Logo small

TAG: tłumaczeń

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 53
1.      TRANS GLOB - Tłumaczenia Wrocław | Biuro tłumaczeń Transglob

Biuro tłumaczeń Transglob Wrocław oferuje tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe. Tłumaczenia Wrocław polsko-angielskie, angielsko-polskie i wiele innych. Tłumacz Wrocław...

  www.transglob.com.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    www.alkon24.pl

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy również skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.alkon24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    imbierowicz.pl

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego? Zależy Ci na najwyższej jakości przekładów, terminowości i miłej współpracy? Doskonale trafiłeś! Biuro tłumaczeń ABC od 1991 roku świadczy swoje usługi w Gdyni i trójmieście. Specjalizuje się w przekładach ustnych oraz pisemnych a oprócz tego tłumaczeniach przysięgłych dokumentów, aktów notarialnych, pism oraz zaświadczeń. Biuro współpracuje z klientami indywidualnymi a także przedsiębiorstwami oferując atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.imbierowicz.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    instytutenter.pl

Działalność Instytutu Języków Obcych ENTER w Lesznie opiera się o innowacyjne metody nauki oraz nowoczesne modele zarządzania. Prowadzimy kursy językowe dla trzech grup wiekowych, zawodowe dla dorosłych oraz z możliwością nauki indywidualnej dla dzieci w domu (Homeschooling). W ramach biura tłumaczeń uruchomiliśmy usługę Tłumaczenia 24h, jakie obsługuje tłumaczenia dokumentów w 11 językach. Plusem naszego biura jest tłumaczenie zgodne z Europejską normą tłumaczeniową PN- EN 15038 oraz bogate doświadczenie translatorskie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie zapoznacie sie ze szczegółami oferty.

  www.instytutenter.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 16789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.lincare.pl Angielski dla marynarzy

Lingua Care International od 1991 roku z powodzeniam istnieje w dziedzinie szkoleń lingwistycznych, egzaminów certyfikowanych, konsultingu językowego, a nawet wydawnictw własnych oraz publikacji Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych tłumaczeń językowych. Dokładamy wszelkich starań, by każdy przekład był przygotowany według indywidualnych wymagań zleceniodawcy, z zachowaniem ciągłości terminologicznej i frazeologicznej. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, podmiotami prawnymi oraz instytucjami prawa i administracji państwowej czy lokalnej. Więcej informacji o ofercie firmy opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.lincare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Biuro tłumaczeń

Na naszej stronie internetowej dowiesz się dlaczego warto wybrać nasze profesjonalne biuro tłumaczeń. Szybko stanie się dla Ciebie jasną sprawą, że masz tu do czynienia z bardzo konkretnymi rozwiązaniami. Gwarantujemy, że będzie to świetna decyzja. Nie ma się co oszukiwać współpraca z nami będzie powodem do pełnego zadowolenia.

  www.junique.com.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 15535

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    rotas.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy całościową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a oprócz tego specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w kwestiach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. prowadzenia przedsiębiorstwa w Niemczech lub rozliczeń fiskalnych. Zapewniamy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i profesjonalne usługi translatorskie w obrębie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!

  www.rotas.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 15497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Szkoła językowa i biuro tłumaczeń Tarnowskie Góry

Szkoła językowa w Tarnowskich Górach oferuje skuteczną naukę angielskiego online. Uczymy od podstaw skutecznymi metodami przynoszącymi szybkie efekty. Oferujemy szereg różnych kursów języka angielskiego szytych na miarę. Wśród nich znajdują się m.in.: kursy egzaminacyjne, kursy specjalistyczne, kursy języka angielskiego ogólnego, kursy konwersacyjne. Proponujemy naukę angielskiego online, jednakże oferujemy również zajęcia stacjonarne. Działamy również jako biuro tłumaczeń w Tarnowskich Górach, które skupia wokół siebie najlepszych tłumaczy języka angielskiego. Wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski ze specjalizacją w tłumaczeniach prawniczych, technicznych i finansowych. Przykładamy wielką wagę do zadowolenia klientów z naszych tłumaczeń na język angielski.

  www.e-naukaangielskiego.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 12308

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    Lingopro - biuro tłumaczeń i szkolenia językowe dla firm

Lingopro to ogólnopolska firma, która specjalizuje się w: Kursy i szkoleniach językowe dla firm Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe Tłumaczenia pisemne i ustne Przeprowadzamy audyty kompetencji językowych Kursy językowe dla pracowników organizujemy w siedzibie Firmy. Działamy w: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Katowice, Opole, Rzeszów, Olsztyn, Lublin, Szczecin, Jelenia Góra. Tłumaczmy na wszystkie języki świata: angielski, niemiecki, rosyjski, włoski, francuski, ukraiński, niderlandzki, szwedzki, japoński, węgierski, duński, czeski, słowacki, chorwacki, rumuński.

  www.lingopro.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Tłumaczenia techniczne - slavis.net

Tłumaczenia specjalistyczne i techniczne to nasza codzienność. Jako profesjonalne biuro tłumaczeń oferujemy naszym klientom sprawną obsługę, zawsze dotrzymywane terminy i dokładne tłumaczenia. Nasz wewnętrzny dział techniczny dba o to, aby dostarczane przetłumaczone dokumenty wyglądały jak oryginał. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, doświadczonymi tłumaczami, gwarantującymi profesjonalną pomoc oraz wykonywanie tłumaczeń na czas.

  slavis.net

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 11221

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 53