Logo small

TAG: terapeutyczne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39
1.    www.evitalmed.pl

Specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych oferuje Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach. Gwarantujemy też specjalistyczne leczenie wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Nasza oferta obejmuje fizykoterapię, falę uderzeniową, laser wysokoenergetyczny, X-WAVE na cellulit i blizny, krioterapie oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

  www.evitalmed.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 17227

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    przedszkole-kilinskiego.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego, który mieści się w Rybniku. Jesteśmy specjalistyczną placówką, do której zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 roku posiadające orzeczenie Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego jak również dzieci zdrowe. Punkt realizuje obowiązkową podstawę programową a oprócz tego prowadzi zajęcia z psychologiem, logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, fizjoterapeutą oraz innymi specjalistami. Korzystamy z wielu efektywnych metod nauczania. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  przedszkole-kilinskiego.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17224

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Juniora.pl

Sklep juniora.pl to witryna, która powstała kilka lat temu. Celem jej stworzenia było wprowadzenie na rynek sklepu, który kompleksowo będzie zaopatrywał rodziców, terapeutów i pedagogów w potrzebne artykuły, pomoce i akcesoria do terapii Metodą Krakowską. Cel został osiągnięty z wielkim powodzeniem. Oferta sklepu obejmuje takie wydawnictwa jak: Arson, WiR, Metody Krakowskiej, Harmonii, Edukacyjne WE i wielu innych. Sklep jest prowadzony przez osoby, które bardzo dobrze znają i rozumieją zagadnienia zaburzeń rozwoju u dzieci, dlatego chętnie pomagają i doradzają w wyborze właściwych pomocy terapeutycznych, dostosowanych do możliwości, wieku i problemów dziecka. Polecamy!

  juniora.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> księgarnie >> 21139

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ośrodki terapeutyczne - osrodkiterapeutyczne.pl

Każdy dobry leczenia uzależnień, czy to państwowy czy też prywatny, powinien spełniać pewne kryteria na podstawie których można ocenić świadczone przez niego usługi. Strona Ośrodki Terapeutyczne weryfikuje oficjalne dane sprawdzając, jak maja się one do rzeczywistości. Oceniamy program ośrodka, jego położenie oraz wyżywienie.

  osrodkiterapeutyczne.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.cnr-med.pl

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji S.A. w Kędzierzynie-Koźlu to oferta powiązanych zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy i pielęgnacji ciała. Całościowy zakres usług realizowany jest w zakresie 2 jednostek i obejmuje m. in. fizykoterapię, terapie ortopedyczne i neurologiczne, falę uderzeniową i masaże oraz zabiegi z zakresu kosmetologii i modelowania ciała. Nasi specjaliści efektywnie leczą cellulit i tkankę tłuszczową, ujędrniają ciało oraz poprawiają kondycję skóry twarzy. Wszystkie zabiegi dobieramy indywidualnie. Mają Państwo pytania? Prosimy o kontakt telefoniczny!

  www.cnr-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16884

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    reha-kfz.pl

Walczysz z kontuzją, doświadczasz stanów zapalnych i bólu lub ograniczonej ruchomości narządu ruchu? Zgłoś się do Krakowskiej Fabryki Zdrowia! Nasze Centrum Profesjonalnej Fizjoterapii oferuje pełną gamę zabiegów rehabilitacyjnych z uwzględnieniem kinezjoterapii, zabiegów fizykalnych i masaży także dostęp do usług fizykoterapii tj. ultradźwięki, jonoforeza, prądy Kotza i Tens lub krioterapia miejscowa. Wysokie umiejętności kadry potwierdzają liczne szkolenia i dyplomy oraz prowadzona w ramach Centrum działalność edukacyjna w zakresie anatomii i biomechaniki wysiłku fizycznego. Serdecznie zapraszamy!

  reha-kfz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 15513

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    CARPE DIEM SPÓŁKA Z O.O. psychiatra szczecin

Jest nam bardzo miło zaprezentować Państwu propozycję Centrum Psychologiczno-Terapeutycznego Carpe Diem ze Szczecina. Celem naszej placówki jest przede wszystkim niesienie pomocy w rozwiązywaniu problemów natury psychologicznej. świadczymy Państwu rozmaitego typu porady psychologiczne. W razie konieczności przeprowadzamy psychoterapie indywidualne, rodzinne oraz małżeńskie. Świadczymy także pomoc w terapii przeróżnych uzależnień, oferujemy spotkania w grupach wsparcia. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również przeróżnego rodzaju instytucji. Dokładne informacje o naszej jednostce oraz dane adresowe odnajdą Państwo na witrynie internetowej!

  carpediem.szczecin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 8439

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Księgarnia internetowa dla dzieci

Czytanie dzieciom otwiera im umysły, oraz poszerza horyzonty. Aby tak jednak było, musimy czytać dzieciom książki wartościowe, dostosowane do ich potrzeb. Na rynku wydawniczym ostatnio odnotowaliśmy wielki wzrost, jeśli chodzi o książki dla dzieci. Niestety nie zawsze ten wzrost idzie z jakością. Szymelka to księgarnia z książkami dla maluchów, która pomoże Ci w dokonaniu najlepszego wyboru!

  szymelka.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> księgarnia internetowa >> 11797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Opieka nad osobami chorymi

Osoby zainteresowane działalnością i duchowością naszego Zgromadzenia Zakonnego Sióstr Bożego Serca Jezusa zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można znaleźć interesujące informacje, od historii naszego Zgromadzenia, przez aktualności dotyczące naszej bieżącej działalności, aż po wiadomości dla osób zainteresowanych dołączeniem do naszego Zgromadzenia.

  www.sbsj.archidiecezja.wroc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 10516

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    sensorium.warszawa.pl autyzm terapia warszawa

Centrum Terapii Nowoczesnej SENSORIUM w Warszawie jest placówką specjalizującą się w kompleksowej opiece nad dziećmi oraz młodzieżą. Gwarantujemy wsparcie psychologa, pedagoga, terapeuty SI, logopedy, rehabilitanta i fizjoterapeuty. Mamy bardzo dobrze wyposażone gabinety i sale terapeutyczne. Jesteśmy także multimedialną oraz interaktywną pracownią językową. Realizujemy terapię m.in. Metodą Tomatisa, terapię SI, terapię psychologiczną, behawioralną oraz lingwistyczną. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji na nasz temat.

  sensorium.warszawa.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21713

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39