Logo small

TAG: sternika

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    opensailing.com

Szkolenia żeglarskie, szkolenia motorowodne i specjalistyczne tj. kurs radiooperatora bliskiego zasięgu czy kurs sternika motorowodnego oferuje Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych OPENSAILING z bazą w Mielnie. Realizujemy profesjonalne szkolenia dostosowane indywidualnie do oczekiwań naszych uczestników. Szkolimy wg standardów ISSA oraz na patenty państwowe, jakie obejmują m. in. kurs instruktora żeglarstwa, żeglarz jachtowy, Master of Sailing Yacht, Offshore Skipper czy Inland Skipper. Firmom proponujemy organizację żeglarskich imprez integracyjnych, eventów i regat. Zapraszamy do kontaktu!

  www.opensailing.com

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 15790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Jachtowy sternik morski

Szkoła Żeglarstwa Morka zlokalizowana w Kaliszu zaprasza osoby zainteresowane szkoleniami na patenty żeglarskie i motorowodne. W branży jesteśmy obecni od 2003 roku. Naszą kadrę stanowi zespół doświadczonych skipperów i instruktorów. Oferujemy kursy na patent żeglarza jachtowego, jachtowego sternika morskiego, sternika motorowodnego, radiooperatora SRC oraz warsztaty kapitańskie. Organizujemy również rejsy turystyczne i szkoleniowe, a także firmowe imprezy integracyjne na jachcie.

  www.morka.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 6833

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Czartermazurygrabski.pl

Oferujemy wynajem niezawodnych jachtów Calipso 750, które umożliwią Państwu wygodny rejs po mazurskich jeziorach. Firma Jacht Czarter Dariusz Grabski mieści się w Giżycku nasze jachty wypływają z portu Marina Evelin w Bogaczowie. Oferowane jednostki są bardzo nowoczesne i przestronne. Można je prowadzić bez patentu sternika. Wszystkie jachty są wyposażone w ogrzewanie, telewizor, kuchenkę gazową, toaletę. Na szlakach zapewniamy usługi serwisowe. W ofercie posiadamy szkolenia ze sterowania Calipso 750.

  czartermazurygrabski.pl

katalog >> Turystyka >> czarter jachtów >> 9997

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Czarter-Ruciane - wypoczynek na wodze

Czarter jachtów Ruciane Nida oferuje Państwu możliwość wypożyczenia komfortowych jednostek wodnych. Nasze jachty są w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb żeglarzy. Posiadamy łodzie sportowe i rekreacyjne, które stacjonują w Porcie u Faryja. Standardowo każdy rejs trwa tydzień, jednak istnieje możliwość krótszego wynajmu - wtedy cena ustalana jest indywidualnie. Niedoświadczonym wilkom morskim oferujemy pomoc sternika, który może towarzyszyć Państwu podczas całego rejsu. Jego obecność jest niekrępująca, a także może on udzielić cennych informacji, które na pewno przydadzą się podczas dalszych przygód żeglarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na naszej stronie.

  czarter-ruciane.mazury.pl

katalog >> Turystyka >> czarter jachtów >> 4125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 4 z 4