Logo small

TAG: suchy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26
1.    www.mimii.pl

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla dziecka? A może organizujesz imprezę i pragniesz zapewnić maluchom niezapomnianą zabawę? Zapoznaj się koniecznie z produktami polskiej marki Mimii. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą suchych basenów z miękkimi piłeczkami a produkcja naszych wyrobów odbywa się jedynie w kraju. Proponujemy baseny w wielu kolorach i rozmiarach a także zestawy kolorowych, bezpiecznych piłeczek. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, szybką realizację zamówienia i korzystne ceny. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  www.mimii.pl

katalog >> Humor i rozrywka >> inne >> 18770

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Żłobek Lechitki - lechitki.pl

Lechitki to żłobek zlokalizowany w Suchym Lesie, niedaleko Poznania. Zapewniamy opiekę nad dziećmi w wieku 1 3 lata, do dziesięciu godzin dziennie w kameralnej atmosferze. Rodzicom proponujemy konsultacje z doświadczoną kadrą pedagogiczną. Promujemy zdrowy styl życia, aktywność fizyczną. Mamy szereg kreatywnych zabawek i pomocy edukacyjnych niezbędnych do przyśpieszenia rozwoju malucha.

  lechitki.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> żłobki >> 17708

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    impex-beton.pl wytwórnia betonu

Produkcja, transport i pompowanie betonu to specjalizacja wytwórni betonu z Łasku - IMPEX-BETON. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla firm, jak i dla odbiorców indywidualnych, a produkowana przez nas mieszanka betonowa może znaleźć zastosowanie w budownictwie przemysłowym, mieszkaniowym oraz drogowym. Oferujemy transport betonu na obszarze całego województwa łódzkiego. Zapewniamy dostawę betonu towarowego samochodami samowyładowczymi oraz betonomieszarkami. Zapraszamy do współpracy.

  www.impex-beton.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Suchy lód

Granulat suchego lody jest wykorzystywany w przemyśle oraz transporcie. Firmy kurierskie dzięki właściwościom suchego lodu realizują transport w suchym lodzie produktów spożywczych oraz przesyłek farmaceutycznych oraz materiału biologicznego. Czyszczenie suchym lodem znane jest również na całym świecie. Strefa suchego lodu zaopatruje w suchy lód zarówno firmy jak i odbiorców indywidualnych. Dostarczamy suchy lód do firm w zestawach wysyłkowych: 20, 30 oraz 40 kg granulatu fi 16 milimetrów. Zestaw suchego lodu jest zaopatrzony w odpowiednie opakowanie które powstrzymuje suchy lód przed sublimacją. Dostawy suchego lodu realizuje firma kurierska w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Dostawy suchego lodu realizowane są również w kontenerach które zawierać mogą 250 kg suchego lodu lub 500 kg granulatu. Najczęściej jest zamawiany granulat fi 16 mm. Po omówieniu warunków dostawy oraz ceny przez dział kontaktu z klientami dostawy suchego lodu w kontenerach realizowane są na zasadzie wymiany. Dostarczamy pełny kontener odbierając pusty. Dostawa suchego lodu realizowana jest w całym kraju. Dla odbiorców indywidualnych dysponujemy mniejszymi zestawami o zawartości: 4 kg granulatu, 7 oraz 10 kilogramów suchego lodu. Posiadamy w sprzedaży bloki suchego lodu, płaty oraz granulat fi 3 milimetry. Posiadamy również w bogatej ofercie e-sklepu doskonałe opakowania oraz rejestratory temperatury.

  www.strefasuchegolodu.com/

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 14225

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


5.    www.suchylod.net Suchy lód

Mająca siedzibę w Raszynie w województwie mazowieckim firma zajmująca się sprzedażą suchego lodu serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Oferujemy Państwu suchy lód, który stosowany jest w przemyśle spożywczym, transporcie medycznym i farmaceutycznym jak też w branży rozrywkowej, przemysłowej technologii czyszczenia a także specjalistycznych systemach opakowań. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w branży oraz najwyższą jakością obsługi i konkurencyjnymi cenami usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji.

  suchylod.net

katalog >> Usługi >> inne >> 13865

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    rob-bud.info.pl

Maszynowy natrysk gładzi gipsowych / polimerowych oraz wszechstronne ocieplanie elewacji budynków wykonuje ROB-BUD Usługi Ogólnobudowlane-Handel Majewski Robert w Pszowie. Nasza oferta obejmuje także wylewki wysokiej jakości, które zapewnia najnowszy agregat do posadzek wyprodukowany w Polsce. Oferujemy też kompleksowe ocieplanie elewacji budynków i tynkowanie. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami całej oferty na naszej stronie.

  rob-bud.info.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 19201

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    SANDBERG Producent wylewki betonowe 24 MPa

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Sandberg z Wąglikowic w województwie pomorskim. Zajmujemy się produkcją suchych zapraw budowlanych a w branży działamy od 2012 roku. W ofercie zakładu znajdą Państwo najwyższej klasy produkty wyrabiane według tradycyjnej receptury: wylewki betonowe, zaprawy wyrównujące, zaprawy tynkarskie tradycyjne i maszynowe a oprócz tego zaprawy murarskie tradycyjne i cienkowarstwowe. Zapewniamy konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówień i obsługę na najwyższym poziomie. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  sandberg.com.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 12880

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Suchy lód sklep

Suchy lód jest doskonałą rozrywką na imprezę czy spotkanie z przyjaciółmi. Na stronie elod.pl można go nie tylko kupić lecz także przeczytać wskazówki na temat jego praktycznego wykorzystania. Granulki z suchym lodem to doskonała forma zabawy. Zachęcamy do zapoznania się z z asortymentem sklepu elod.pl oraz do składania zamówień.

  elod.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 11493

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.vangel.pl ekogroszek pakowany

Naturalne paliwo, odpowiednie do nowoczesnych i ekologicznych urządzeń tj.: kotły CO z podajnikiem, piece retortowe czy piece z podajnikiem tłokowym i wiele innych oferuje firma VANGEL.PL Iwona Wandtke z gminy Szemud. Jesteśmy doświadczonym i pewnym dystrybutorem wysokokalorycznego węgla, ekogroszku, pelletu, a poza tym współczesnej techniki grzewczej, która zapewnia utrzymanie wysokich parametrów energetycznych i ekologicznych przy pełnej automatyzacji procesu spalania. Obsługujemy właścicieli domów wielo- i jednorodzinnych, firmy i instytucje - zapraszamy do współpracy!

  www.vangel.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Czyszczenieprzemyslowe.pl

Polskie firmy mają duży problem ze swoimi halami produkcyjnymi, gdyż w okresie ich czyszczenia przedsiębiorstwo musi na kilka dni zatrzymać swoje prace. Obecnie najskuteczniejszą metodą jest czyszczenie suchym lodem, co w praktyce skraca czas czekania na oddanie hali do użytku. Taką metodę preferuje MK Serwis i zachęcamy do skorzystania z usług tej firmy.

  www.czyszczenieprzemyslowe.pl

katalog >> Usługi >> pranie, czyszczenie >> 10016

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 26