Logo small

TAG: spływy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18
1.    kajaki-wigry.pl - Spływy kajakowe Czarną Hańczą, noclegi

Wypoczynek na wodzie Spływy kajakowe to jedna z najbardziej atrakcyjnych form wypoczynku, którą bardzo chętnie Wam przedstawimy. Jeżeli chcecie wziąć udział w takich spływach, ale nie wiecie jak się zabrać za ich organizację, to my Wam we wszystkim pomożemy. Czarna Hańcza jest nam doskonale znana i chętnie Wam ją pokażemy - ale od strony wody. Nie musicie się o nic martwić, jeżeli nie posiadacie własnego sprzętu - bardzo chętnie udostępnimy Wam nasze kajaki. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dzięki czemu Wy nie musicie się kompletnie niczym przejmować. Przygotujcie się na wspaniałe emocje. Nasza firma udostępnia również w atrakcyjnej cenie noclegi i pola namiotowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  www.kajaki-wigry.pl

katalog >> Turystyka >> spływy kajakowe >> 21397

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    goralponton.com

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą firmy Góral Ponton, która mieści się w Sromowcach Niżnych. Świadczymy usługi w zakresie organizacji pobytu w Pieninach. Organizujemy pobyty w okresie letnim, jak i zimowym. W naszej ofercie znajduje się rafting, wycieczki objazdowe, kursy snowboardu i narciarstwa z profesjonalnymi instruktorami, a dodatkowo kuligi. Na szczególne miejsce w naszej ofercie zasługują spływy kajakowe i spływy pontonowe Dunajcem. Współdziałamy z wypożyczalniami sprzętu narciarskiego oraz lokalnymi gospodarstwami agroturystycznymi. Więcej informacji na temat oferty mieści się na stronie internetowej.

  https://www.goralponton.com

katalog >> Sport i rekreacja >> splywy kajakowe >> 20520

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Spływy kajakowe Czarna Hańcza

Kajaki Wigry to firma zajmująca się organizacją spływów kajakowych na Suwalszczyźnie. Świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, dla osób początkujących i zaawansowanych. Organizuje spływy kajakowe kilkudniowe lub jednodniowe. W przypadku tych pierwszych zapewnia noclegi nad Wigrami na polu namiotowym lub w swoim pensjonacie. Na ofertę składają się spływy kajakowe Czarną Hańczą, Rospudą i Marychą. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem. Chętni mogą liczyć na przeszkolenie i cenne wskazówki od doświadczonych kajakarzy.

  www.kajaki-wigry.pl

katalog >> Turystyka >> spływy kajakowe >> 19269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Spływy Kajakowe Czarna Hańcza

Popularną rozrywką oferowaną w tej części Polski są Spływy Kajakowe. Jest to wspaniała forma aktywnego spędzenia czasu, która bezpośrednio łączy się z możliwością podziwiana krajobrazu i cudów przyrody. Tak bliskie obcowanie z naturą gwarantują nam właśnie spływy kajakowe Czarną Hańczą. Suwalszczyzna oferuje nam trzy rzeki, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Są to: Czarna Hańcza, Rospuda i Marycha. Wszystkie trzy są bardzo urokliwe i na pewno wraz z nurtem zabiorą nas w miejsca, które na długo zapadną nam w pamięci. Spływy kajakowe nie muszą być utożsamiane ze sportem wyczynowym. Jest to genialna możliwość by móc obcować tak blisko z naturą. Wolna i spokojna wyprawa kajakami będzie idealna nawet dla rodzin z dziećmi. Wybór tras jest bardzo szeroki, więc zaspokoi każde wymagania. Serdecznie zapraszamy Kajaki-Wigry.

  www.kajaki-wigry.pl

katalog >> Turystyka >> inne >> 18143

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Kajaki - adventure-sky.pl

Jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zorganizuje pracowniczą imprezę integracyjną w malowniczym zakątku Polski, to koniecznie sprawdź ofertę firmy Adventure Sky. Oferujemy eventy pracowniczy połączone ze sportami ekstremalnymi. Proponujemy spływy kajakowe w Pieninach, park linowy oraz wyścigi quadów. Pełna oferta naszej firmy znajduje się na stronie internetowej.

  www.adventure-sky.pl/

katalog >> Turystyka >> spływy kajakowe >> 17888

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    www.retendo.com.pl

Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu RETENDO Piotr Sikora w Krakowie to szansa na aktywny wypoczynek. Organizujemy spływy pontonowe i spływy w kajakach górskich oferując nie tylko wspaniałe emocje, ale także niezapomniane widoki. Jesteśmy pierwszą firmą działającą nad Dunajcem, a najpewniej także pierwszą w Polsce, która prowadzi rafting na Dunajcu. Zachęcamy do zaznajomienia z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy z myślą również o szkołach i firmach. Obsługujemy także klientów indywidualnych i instytucje. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

  www.retendo.com.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> splywy kajakowe >> 16520

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    Biebrza Safari - noclegi, kajaki, tratwy - Dolistowo St.

Oferujemy noclegi, kajaki, tratwy, pole namiotowe, w stolicy mokradeł, na wysokim brzegu rzeki Biebrzy, w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, Biebrza.

  biebrzasafari.pl/

katalog >> Turystyka >> agroturystyka >> 13778

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Rivent - rafting, spływy kajakowe

Firma Rivent – istnieje od 2010 roku. Zajmujemy się organizowaniem imprez integracyjnych w Zakopanem, Krościenku, Szczawnicy i innych przepięknych miejscowościach w okolicach Dunajca oraz Popradu. Organizujemy spływy raftingowe, kajakowe, pontonowe. Organizujemy wyprawy we wszystkich możliwych stopniach trudności, dlatego każdy znajdzie dla siebie odpowiednią wyprawę. Nie trzeba dysponować praktycznie żadnymi umiejętnościami, aby zacząć przygodę ze sportami wodnymi. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych wyprawach. Gwarantujemy silne emocje oraz dużą dawkę adrenaliny.

  rivent.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 5499

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    Radunia

Centrum Aktywnego Wypoczynku - Starogard Gdański. Organizujemy spływy kajakowe po rzekach wda, wierzyca, radunia, słupia, łupawa. Wypożyczalnia kajaków ma kajaki jednoosobowe i kajaki dwuosobowe. Spływy kajakowe indywidualne i zorganizowane. Także dodatkowe atrakcje - wspinaczka, slack, chodznie po linach, strzelanie z łuków i zabawy na orientację. Spływ kajakowy wda, radunia i słupia.

  www.kajaki.stg.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> splywy kajakowe >> 3323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Spływy Kajakowe, Kajaki, Szlaki kajakowe

Spływy kajakowe po najciekawszych rzekach. W serwisie znajdziecie opisy rzek, relację z wypraw, galerie zdjęć. Dowiecie jak przygotować się na spływ, gdzie wypożyczyć kajak i co ze sobą zabrać.

  www.splywy.kajakowe.org/

katalog >> Turystyka >> spływy kajakowe >> 3453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18