Logo small

TAG: tłumaczenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 84
1.    www.espanol.pl Tłumaczenia ustne hiszpański Warszawa

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją działalności Grzegorza Przybyszewskiego, który swoje biuro posiada w Warszawie. Jest to profesjonalny, akredytowany i wykwalifikowany tłumacz języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje tłumaczenia ustne i pisemne a specjalizuje się w tłumaczeniu rozmów, spotkań, konferencji, targów, misji gospodarczych a także dokumentów prawnych, sądowych, urzędowych, podatkowych, protokołów, zaświadczeń bądź aktów notarialnych. Działa sprawnie, sumiennie i terminowo. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

  www.espanol.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18348

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.      TRANS GLOB - Tłumaczenia Wrocław | Biuro tłumaczeń Transglob

Biuro tłumaczeń Transglob Wrocław oferuje tłumaczenia uwierzytelnione i zwykłe. Tłumaczenia Wrocław polsko-angielskie, angielsko-polskie i wiele innych. Tłumacz Wrocław...

  www.transglob.com.pl/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.alkon24.pl

Prezentujemy Państwu Biuro Tłumaczeń Alkon Katarzyna Świetlik z Warszawy. Trudnimy się przeprowadzaniem tłumaczeń, zarówno z języka obcego na polski, jak również z jednego języka obcego, na inny. Pracują u nas tłumacze, którzy biegle znają m.ni. język angielski, niemiecki, francuski, włoski czy rosyjski. Poza tłumaczeniami pisemnymi, realizujemy także ustne - możemy pomóc u notariusza, podczas spotkania biznesowego, także poza granicami Polski. W przypadku, gdy naszemu Klientowi zależy na czasie, umożliwiamy również skorzystanie z opcji tłumaczenia ekspresowego, które możemy wykonać już w ciągu godziny. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.alkon24.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    imbierowicz.pl

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się tłumaczeniami przysięgłymi z języka angielskiego? Zależy Ci na najwyższej jakości przekładów, terminowości i miłej współpracy? Doskonale trafiłeś! Biuro tłumaczeń ABC od 1991 roku świadczy swoje usługi w Gdyni i trójmieście. Specjalizuje się w przekładach ustnych oraz pisemnych a oprócz tego tłumaczeniach przysięgłych dokumentów, aktów notarialnych, pism oraz zaświadczeń. Biuro współpracuje z klientami indywidualnymi a także przedsiębiorstwami oferując atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.imbierowicz.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 17187

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    tlumacz.katowice.pl

Sprawne tłumaczenia z języka hiszpańskiego, korzystne ceny i terminowość zapewnia tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego Dorota Kęsik-Szlęzak z Katowic. Tłumaczę m. in. dokumenty stanu cywilnego, dokumenty tożsamości, dokumenty potrzebne do wyjazdu i pracy za granicą, deklaracje podatkowe, świadectwa pracy czy dokumenty prawno-handlowe. W ramach tłumaczeń zwykłych przygotowuję teksty techniczne, głównie z dziedziny kolejnictwa, budowy maszyn i górnictwa. Również teksty medyczne i popularno-naukowe. Zapraszam do zapoznania z pełną ofertą tłumaczeń na mojej stronie!

  www.tlumacz.katowice.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 16965

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    rotas.pl

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe na terenie województwa dolnośląskiego oferuje Kancelaria Rotas, która świadczy całościową obsługę w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych we wszystkich językach europejskich, a oprócz tego specjalistyczne tłumaczenia obejmujące reprezentację klienta za granicą, m. in. w kwestiach biznesowych, rozliczeniowo-prawnych dot. np. prowadzenia przedsiębiorstwa w Niemczech lub rozliczeń fiskalnych. Zapewniamy indywidualne i wszechstronne podejście oraz szybkie i profesjonalne usługi translatorskie w obrębie trzech biur: w Zgorzelcu, we Wrocławiu i w Bogatyni. Zapraszamy do kontaktu!

  www.rotas.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 15497

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Tłumaczenia Kraków - Tlumaczalnia.pl

Zapraszamy do korzystania z usług krakowskiego biura tłumaczeniowego Wandy Konior. Można w nim wykonać tłumaczenia przysięgłe z rosyjskiego i ukraińskiego, a także tłumaczenia rosyjsko-ukraińskie. Biuro umożliwia zdalne korzystanie z usług. Wystarczy wysłać dokumenty za pośrednictwem internetu. Gotowe dokumenty mogą zostać przesłane na wskazany adres.

  tlumaczalnia.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 15041

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    ANGISO tłumaczenie specjalistyczne polsko-angielskie

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Angiso, która znajduje się w Poznaniu. Mamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniach specjalistycznych z języka angielskiego a także udzielaniu korepetycji, pomocy w przygotowaniu do egzaminów czy też nadrobieniu zaległości. Można nam zlecić tłumaczenia tekstów medycznych, prawniczych, technicznych i naukowych a także dokumentów, tekstów na strony internetowe jak i wielu innych. Gwarantujemy profesjonalizm, szybką realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  angiso.eu

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 14844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Słowo w Słowo - profesjonalne tłumaczenia - Wrocław, Opole

Dobry tłumacz to podstawa, by przeprowadzić właściwe negocjacje lub rozpocząć współpracę z rynkiem zagranicznym. Tłumaczenia pisemne we Wrocławiu wymagają precyzji i znajomości specjalistycznego słownictwa, jednakże to nie wszystko, by zapewnić sobie sukces. Tłumacz powinien znać kontekst wypowiedzi i bez problemu pokierować tłumaczeniem w sposób zrozumiały dla użytkowników obu języków, tak by zainteresowani byli zorientowani czego dotyczy dane zagadnienie. Jako specjaliści możemy zagwarantować, że dysponujemy kompetencjami językowymi oraz interpersonalnymi, które upoważniają nas do swobodnego tłumaczenia tekstów z różnych dziedzin specjalistycznych. Nasi klienci chętnie podejmują z nami współpracę i oferują najwyższą jakość usługi. Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółami naszej oferty. Proponujemy Państwu profesjonalne tłumaczenia pisemne, ustne oraz specjalistyczne. Obszar działań to Wrocław oraz Opole. Zapraszamy do współpracy!

  slowowslowo.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 14692

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    POZENA Tłumaczenia ustne i pisemne

Szukacie Państwo tłumacza? Jeśli chodzi o tłumaczenia ustne czy pisemne, zapoznanie się z ofertą Biura Tłumaczeń Pozena jest bez dwóch zdań godne bardzo dużego zainteresowania. W swojej ofercie posiadamy sporo języków - między innymi angielski, włoski czy chociażby rosyjski. Na stronie internetowej będziecie mogli poznać Państwo bliżej nasze biuro tłumaczeń - zapraszamy!

  www.pozena.com/

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 14661

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 84