Logo small

TAG: starszych

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 92
1.    Prywatny dom opieki dla osób starszych - fundacjaambrozja.pl

Fundacja Ambrozja to miejsce stworzone z myślą o seniorach oraz ich potrzebach. Dom Pomocy Społecznej został przeznaczony dla seniorów dotkniętych problemem zaburzeń psychicznych, a także osób z niepełnosprawnością. Ponadto w Fundacji Ambrozja pomoc otrzymają osoby chore, które wymagają stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. Fundacja oferuje pomoc także rodzinom chorych osób. 

  fundacjaambrozja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 23129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    west-arbeit.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję firmy West-Arbeit. Nasza siedziba mieści się w Lublinie, a pośrednictwem w zatrudnianiu za granicą zajmujemy się już od 5 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji opiekunów osób starszych w Niemczech. świadczymy prosty proces rekrutacji, jasne zasady a oprócz tego zaangażowanie i indywidualne rozpatrywanie potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, ubezpieczenie zdrowotne jak też ciągłe wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie i profesjonalizm. Szczegóły dostępne są na stronie.

  https://west-arbeit.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20627

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Praca w Niemczech

Zachęcamy do skorzystania z renomowanego serwisu opiekunkowo.pl, który łączy w jednym miejscu opiekunki osób starszych. W tym serwisie znajduje się praca dla opiekunek w różnych miejscowościach. Dlatego też, jeśli poszukują Państwo pracy w tym zawodzie, lub szukacie Państwo pracowników. Jest to świetne miejsce do wymiany informacji.

  opiekunkowo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19960

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Praca opiekunka seniora, Veritas Opieka

Aktualne oferty pracy dla opiekunek w Niemczech. Agencja Veritas zapewnia kompleksową organizację wyjazdu za granicę i legalne warunki pracy dla opiekunek. Poszukujemy Opiekunek Osób Starszych do pracy w Niemczech. Zapewniamy opiekę koordynatora oraz darmowy transport do pracy. Wynagrodzenie opiekunki uzależnione jest od poziomu znajomości języka niemieckiego oraz wcześniejszego doświadczenia w opiece. Oferujemy zarobki nawet do 8000 zł na rękę w jeden miesiąc.

  www.veritas-opieka.pl/oferty-pracy/

katalog >> Usługi >> ogłoszenia >> 19489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Kosmetyki dla seniorów | over-clean.pl

Cieszący się dużym zaufaniem i zainteresowaniem producent kosmetyków dla osób starszych posiada w asortymencie szeroki wachlarz specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień, narażonej na odparzenia, odleżyny, otarcia czy odpieluszkowe podrażnienia skóry. W ofercie między innymi cud krem dla osób starszych i niemowląt, żel zmiękczająco regeneracyjny, olejek do pielęgnacji skóry wymagającej.

  over-clean.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> kosmetyki >> 16550

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    domopiekimodrzew.pl

Godne warunki pobytu stałego lub czasowego zapewnia Dom Opieki Modrzew w Morągu. Zapewniamy biegłe zaplecze sprzętowe oraz infrastrukturę do odpowiedniej pielęgnacji i opieki rehabilitacyjnej, udostępniając nowoczesne sale do rehabilitacji oraz fizykoterapii. Pomagamy w realizacji recept, podajemy leki pierwszej pomocy, a opiekę lekarską świadczymy w ramach NFZ. Umożliwiamy wszechstronną i profesjonalną opiekę, także dla osób chorych i niepełnosprawnych, dbając o rodzinną atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  www.domopiekimodrzew.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Zdroweterapie.pl

Proponujemy Państwu suplementy diety dla seniora, kobiet, najmłodszych, w tym odżywczy tran z witaminą D3, rozwiązanie rzadko spotykane dotychczas na rynku. Mamy wiele połączeń witaminowych, chociażby witaminę a+e w kapsułkach na gardło, Omega D3 plus K2 w sporych dawkach, ziołowe tabletki na zatoki usprawniające życie alergików w sezonie wiosenno-letnim i nie tylko.

  zdroweterapie.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> suplementy, zioła >> 20888

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pobyty dzienne dla osób z otępieniem starczym Nowy Sącz

Pogodne Dni Małopolska, to wyjątkowy dom pomocy społecznej dla seniora. Położony na dużej ogrodzonej, działce, dysponujący pięknie zagospodarowanym ogrodem, daje nie tylko możliwość przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale również uprawy własnych roślin. Oferujemy zarówno opiekę całodobową, jak i pobyty dzienne dla osób z Alzheimerem i otępieniem starczym, a nasi opiekunowie zatroszczą się o seniorów najlepiej, jak potrafią. Odwiedź stronę pogodnedni.pl i dowiedz się więcej.

  www.pogodnedni.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 19813

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    filipowskipsychiatra.pl

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą prywatnego gabinetu psychiatrycznego, który znajduje się w Rzeszowie. Jest to profesjonalna placówka prowadzona przez lek. med. Łukasza Filipowskiego - doświadczonego lekarza psychiatrę. Zajmuje się on diagnostyką oraz leczeniem rozmaitych schorzeń i zaburzeń takich jak zaburzenia nastroju, zaburzenia psychotyczne i adaptacyjne, lęk i nerwice, zaburzenia pamięci u osób starszych oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsywne lub bezsenność. Gwarantuje fachową i kompleksową pomoc, najwyższą jakość świadczonych usług i miłą atmosferę. Więcej informacji na stronie internetowej.

  filipowskipsychiatra.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> nerwica >> 13946

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 92