjnych oraz drogowych. Polecamy wysokiej jakości produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własne zaplecze magazynowe oraz flotę pojazdów ciężarowych, zapewniając szybka realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy!

  www.plast-bud.com

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 16948

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    hydro-san-sbs.pl

Firma handlowa - Hydro-San - Grupa SBS w Kamieniu Pomorskim swoje usługi świadczy od 1990 roku. Nasza hurtownia jest autoryzowanym członkiem grupy instalacyjnej - SBS. Specjalizujemy się w technice grzewczej i sanitarnej, dostarczając sprzęt i akcesoria z zakresu techniki grzewczej i sanitarnej. Oferujemy elementy wyposażenia łazienek i kuchni, marek, takich jak Keller, Delfin czy Nanopanel. Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, doświadczoną, szybką i wydajną obsługę. Oferujemy bezpłatny transport w obrębie naszej gminy. Zapraszamy do współpracy!

  hydro-san-sbs.pl/

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 16791

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    BARTEXPOL grzejniki brzeg

W Brzegu znajduje się siedziba firmy Bartexpol, regionalnego dystrybutora techniki grzewczej i sanitarnej. Przez 20 lat działalności na rynku zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz grono zadowolonych klientów. Oferowany przez nas asortyment opiera się na najnowszych rozwiązaniach i technologiach. Zaopatrujemy w ceramikę i armaturę łazienkową, pompy, kotły gazowe i na paliwo stałe, kolektory słoneczne, systemy kominowe oraz wiele innych. W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto silniki elektryczne jedno- i trójfazowe oraz indukcyjne. Więcej informacji o naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej.

  bartexpol.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 15418

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.et-energoaudyt.com

W Kościanie w województwie wielkopolskim swoją siedzibę ma firmy ET-EnergoAudyt. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat stale poszerzając zakres świadczonych usług i inwestując w rozwój firmy. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak i spółdzielnie mieszkaniowe lub firmy. Oferujemy wykonanie audytów energetycznych, elektrycznych i remontowych, wydajemy świadectwa energetyczne a także proponujemy projekty instalacji wentylacyjnych, chłodniczych oraz sieci c.o., wodno-kanalizacyjnych czy gazowych. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  www.et-energoaudyt.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19840

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    hydrauliktrojmiasto.com.pl

Wykonanie wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych z tworzyw sztucznych, miedzi i stali, montaż centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego czy budowę kotłowni na gaz, ekogroszek, miał czy olej ma w swojej ofercie trójmiejska firma H2O Awaria. Zajmujemy się dodatkowo diagnozą i usuwaniem awarii. Jesteśmy pod telefonem całą dobę. Szybko przyjeżdżamy do Klienta i usuwamy awarię. Zajmujemy się również udrażnianiem rur i odpływów kanalizacji - Mamy specjalistyczny sprzęt, jaki pozwala odetkać wszystkie zatory. Funkcjonujemy sprawnie, skutecznie i zostawiamy po sobie porządek - zapraszamy do współpracy.

  hydrauliktrojmiasto.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 18458

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.prosystemi.elk.pl

Usługi w zakresie całościowego wykonawstwa robót instalacji sanitarnych, instalacji technologicznych oraz zewnętrznych robót instalacyjnych zapewnia firma PROSYSTEMI z Ełku. Proponujemy budowę i przebudowę sieci, kanalizacji teletechnicznej, jak też wszechstronne usługi wodno-kanalizacyjne, hydrauliczne oraz instalacyjne. Oferowany zakres usług realizujemy na terenie Ełku i okolic, jak też na obszarze całego kraju. Wszystkie zlecenia wykonujemy sumiennie i terminowo. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów i dostroić się do ich wymagań oraz potrzeb.

  prosystemi.elk.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 17544

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 63