Logo small

TAG: się

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11365
1.    ujezuitow-dewocjonalia.pl

Dewocjonalia i artykuły liturgiczne poleca katolicka Księgarnia U Jezuitów w Toruniu. Funkcjonujemy stacjonarnie oraz online i zapraszamy wszystkich, którzy szukają artykułów i akcesoriów związanych z uroczystościami religijnymi bądź religią w ogóle. Szeroki wybór książek i czasopism, a także dewocjonaliów, gadżetów religijnych i różnych artykułów liturgicznych to zaledwie przykłady bogatej oferty naszego sklepu. Proponujemy też akcesoria do ślubu, po artykuły do chrztu, Pierwszej Komunii Świętej i bierzmowania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  ujezuitow-dewocjonalia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21731

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    konto-wroclaw.pl

Przedstawiamy Państwu ofertę Biura Rachunkowego KONTO z Wrocławia. Zapewniamy usługi rachunkowe przeznaczone dla firm o różnorodnych profilach działalności. Sporządzamy rozliczenia roczne PIT, przygotowujemy sprawozdania finansowe oraz zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla spółek prawa handlowego, organizacji, stowarzyszeń oraz fundacji. Świadczymy także usługi w zakresie kadr i płac. Oferujemy także pomoc w ciągu zakładania działalności. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Dokładne informacje na temat Biura oraz jego oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  www.konto-wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21718

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    fubiro.pl - Najlepsze Biura Rachunkowe w Polsce

Najlepsze biura rachunkowe dla Twojej firmy. Dzięki nam w prosty sposób znajdziesz najlepsze usługi księgowe w swojej okolicy.

  fubiro.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 21620

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna

Masterbill to profesjonalna obsługa księgowa i kadrowa oraz prawna. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, specjalistów od kadr oraz księgowości. Intencją naszej firmy jest wsparcie mniejszych i większych przedsiębiorców w prowadzeniu biznesów pod względem prawnym i księgowym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

  www.masterbill.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Biuro rachunkowe - nataliahelp4you.com

Natalia Help4You to biuro rachunkowe, a przede wszystkim usługi księgowej dla Polaków w Holandii. Biuro księgowe znajduje się w Dronten, jednakże pomoc uzyskają wszystkie zainteresowane osoby. Natalia Help4You zajmuje się sprawami jednostek prywatnych oraz firm. Usługi księgowe obejmują m.in. rozliczenia podatkowe, zasiłki, dofinansowania lub kontakt z urzędami.

  nataliahelp4you.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 21549

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Finansowanie JDG - fairfinance24.pl

Jeśli potrzebujesz gotówki, skorzystaj z oferty firmy Fair Finance24. Już teraz odwiedź naszą stronę internetową fairfinance24.pl i sprawdź, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców, finansowaniu firm i spółek. Udzielamy także pożyczek na spłatę zaległości w ZUS oraz Urzędzie Skarbowym.

  fairfinance24.pl/

katalog >> Usługi >> pożyczki >> 21540

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Biuro tłumaczeń Tomedes

Biuro tłumaczeń Tomedes to dostawca profesjonalnych usług językowych, specjalizujący się w tłumaczeniach pisemnych, transkrypcji, interpretacji, lokalizacji i edycji, obsługujący ponad 100 języków i 1000 par językowych. Firma została założona w 2007 roku przez Ofera Tirosha i do tej pory obsłużyła ponad 75 000 klientów na całym świecie. Firma dysponuje siecią tysięcy lingwistów posiadających specjalistyczną wiedzę w zakresie tłumaczeń i redakcji tekstów z dziedziny technologii, nauki, medycyny, prawa, finansów i wielu innych branż. Tomedes specjalizuje się również w lokalizacji oprogramowania i gier, a także lokalizacji stron internetowych.

  pl.tomedes.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 21529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Biuro rachunkowe Znany Księgowy

Jako biuro rozliczeniowe świadczymy kompleksowy zakres usług z obszaru rachunkowości dla małych i średnich przedsiębiorstw i osób fizycznych. Uzgadniana jest każdorazowo indywidualnie ze stronami zainteresowanymi. Za usługi rachunkowe wystawiamy fakturę VAT. Zapewniamy ponadto prowadzanie dokumentacji kadrowej. Prowadzimy dokumentację kadrową akt osobowych, oddzielnie dla każdego pracownika. Wśród istotnych dokumentów uwzględniamy kartę ewidencji czasu pracy, kartę ewidencji przydzielonego pracownikowi mienia (odzież, sprzęt niezbędny do pracy itd.), imienną listę wypłaconego wynagrodzenia oraz pozostałe wymagane dokumenty, wynikające z aktualnych regulacji. W obszarze gwarantowanych usług, klienci mogą liczyć na pełną dyskrecję, przestrzeganie zasad etyki zawodowej oraz sprawną współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu.

  znany-ksiegowy.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 21462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Usługi księgowe - fiskalia.pl

Profesjonalne i doświadczone biuro księgowe Wrocław o nazwie Fiskalia to miejsce prowadzące usługi księgowe i kadrowe na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy obsługę kadrową, prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz doradztwo podatkowe. Dzięki naszej pracy, działalność każdej firmy współpracującej z nami staje się mniej skomplikowana i bardziej efektywna.

  fiskalia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 21448

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    tax-us.pl

Jeśli szukasz rzetelnego biura rachunkowego w Katowicach, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Biura Rachunkowego Tax-US. Świadczymy usługi kadrowo-płacowe oraz księgowo-podatkowe. Realizowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy. Współdziałamy z prawnikami, doradcami finansowymi, rzeczoznawcami i wieloma innymi ekspertami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe, również w formie elektronicznej. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego biura i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  www.tax-us.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 21441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11365