Logo small

TAG: sublimacyjne

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Plotery i drukarki - Atrium Centrum Ploterowe

ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE od 1993 roku jest wiodącym, polskim dostawcą kompleksowych rozwiązań do druku wielkoformatowego takich marek jak: - MUTOH: drukarki żywiczne, drukarki UV do gadżetów, eco, LED-UV, sublimacyjne i tekstylne - EFI: produkcyjne drukarki LED-UV (rolowe, stołowe, hybrydowe) - SUMMA: rolowe plotery tnące, stołowe systemy tnąco-frezujące - IKONOS: własnej produkcji materiały samoprzylepne i powlekane Kilka tysięcy instalacji świadczy o ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Firma posiada certyfikat ISO 9001. Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 specjalistów. Atrium oprócz centrali, magazynów i fabryki IKONOS w Opolu, posiada oddziały i magazyny w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

  atrium.com.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 20347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.import-maszyn.eu

W Mykanowie w województwie śląskim mieści się siedziba firmy ARKFORM, która specjalizuje się w imporcie i dystrybucji urządzeń i maszyn do pakowania oraz stosowanych w branży przemysłowej i poligraficznej. We współpracy z zaufanymi producentami proponujemy naszym odbiorcom prasy, zgrzewarki, gilotyny do papieru, naświetlarki UV, laminatory, folie, oczarki, falcerki jak również tunele obkurczające. Zapewniamy także serwis urządzeń a ponadto fachową obsługę, szybką realizację zamówienia i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe firmy.

  www.import-maszyn.eu

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> maszyny i urzadzenia przemysłowe >> 14549

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Smycze reklamowe

Elita jest jednym z największych w Polsce fabrykantów i hurtowników smyczy reklamowych, gadżetów reklamowych także walizek wykonanych z aluminium i tworzyw sztucznych.Przystępujemy poważnie do odpowiedzialności za nasze artykuły i chcemy czynnie wspierać środowisko naturalne, dlatego też jesteśmy dumni mogąc przedstawić Państwu towar przyjazny otoczeniu. Zaopatrujemy jednostki w dowolne wyroby dla celów reklamy i promocji z prywatnych źródeł produkcyjnych i importowych z całego globu.

  www.elita.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 14191

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3