Logo small

TAG: terapia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 310
1.    Logopeda - spektrum.edu.pl

Centrum Kompleksowej Terapii ""SPEKTRUM"" to poradnia specjalistyczna mieszcząca się w Grodzisku Mazowieckim. Ośrodek prowadzi konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, szkolenia dla rodziców oraz diagnozę zaburzeń psychicznych. Można tu także przejść diagnozę zaburzeń odżywiania oraz integracji sensorycznej. Zapewniona jest też terapia logopedyczna. 

  spektrum.edu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> logopedia >> 21601

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Dermatologia estetyczna - proageesthetic.pl

Chciałabyś się cieszyć pięknym wyglądem bez ingerencji chirurgicznej? Musisz zapisać się na nasze zabiegi! Bezoperacyjny lifting powiek, mezoterapia neauvia hydro deluxe, modelowanie ust kwasem hialuronowym, czy osocze bogatopłytkowe to tylko nieliczne zabiegi, które znajdziesz w naszej ofercie. Brzmi zachęcająco? Zapisz się na wizytę w naszej klinice!

  www.proageesthetic.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 21335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Terapia uzależnień i depresji - prywatnyosrodek.pl

Prezentujemy Państwu prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Przyjmujemy na odwyk alkoholowy, hazardowy, lekowy. Jeżeli borykacie się Państwo z uzależnieniem, depresją, problemami zdrowotnymi i potrzebujecie pilnej pomocy zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Gwarantujemy psychoterapię indywidualną, wsparcie grupowe, zapisanie odpowiednich leków, wiele wskazówek dla całej rodziny.

  prywatnyosrodek.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Terapia grupowa Wrocław - osrodekprzystan.com

Ośrodek Przystań świadczy kompleksową i specjalistyczną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Korzystają z niej osoby, zmagające się z trudnościami emocjonalnymi oraz doświadczające cierpienia w życiu na innych płaszczyznach. Doświadczeni specjaliści o potwierdzonych kwalifikacjach przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne czuwają nad bezpieczeństwem i komfortem klientów oraz pomyślnym przebiegiem terapii.

  osrodekprzystan.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 21242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    SensArte Centrum Arteterapii

Marzeniem arteterapeutki Anny Sikorskiej było stworzenie miejsca, w którym ludzie mogliby swobodnie korzystać z dobroczynnego wpływu sztuki na ich psychikę. Spełnieniem tych pragnień było otwarcie centrum arteterapii Sensarte. Centrum działa w Warszawie od 2013 r. Podstawowym celem jego działalności jest szerzenie społecznej świadomości na temat pozytywnego wpływu sztuki na ludzką psychikę. Centrum organizuje kursy umożliwiające poszerzanie wiedzy z zakresu arteterapii. Zakończeniem kursów arteterapii jest uzyskanie tytułu arteterapety, zawodu równoważnego psychoterapeucie. Centrum kieruje swoją ofertę również do klientów, którzy sami chcieliby skorzystać z pozytywnych rezultatów kontaktu ze sztuką. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli, zdrowi, jak i borykający sie z problemami psychicznymi i poszukującymi dodatkowego wsparcia. Arteterapia daje im możliwość przeprocowania trudnych tematów, rozwoju swojej osobowości i samoświadomości. W ramach warsztatów i zajęć pacjenci mają żywy kontakt z różnymi formami sztuki, począwszy od muzyki, poprzez ruch, aż po malarstwo. Każda z nich oddziałuje na nieco inne obszary naszej psychiki, jednak wszystkie mają na nią dobroczynny wplyw. SensArte Centrum Arteterapii Solidarności 84 lok.9 01-003 Warszawa Tel: +48730140717

  sensarte.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21237

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Dom Rozwoju - Psycholog Warszawa, Psychoterapia

Dom Rozwoju to mieszcząca się na warszawskim Mokotowie, powstała w 2017 roku poradnia psychologiczna. Poradnia oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych w formie konsultacji psychologicznych, psychoterapii, konsultacji wychowawczych. Zespół poradni składa się z wykwalifikowanych specjalistów - doświadczonych psychologów i psychoterapeutów różnych nurtów.

  www.dom-rozwoju.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 21035

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Komora hiperbaryczna Kraków - iGenius - Terapia Tlenem

Tlenoterapia - Komora hiperbaryczna - Kraków. Skorzystaj z oferty zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej i poznaj jej zalety w iGenius - Beata Wojciechowska.

  terapia-tlenem.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 20488

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Gabinet psychoterapii Gestalt Rzeszów

Przy problemach życiowych pomoże nam dobry psychoterapeuta Rzeszów, dlatego warto się do niego zgłosić. Często w naszej głowie pojawiają się natrętne myśli i zachowania i co wtedy? To prowadzi do poważnych problemów, dlatego psychoterapia jest bardzo ważna. Pod okiem specjalisty dowiemy się, dlaczego takie problemy się pojawiły i znajdzie się ich rozwiązanie.

  gestalt.rzeszow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 20485

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Strach ma wielkie... zęby - Dentfobia

O radzeniu sobie z lękiem przed stomatologiem, zabiegami medycznymi, igłami i widokiem krwi. Jeśli boisz się wizyty u dentysty, odkładasz ją na ostatnia chwilę, albo często przerywasz leczenie, zmieniasz lekarzy i gabinety ale tak naprawdę nie doleczysz się zwykle do końca. Zapraszamy. Tradycyjne metody - terapia i treningi w gabinecie, oraz podejście niestandardowe np hipnoza, EFT, NLP. Sprawdź jak pomagamy i co robimy aby pacjent przestał się bać. Mamy duże doświadczenie z pacjentami lękowymi. Sprawdzone efekty i dobrany zespół. Możliwe także Teleporady i psychoterapia online. Na indywidualne zamówienie szkolimy lekarzy i personel medyczny zainteresowany wdrożeniem metod przeciwlękowych.

  dentofobia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 20280

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Psychoterapia, Psycholog w Pruszkowie

Nasz zespół oferuje pomoc w leczeniu problemów mających podłoże psychologiczne, emocjonalne, psychosomatyczne, związanych z przebytymi traumami w przeszłości, zarówno przewlekłymi (np, doświadczenie przemocy lub nadużyć w rodzinie przez wiele lat) jak i ostrymi (jednorazowe nadużycia, gwałty). Niesiemy pomoc osobom doświadczającym różnego rodzaju objawów: lęków, fobii, wahań nastroju, niestabilności emocjonalnej. Pomagamy w leczeniu osobowości borderline, osobom okaleczającym się, osobom mającym myśli samobójcze, osobom w depresji i w manii. Oferujemy psychoterapię w przypadku zaburzeń odżywiania, problemów związanych z seksualnością, tożsamością, niską samooceną, trudnościami w relacjach i w wielu innych. Adres gabinetu: ul. Górna 19, Pruszków

  healthyforyears.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 310