Logo small

TAG: techniczny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 212
1.    GEO - MERITUM badania geotechniczne

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję Przedsiębiorstwa Geologiczno-Konsultingowego Geo-Meritum, którego siedziba znajduje się w Dąbrowie Górniczej. Specjalizujemy się w badaniach geologicznych, geotechnicznych oraz badaniu gruntu. Ponadto przygotowujemy dokumentację geotechniczną i geologiczną i prowadzimy nadzory geologiczne budów. Dokonujemy także oceny stanu nawierzchni, świadczymy konsulting branżowy, sporządzamy plany i programy zapewnienia jakości oraz prowadzimy szkolenia. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z firmą, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  www.geomeritum.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17053

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Odbiory mieszkań kraków - odbiorymieszkan.pro

Odbiory Mieszkań to strona należąca do firmy oferującej odbiór techniczny mieszkania od dewelopera. Swoje usługi wykonuje w oparciu o określone ustawy, rozporządzenia, normy budowlane i inne dokumenty regulujące kwestię odbioru technicznego. Odbiory wykonywane są przez inżyniera budowlanego posiadającego odpowiednie do tego uprawnienia. Ocenia on, czy poprawnie oraz zgodnie z planami wykonano wszystkie prace budowlane oraz wykończeniowe, używając przy tym wysokiej klasy skalibrowanego sprzętu pomiarowego.

  odbiorymieszkan.pro/

katalog >> Usługi >> inne >> 16393

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.elektropartner.pl

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo ELEKTRO PARTNER założoną i zlokalizowaną w Gdańsku. Jesteśmy kontrahentem artykułów elektrotechnicznych dla przedsiębiorstw na obszarze całego kraju. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz odbiór osobisty, po potwierdzeniu dostępności, w 120 miastach Polski. Służymy kompetentnym i fachowym doradztwem związanym z doborem optymalnych rozwiązań dotyczących materiałów elektrotechnicznych. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Wszystkich, którzy pragnęliby zapoznać się z pełnym zestawem oferowanych produktów, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

  elektropartner.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> hurtownie >> 13957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    SZCZELINEX Wąż do gaśnic

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Szczelinex, której siedziba znajduje się w Krzywopłotach w województwie małopolskim. Jesteśmy założonym w 1986 roku profesjonalnym Zakładem Produkcyjno-Handlowym, który specjalizuje się w produkcji bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych oraz powroźniczych. Naszymi odbiorcami są przedstawiciele przemysłu energetycznego, ciepłowniczego, petrochemicznego, stoczniowego, wydobywczego, chemicznego i wielu innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Zapraszamy na naszą stronę.

  www.szczelinex.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> części >> 12853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    FENIX argon kraków

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Fenix, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych oraz czynników chłodzących. Świadczymy także specjalistyczne usługi, które obejmują legalizację, transport oraz dzierżawę butli, palet i wiązek. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością a priorytetem naszej działalności jest terminowe realizowanie zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dbamy o podnoszenie jakości naszych usług oraz poszerzenie oferty handlowej. Siedziba firmy Fenix mieści się w Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  fenix-gazytechniczne.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 12521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    POLWENT uszczelnienia gumowe

POLWENT jest to Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych, jakie na rynku działa już od 1989 roku. Przedsiębiorstwo wykonuje wysokiej jakości uszczelnienia techniczne, jakie wykorzystuje się w pneumatyce i hydraulice siłowej. produkty POLWENT wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu. W pełnej ofercie znajdują produkty takie jak uszczelnienia płaskie, standardowe także przewody hamulcowe BrakeQuip i inne. Przedsiębiorstwo docenia rzetelność oraz profesjonalizm. Sięga po metody produkcji wspomaganej komputerowo. Pracuje na technologii Seal-Jet oraz SML-700. Dokładne informacje o ofercie oraz wyrobach przekazane są na stronie internetowej.

  www.polwent.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 11019

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    NOVOTECH wzmocnienie fundamentów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Novotech z Wrocławia! Jej działalność koncentruje się na usługach geologiczno-geodezyjnych, związanych z branżą budowlaną. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi badania oraz przygotowywanie dokumentacji geotechnicznych, wzmacnianie podłoża gruntowego czy posadowienia czy kontrolę zagęszczenia gruntu. Firma zapewnia ponadto szereg usług wykonawczo-projektowych. Jej eksperci zaprojektują fundamenty budynku, będą nadzorować roboty budowlane czy też wydadzą interpretacyjne raporty geotechniczne. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

  novotech.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    tłumacz techniczny - tlumaczenia-budowlane.pl

O ponad dwudziestu lat zajmuje się tłumaczeniami z języka polskiego na język angielski i odwrotnie. Wśród licznych tłumaczy języków obcych wyróżniam się tym, że moją specjalizacją są tłumaczenia w dziedzinie budownictwa. Wynika to między innymi ze zdobytej przeze mnie w czasie studiów dużej wiedzy w tej dziedzinie. Specjalizacja w takich dziedzinach jak budownictwo, infrastruktura oraz technologie przemysłowe dają możliwość realizacji profesjonalnych tłumaczeń.

  www.tlumaczenia-budowlane.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 10580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.tdecgroup.pl

Nasza firma TDEC zajmuje się projektowaniem budynków o specjalnych przeznaczeniach, takich jak na przykład: hale produkcyjne, biurowce, hotele, szpitale, laboratoria czy centra teleinformatyczne. Na rynku działamy już ponad 13 lat. W trakcie realizacji powierzonych projektów dbamy o każdy detal, aby projekt były jak najbardziej dopasowany do oczekiwań naszych klientów i obowiązujących międzynarodowych rygorystycznych norm. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo naszych doświadczonych projektantów. Zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych projektów na naszej stronie internetowej.

  www.tdecgroup.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 16100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 212