Logo small

TAG: studnie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16
1.      Studnie głębinowe Żywiec - Polskie Studnie

Centrum wierceń geologicznych z siedzibą w Żywcu przy ulicy Łączna 35 świadczy usługi studniarskie mieszkańcom Żywca i okolic. Firma zajmuje się odwiertami studni głębinowych w cenie od 150 zł za metr bieżący wraz z materiałem. Co stanowi świetną ofertę cenową dla Żywczaninów. W dobie szybko rosnących cen wody z wodociągów, coraz więcej mieszkańców stawia na własne ujęcia wody w formie studni. Jest to inwestycja, która zwraca się w bardzo szybkim czasie, a jakość wody jest o wiele wyższa. Oprócz wiercenia, w ofercie dostępne są usługi czyszczenia i pogłębiania studni, jej przyłącza do budynku, szukania i uzdatniania wody.

  polskiestudnie.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 19874

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.      Hydroodwierty - studnie głębinowe

Naszą główną specjalnością jest wykonywanie różnego rodzaju studni. Najczęściej wybieranym typem jest studnia głębinowa, jej głębokość wynosi zazwyczaj nie więcej niż 30 metrów, gdyż nie są wtedy wymagane żadne pozwolenia. Największym atutem jest fakt, że woda w takiej studni pochodzi z warstw wód podziemnych, a nie z gruntu. Ponadto studnie wiercone można dodatkowo zabezpieczyć przed wodą gruntową co zdecydowanie poprawa jej jakość pod względem smaku jak i ograniczenia bakterii. Innym, również popularnym type studni są te kopane w obudowie z kręgów, wykonuje się je głównie na żyłach wodnych a ich głębokość zazwyczaj wynosi nie więcej niż 10 m. Ich cena jest zdecydowanie niższa w porównaniu do głębinowych, jednak zazwyczaj woda jest niezdatna do picia z powodu mieszania się wód gruntowych z ciekami wodnymi. W ramach studni wykonujemy również jej czyszczenie pogłębianie, przyłącze. Nasz różdżkarz za pomocą jednej z 4 sprawdzonych metod szuka wody na działce. Nasi specjaliści pomogą w uzdatnianiu wody pitnej.

  hydroodwiert.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    wiercimy.info studnie wiercone zakopane

FHU DANIEL w Zakopanem to firma, która zajmuje się odwiertami dla gospodarstw domowych, domków letniskowych, pensjonatów, hoteli, powstających budynków, jak również dla przedsiębiorstw. Posiadamy 8 letnie praktyka w wierceniu studni głębinowych i odwiertów pod pompy ciepła. Nowoczesne technologie z jakich korzystamy oraz obszerne zaplecze maszynowe pozwala wykonać odwiert w każdym terenie, także w najtwardszych formacjach skalnych czy w podłożu luźnym tj. piaski, żwiry. Co więcej oferujemy klientom wszechstronne wykonanie przyłączy wodnych. Zapraszamy!

  wiercimy.info

katalog >> Usługi >> inne >> 18170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.studnieglebinoweh2o.pl studnie

Studnie głębinowe, otwory pod kolektory pomp ciepła, stacje uzdatniania wody oraz montaż hydroforu bądź odkamieniaczy wody dostarcza firma H2O znajduje ze Zduńskiej Woli. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru miejsca pod studnię, a nasze kwalifikacje oraz techniczne zaplecze pozwalają na fachową realizację zleceń. Nasze studnie wykonane są z materiałów PCV/stal i wszystkie otrzymują gwarancję! Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą aktywnością oraz rozwiązaniami, jakie stosujemy.

  studnieglebinoweh2o.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16155

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.studnieglebinowe.net.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Solarbek, której siedziba mieści się w Krośnie. Specjalizujemy się w kopaniu studni głębinowych a działalność w branży prowadzimy już od 2010 roku. Przedsiębiorstwu można powierzyć wykonanie odwiertu razem z przyłączem wody do domu albo odwiertu pod pompy ciepła. W trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców i korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu. Oferujemy korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie czy skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę internetową.

  www.studnieglebinowe.net.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13721

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    GLOB-AL studnie telekomunikacyjne olsztyn

GLOB-AL z Olsztyna specjalizuje się w dostawach dla branży telekomunikacyjnej, teleinformatycznej i energetyki. Klientami firmy są nie tylko operatorzy z tych branż, ale także firmy wykonawcze, monetarny i instalatorzy. GLOB-AL dostarcza m.in. kable oraz osprzęt do budowy sieci telekomunikacyjnych, narzędzia oraz urządzenia do diagnostyki i lokalizacji. Jeżeli chodzi o energetykę, zakres usług firmy obejmuje kable elektryczne i energetyczne, osprzęt kablowy oraz specjalistyczne narzędzia. Z kolei teleinformatyka to głównie artykuły do budowy okablowania strukturalnego. Więcej o przedsiębiorstwie na stronie.

  glob-al.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 10935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    studnie małopolska

W ofercie firmy znajdziecie Państwo wiercenie studni głębinowych i abisyńskich po atrakcyjnej cenie. Wieloletnie doświadczenie daje możliwość znalezienia najlepszego miejsca na odwiert. Zapraszam na stronę internetową, by zapoznać się z ofertą.

  www.studnie-rabka.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 3308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    instalator-bytom.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy INSTALATOR z siedzibą w Bytomiu. Zajmujemy się sprzedażą elementów wodno-kanalizacyjnych oraz świadczeniem usług w tej dziedzinie. Działamy nieprzerwanie od 1995 roku i zatrudniamy doświadczonych fachowców. W naszym asortymencie znaleźć można wyroby takie jak rury kanalizacyjne, kształtki, szamba ekologiczne, studnie betonowe, przydomowe oczyszczalnie ścieków bądź wiele innych. Proponujemy także montaż wodociągów, zgrzewanie ruroraz odwodnienia liniowe. Gwarantujemy profesjonalizm, atrakcyjne ceny i sympatyczną współpracę. Więcej szczegółów na stronie.

  https://instalator-bytom.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> budownictwo >> 20945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    geotest.biz.pl

Wieloletnie praktyka w branży usług geologicznych mają specjaliści z P.P.U.H. GEOTEST ZAKŁAD ROBÓT GEOLOGICZNO-INŻYNIERYJNYCH w Tychach. Jesteśmy jedną z wiodących firm z tego obszaru, która funkcjonuje na obszarze całego kraju. Na swoim koncie posiadamy studnie głębinowe, które wiercimy nawet w najtwardszych skałach, zabezpieczania głębokich wykopów, odwodnienia oraz iniekcje ciśnieniowe. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie przedstawiamy więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.

  www.geotest.biz.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 20598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Naziemne zbiorniki na deszczówkę - aquai.pl

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat Dostarcza najwyższej jakości systemy zagospodarowania wody deszczowej. W naszej ofercie Znajdziecie państwo zarówno zbiorniki na wodę deszczową jak i studnie chłonne. Dostępne są zbiorniki podziemne jak i również naziemne. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa.

  aquai.pl/

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20415

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 16