Logo small

TAG: sprawcy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    Samochód zastępczy z OC sprawcy Lublin - zastepcze.lublin.pl

OSCAR to wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy. Kierowca poszkodowany otrzymuje od nas szansę na samochód zastępczy, za którego nie zapłaci ani grosza! Gwarantujemy auta o wysokim standardzie z m.in.: klimatyzacją i zaawansowanych systemem bezpieczeństwa. Wybierając samochód zastępczy z wypożyczalni OSCAR, nie płacisz żadnej kaucji! Dodatkowo nie ponosisz żadnego ryzyka! Wystarczy więc, że wybierzesz auto, które Cię interesuje i w swobodny sposób możesz dalej przemieszczać się po drogach. Czy to nie jest wspaniałe?

  zastepcze.lublin.pl/

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 20378

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    pwar.pl

Chcesz skutecznie odzyskać pieniądze z odszkodowań z wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, uszkodzenia mienia i wielu innych spraw? Zapraszamy do kontaktu z firmą PWAR z Wrocławia, która zajmuje się odzyskiwaniem dopłat i odszkodowań. Posiadamy aktualną wiedzę, a nasz zespół to profesjonaliści, których reprezentuje Kancelaria Radcy Prawnego Marty Babiuch. Zajmujemy się także sprawami także sprzed kilku lat. Zapraszamy do kontaktu!

  https://www.pwar.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 19736

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.inmedin.pl

Jeśli decydujesz się na kompleksowe leczenie, ale nie posiadasz ubezpieczenia bądź nie spełniasz kryteriów pozwalających na wniesienie roszczenia, kompleksowe podejście do problemu i najwyższą jakość usług medycznych zapewni Ci Instytut medycyny interwencyjnej w Warszawie. Zapewnimy dostęp do wybitnych specjalistów i nowatorskich rozwiązań w oparciu przełomowego modelu finansowania wysokospecjalistycznej medycyny zarówno z polis sprawców osób poszkodowanych, jak i ze środków własnych klienta. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.

  www.inmedin.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17702

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Pojazdy z oc sprawcy - auta, samochody z oc

Firma Servator oferuje szybki dostęp do wielu aut na wypożyczenie. Płatność jest pobierana z OC sprawcy wypadku, dlatego też nasza oferta jest tak atrakcyjna.

  www.servator.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 10662

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    www.ecpp.pl

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym to firma zajmująca się uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Zależy nam, aby spełniać oczekiwania Klientów, dlatego informujemy Państwa o przebiegu sprawy cały czas, a walcząc o odszkodowanie dla Państwa, zdajemy sobie sprawę, że powinno być ono wypłacone w kwocie adekwatnej do szkody. Co istotne, naszą prowizję pobieramy dopiero po uzyskaniu świadczenia dla Państwa, dlatego mogą Państwo nam zaufać. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

  www.ecpp.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Wypożyczalnia samochodów

Każdy klient może zdecydować jaki samochód chce wynająć. Wszystko jest dostosowane do jego potrzeb. Dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiedni samochód. Ceny wypożyczenia uzależnione jest od klasy samochodu, jaki wybierzemy. Im lepsza klasa, tym oczywiście wyższe ceny za wypożyczenie. Trzeba się z tym liczyć, że za najwyższą jakość trzeba będzie słono zapłacić. Jednak oczywiście jest to jak najbardziej polecane. Możemy dzięki temu uzyskać wysokie zadowolenie z efektów, jakie osiągniemy. Będzie można jeździć samochodem, który pozytywnie wpływał będzie na nasze samopoczucie. W końcu będziemy mogli poruszać się dobrej klasy samochodem, z którym nic złego nie będzie się działo. Jak najbardziej uzyskać będzie można z takiego faktu wysokie zadowolenie. Nie ma takiej możliwości, aby mogło być inaczej.

  auto-zastepcze.info

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 10813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    PLAZA samochody dostawcze

W Szczecinie mieści się firma Plaza Auto, która jest jednym z wiodących importerów samochodów dostawczych. Na naszym rynku działa ona od blisko 20 lat. Oferuje ona sprzedaż i wynajem sprawdzonych aut światowych marek.Przedsiębiorstwo prowadzi także darmowy komis oraz leasing aut. Wszystkie samochody znajdują się na całodobowo strzeżonym parkingu. Wykwalifikowana załoga pracowników zapewni każdemu Klientowi fachowe doradztwo oraz pomoc przy wypełnianiu formalności związanych ze sprzedażą. Spółka prowadzi również dystrybucję eksportową. Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej spółki.

  auta-dostawcze.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 10760

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Wypożyczalnia aut

Car Fast to usługi wypożyczalni samochodów. Proponujemy Państwu samochody ekonomiczne i luksusowe w cenach rozpoczynających się od 85 złotych za dobę. Używacie Państwo u nas auta bez żadnych limitów kilometrów, co znacznie ułatwia formalności. Przyjmujemy rezerwacje non stop, niezależnie od dnia tygodnia. Działalność prowadzimy w Gorzowie Wielkopolskim.

  carfast.pl

katalog >> Motoryzacja >> wypożyczalnie samochodów >> 9254

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    AutoBezgotowkowo.pl

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych SPEED zaprasza klientów indywidualnych oraz firmy zainteresowane wynajmem pojazdów na ternie Łodzi, Warszawy i Poznania. Na indywidualne życzenia klienta, auto możemy także podstawić i odebrać z dowolnego polskiego miasta. Proponujemy wynajem krótkoterminowy i długoterminowy oraz wypożyczenia auta wraz z kierowcą. Dysponujemy zróżnicowaną flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację. Wśród nich z powodzeniem znajdą Państwo samochody typu miejskiego, pojazdy idealne na dłuższe trasy, a także marki sportowe, luksusowe i dostawcze.

  www.autobezgotowkowo.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 6236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Odszkodowanie Wrocław - Kancelaria Odszkodowawcza

Jeżeli ty lub Twój bliski miał wypadek, to możesz dochodzić odszkodowania z OC sprawcy nawet do 20 lat wstecz. Co więcej, można dochodzić wyższego odszkodowania z polisy OC sprawcy. Najlepiej skorzystać z kogoś takiego jak Kancelaria Odszkodowawcza z Wrocławia - KDRO.pl Dlaczego firma odszkodowawcza z Wrocławia? Dlatego, że ma wybitne doświadczenie w uzyskiwaniu wysokiego odszkodowania za wypadek, w tym odszkodowania za śmierć ojca, czy odszkodowania za śmierć syna.

  www.kdro.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 19619

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27