Logo small

TAG: sprawcy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    www.inmedin.pl

Jeśli decydujesz się na kompleksowe leczenie, ale nie posiadasz ubezpieczenia bądź nie spełniasz kryteriów pozwalających na wniesienie roszczenia, kompleksowe podejście do problemu i najwyższą jakość usług medycznych zapewni Ci Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie. Zapewnimy dostęp do wybitnych specjalistów i nowatorskich rozwiązań w oparciu przełomowego modelu finansowania wysokospecjalistycznej medycyny zarówno z polis sprawców osób poszkodowanych, jak i ze środków własnych klienta. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.

  www.inmedin.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17702

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Pojazdy z oc sprawcy - auta, samochody z oc

Firma Servator oferuje szybki dostęp do wielu aut na wypożyczenie. Płatność jest pobierana z OC sprawcy wypadku, dlatego też nasza oferta jest tak atrakcyjna.

  www.servator.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 10662

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    www.ecpp.pl

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym to firma zajmująca się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Zależy nam, aby spełniać oczekiwania Klientów, dlatego informujemy Państwa o przebiegu sprawy cały czas, a walcząc o odszkodowanie dla Państwa, zdajemy sobie sprawę, że powinno być ono wypłacone w kwocie adekwatnej do szkody. Co istotne, naszą prowizję pobieramy dopiero po uzyskaniu świadczenia dla Państwa, dlatego mogą Państwo nam zaufać. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  www.ecpp.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wypożyczalnia samochodów

Każdy klient może zdecydować jaki samochód chce wynająć. Wszystko jest dostosowane do jego potrzeb. Dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiedni samochód. Ceny wypożyczenia uzależnione jest od klasy samochodu, jaki wybierzemy. Im lepsza klasa, tym oczywiście wyższe ceny za wypożyczenie. Trzeba się z tym liczyć, że za najwyższą jakość trzeba będzie słono zapłacić. Jednak oczywiście jest to jak najbardziej polecane. Możemy dzięki temu uzyskać wysokie zadowolenie z efektów, jakie osiągniemy. Będzie można jeździć samochodem, który pozytywnie wpływał będzie na nasze samopoczucie. W końcu będziemy mogli poruszać się dobrej klasy samochodem, z którym nic złego nie będzie się działo. Jak najbardziej uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej.

  auto-zastepcze.info

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 10813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    PLAZA samochody dostawcze

W Szczecinie mieści się firma Plaza Auto, która jest jednym z wiodących importerów samochodów dostawczych. Na naszym rynku działa ona od blisko 20 lat. Oferuje ona sprzedaż i wynajem sprawdzonych aut światowych marek.Przedsiębiorstwo prowadzi także darmowy komis oraz leasing aut. Wszystkie samochody znajdują się na całodobowo strzeżonym parkingu. Wykwalifikowana załoga pracowników zapewni każdemu Klientowi fachowe doradztwo oraz pomoc przy wypełnianiu formalności związanych ze sprzedażą. Spółka prowadzi również dystrybucję eksportową. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej spółki.

  auta-dostawcze.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 10760

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Wypożyczalnia aut

Car Fast to usługi wypożyczalni samochodów. Proponujemy Państwu samochody ekonomiczne i luksusowe w cenach rozpoczynających się od 85 złotych za dobę. Używacie Państwo u nas auta bez żadnych limitów kilometrów, co znacznie ułatwia formalności. Przyjmujemy rezerwacje non stop, niezależnie od dnia tygodnia. Działalność prowadzimy w Gorzowie Wielkopolskim.

  carfast.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 9254

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    AutoBezgotowkowo.pl

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych SPEED zaprasza klientów indywidualnych oraz firmy zainteresowane wynajmem pojazdów na ternie Łodzi, Warszawy i Poznania. Na indywidualne życzenia klienta, auto możemy także podstawić i odebrać z dowolnego polskiego miasta. Proponujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz wypożyczenia auta wraz z kierowcą. Dysponujemy zróżnicowaną flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację. Wśród nich z powodzeniem znajdą Państwo samochody typu miejskiego, pojazdy idealne na dłuższe trasy, a także marki sportowe, luksusowe i dostawcze.

  www.autobezgotowkowo.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 6236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Auta zastępcze oc sprawcy Wrocław - mustangzoc.pl

Obsługujemy wynajem mustangów (auta zastępcze rozliczane z OC sprawcy) w całym kraju. Podstawiamy pojazdy klasy premium pod konkretny adres, co umożliwia Państwu szybki powrót do podróży. Prowadzimy wypożyczalnię aut luksusowych. Pomagamy w odzyskaniu należnej kwoty odszkodowania w ramach likwidacji szkody. Przy wynajmie nie musicie Państwo oczekiwań na decyzję TU.

  www.mustangzoc.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 18999

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Wypożyczalnia auta zastępcze za darmo

Jeżeli miałeś stłuczkę i chcesz wypożyczyć samochód z oc sprawcy? Doskonale! Nasza wypożyczalnia aut to miejsce gdzie znajdziecie samochody zastępcze najwyższej klasy! Wypożyczalnia samochodów Wrocław oferuje samochody marki Jaguar! Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy!

  www.jaguarzoc.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 18947

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Osoby, które zostały poszkodowane w wyniku wypadku komunikacyjnego mają prawo ubiegać się o odszkodowania za szkody majątkowe oraz osobowe. Helpfind.pl pomaga takim osobom w uzyskaniu jak najwyższych świadczeń z oc sprawcy wypadku czy kolizji. Ponadto portal pomaga także Frankowiczom oraz osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku przy pracy. Można tutaj znaleźć także szereg przydatnych informacji dla osób poszkodowanych i starających się o należnie wysokie odszkodowania.

  helpfind.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 18877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23