Logo small

TAG: techniczny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 183
1.    www.elektropartner.pl

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo ELEKTRO PARTNER założoną i zlokalizowaną w Gdańsku. Jesteśmy kontrahentem artykułów elektrotechnicznych dla przedsiębiorstw na obszarze całego kraju. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz odbiór osobisty, po potwierdzeniu dostępności, w 120 miastach Polski. Służymy kompetentnym i fachowym doradztwem związanym z doborem optymalnych rozwiązań dotyczących materiałów elektrotechnicznych. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Wszystkich, którzy pragnęliby zapoznać się z pełnym zestawem oferowanych produktów, zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

  elektropartner.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> hurtownie >> 13957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    SZCZELINEX Wąż do gaśnic

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Szczelinex, której siedziba znajduje się w Krzywopłotach w województwie małopolskim. Jesteśmy założonym w 1986 roku profesjonalnym Zakładem Produkcyjno-Handlowym, który specjalizuje się w produkcji bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych oraz powroźniczych. Naszymi odbiorcami są przedstawiciele przemysłu energetycznego, ciepłowniczego, petrochemicznego, stoczniowego, wydobywczego, chemicznego i wielu innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Zapraszamy na naszą stronę.

  www.szczelinex.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> części >> 12853

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    FENIX argon kraków

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Fenix, która specjalizuje się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych oraz czynników chłodzących. Świadczymy także specjalistyczne usługi, które obejmują legalizację, transport oraz dzierżawę butli, palet i wiązek. Nasze produkty odznaczają się najwyższą jakością a priorytetem naszej działalności jest terminowe realizowanie zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dbamy o podnoszenie jakości naszych usług oraz poszerzenie oferty handlowej. Siedziba firmy Fenix mieści się w Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy serdecznie na stronę internetową.

  fenix-gazytechniczne.com

katalog >> Usługi >> uslugi >> 12521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    POLWENT uszczelnienia gumowe

POLWENT jest to Centrum Produkcji Uszczelnień Technicznych, jakie na rynku działa już od 1989 roku. Przedsiębiorstwo wykonuje wysokiej jakości uszczelnienia techniczne, jakie wykorzystuje się w pneumatyce i hydraulice siłowej. produkty POLWENT wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu. W pełnej ofercie znajdują produkty takie jak uszczelnienia płaskie, standardowe także przewody hamulcowe BrakeQuip i inne. Przedsiębiorstwo docenia rzetelność oraz profesjonalizm. Sięga po metody produkcji wspomaganej komputerowo. Pracuje na technologii Seal-Jet oraz SML-700. Dokładne informacje o ofercie oraz wyrobach przekazane są na stronie internetowej.

  www.polwent.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 11019

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    NOVOTECH wzmocnienie fundamentów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Novotech z Wrocławia! Jej działalność koncentruje się na usługach geologiczno-geodezyjnych, związanych z branżą budowlaną. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje między innymi badania oraz przygotowywanie dokumentacji geotechnicznych, wzmacnianie podłoża gruntowego czy posadowienia czy kontrolę zagęszczenia gruntu. Firma zapewnia ponadto szereg usług wykonawczo-projektowych. Jej eksperci zaprojektują fundamenty budynku, będą nadzorować roboty budowlane czy też wydadzą interpretacyjne raporty geotechniczne. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą przedsiębiorstwa.

  novotech.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10751

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    tłumacz techniczny - tlumaczenia-budowlane.pl

O ponad dwudziestu lat zajmuje się tłumaczeniami z języka polskiego na język angielski i odwrotnie. Wśród licznych tłumaczy języków obcych wyróżniam się tym, że moją specjalizacją są tłumaczenia w dziedzinie budownictwa. Wynika to między innymi ze zdobytej przeze mnie w czasie studiów dużej wiedzy w tej dziedzinie. Specjalizacja w takich dziedzinach jak budownictwo, infrastruktura oraz technologie przemysłowe dają możliwość realizacji profesjonalnych tłumaczeń.

  www.tlumaczenia-budowlane.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 10580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.mskonserwacja.com.pl

Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. z siedzibą w Markach oferuje pełen zakres usług konserwatorskich, w tym kompleksowe naprawy instalacji gazowych, wodno-sanitarnych oraz elektrycznych. Gwarantujemy biegłą i terminową obsługę zleceń z obsługą techniczną nieruchomości. Zarządzamy wykwalifikowanym i zaangażowanym zespołem, a w naszej ofercie Mamy poza tym prace remontowe i prace budowlane, zapewniając szeroki wachlarz zaawansowanych technologicznie rozwiązań, wysokiej jakości sprzęt i szybkość podejmowanych działań. Zapraszamy do współpracy!

  www.mskonserwacja.com.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 15729

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Fiberoskop - Endo-Tech

Endo Tech z Gdyni oferuje endoskopy przemysłowe nowoczesne, przenośne i ergonomiczne urządzenia, które pozwalają na badania wizualne, mające na celu analizę stanu powierzchni, np. pęknięcia, korozje, a także stanu połączeń, w szczególności spawalnych. Spółka posiada w ofercie najnowocześniejszy sprzęt, tj.: wideoendoskop, boroskop, fiberoskop, endoskop.

  www.endo-tech.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15114

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Krystyna Maternia - tłumacz języka włoskiego

Krystyna Maternia to tłumacz języka włoskiego, który posiada bardzo duże doświadczenie w profesjonalnych tłumaczeniach. Z jej referencjami można zapoznać się na stronie internetowej, podobnie jak z realizacją określonych projektów. Tłumaczka przyjmuje zlecenia z całej Polski. Oferowane jest na przykład wykonanie profesjonalnych tłumaczeń technicznych, ubezpieczeniowych, weterynaryjnych czy rolniczych.

  www.wloski-tlumacz.com.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 7768

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 183