Logo small

TAG: talerze

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Opakowania dla cateringu

W przypadku gdy prowadzą Państwo firmę cateringową lub bar typu fastfood, być może planujecie organizację pikniku czy przyjęcia w plenerze polecamy skorzystać z oferty proekologicznej firmy Packman. Jesteśmy uznanym fabrykantem pojemników do cateringu dietetycznego. Oferujemy całkowicie ekologiczne naczynia biodegradalne. Biorąc pod uwagę dobro klienta i całej planety zainwestowaliśmy w produkcję naturalnych jednorazowych opanowań przyjaznych środowisku. Nie pozostając w tyle i dbając o dobro konsumenta staliśmy się nowocześni, przeistaczając się w firmę EKOpackman. Plastikowe i styropianowe pojemniki i sztućce zastąpiliśmy całkowicie ekologicznymi pojemnikami do zgrzewu z pulpy, naczyniami z trzciny cukrowej, liści palmowych, bodegradowalnego plastiku i drewna. Nasze kubki, talerze, sztućce i słomki są nie tylko ciekawe pod względem wizualnym, ale i bardzo ergonomiczne - odporne na różne temperatury. Nie wahaj się, skorzystaj ze zróżnicowanej oferty ekologicznych opakowań do cateringu dietetycznego posiadających certyfikaty i deklarację zgodności.

  www.ekologicznenaczynia.pl/

katalog >> Gastronomia >> inne >> 23021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    ABC-PAK tacki papierowe producent

Firma ABC-Pak z Sompolna jest jednym z europejskich liderów w zakresie produkcji papierowych naczyń jednorazowego użytku. W branży z sukcesami funkcjonuje już od 25 lat. Oferta producenta zawiera szeroki wybór tacek na dania gotowe, talerzy, kartoników do ciasta, tacek owalnych i prostokątnych oraz podkładek. Produkty te dostępne są w różnych wzorach i rozmiarach. W trosce o stan naszego środowiska, przedsiębiorstwo używa do ich produkcji wyłącznie materiały ulegające szybkiej i całkowitej biodegradacji. Profesjonalne zaplecze techniczne firmy jak i doświadczeni pracownicy są zapewnieniem najwyższej jakości otrzymanych produktów. Szczegóły oferty ABC-Pak dostępne są na stronie internetowej.

  abcpak.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 11930

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Ceramika Duet - Naczynia handmade Ceramiczne: Kubki, Talerze

Ceramiki handmade (ręcznie wytwarzane) są nieprawdopodobnie szanowane zarówno wśród designerów jak i wśród ludzi, którzy po prostu lubią otaczać się przecudnymi i oryginalnymi dekoracjami. Ceramiczne ozdoby dla domu to nie tylko genialny koncept na domowe dekoracje, ale także idealny prezent dla bliskich. Galeria ceramiki DUET to platforma, gdzie można zaopatrzyć się w niebanalne szkliwione naczynia ceramiczne: misy, patery, talerze, kubki, czarki oraz zjawiskowe ozdoby ceramiczne: anioły, świeczniki, wazony, doniczki. Nasza specjalizacja to rzeczy unikatowe, niepowtarzalne i równocześnie ergonomiczne. Zapraszamy do naszej witryny ceramikaduet.pl, gdzie prawie codziennie trafiają się nowe artykuły.

  ceramikaduet.pl

katalog >> Dom i Ogród >> dekoracje do domu >> 20990

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Maria Paula - porcelana ćmielów

Porcelana jest to kunszt, jakość oraz tradycja. W Maria Paula proponujemy inspirujące kolekcje porcelany. Są to przede wszystkim zestawy obiadowe i zestawy kawowe. Proponujemy klasycznie zdobione talerze, salaterki, filiżanki, cukiernice, talerzyki, spodki, imbryki, mleczniki, sosjerki, półmiski, wazy. Na www.mariapaula.pl można obejrzeć kolekcje porcelany: białą, złotą, platynową, agapantus, amelia, kantata, romantyczna koronka czy snow. Są one kwintesencją polskości, elegancji, tradycji, klasyki.

  mariapaula.pl

katalog >> Dom i Ogród >> porcelana >> 10909

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5