Logo small

TAG: wod-kan

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19
1.      Walusiak - Technika grzewcza i instalacyjna

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej w miejscowościach: Andrychów, Wadowice, Kęty, Oświęcim, Bielsko-Biała, Żywiec. Oferujemy profesjonalny projekt i montaż instalacji co, wod-kan, gaz, klimatyzacji i wentylacji. Z zakresu ogrzewania proponujemy kompleksową instalację systemów fotowoltaiki, kolektorów słonecznych, rekuperacji, pomp ciepła i ogrzewania podłogowego. Posiadamy klika niezależnych zespołów instalatorskich. Stosujemy urządzenia i materiały pochodzące od wiodących światowych producentów. Zapewniamy atrakcyjne warunki gwarancyjne. Pomożemy, doradzimy i wykonamy każdą instalację fachowo i rzetelnie.

  walusiakroczyny.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 19866

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Market Instalacyjny Plombier

Instalacje grzewcze i sanitarne to domena firmy Plombier. Jest to internetowy market instalacyjny oferujący pełen zakres produktów z branży wod-kan-gaz-co. Współpracujemy z czołowymi producentami, takimi jak SAS, Biawar, Defro, Ariston, Drewmet i Ogniwo. Wysoka jakość produkcji i zastosowanych materiałów, w połączeniu z fabryczną gwarancją będzie z powodzeniem sprzyjać wieloletniej eksploatacji. Wśród sprzedawanych artykułów znajdują się między innymi kaloryfery, rury, kształtki, baterie łazienkowe, systemy ogrzewania podłogowego, kotły, bojlery, podgrzewacze wody, klimatyzatory i uzdatniacze wody. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju, a koszt przesyłki jest dostępny w panelu zamówienia - żadnych niespodzianek, żadnych ukrytych opłat. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje również możliwość odbioru osobistego na terenie oddziałów w Jaśle i Szerzynach. Ponadto jesteśmy w stanie zorganizować brygadę montażową, która zainstaluje zakupiony sprzęt bezpośrednio u klienta. Zapraszamy.

  plombier.com.pl/

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 18848

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    ziso.net.pl

Umiejscowiony w Stęszewie w województwie wielkopolskim Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych Marian Płóciniczak dostarcza kompleksowe usługi projektowe oraz montażowe instalacji sanitarnych i wewnętrznych. Zajmujemy się także montażem pomp ciepła, odkurzaczy centralnych i kotłów gazowych. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do warunków budynku i szczególnych potrzeb klienta. Do wykonania zamówień wykorzystujemy sprawdzony sprzęt oraz najwyższej jakości materiały. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.ziso.net.pl

katalog >> Budownictwo >> instalatorstwo >> 20101

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    kanalizacjawroclaw.com awaria kanalizacji Wrocław

Całodobowe pogotowie kanalizacyjne we Wrocławiu, jakie oferuje firma Aqua-Kret Tomasz Palmowski to doświadczone usługi hydrauliczno-kanalizacyjne realizowane na terenie województwa dolnośląskiego od 26 lat. Usuwamy awarie kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, umożliwiamy także obsługę kanalizacji sanitarnych i deszczowych w pełnym zakresie. Korzystamy z nowoczesnych technologii, jakie oferują większe możliwości czyszczenia instalacji niż pojazdy ciężarowe WUKO. Zapewniamy także video inspekcje z zastosowaniem zaawansowanych kamer. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i do kontaktu!

  kanalizacjawroclaw.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    elektric-instal.pl

Firma Elektric Instal Tomasz Gorczakow w Poznaniu specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych. Zajmujemy się zarówno nowymi instalacjami, jak i przeróbkami oraz naprawami istniejących. W ramach usług realizujemy też instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, grzewcze, sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Zapewniamy kompleksowy montaż instalacji w nowych budynkach oraz przeróbki instalacji po zwiększeniu mocy. Zapraszamy do kontaktu.

  elektric-instal.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 18939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Pogotowie hydrauliczne kartuzy - aquainstal24.pl

Szukasz dobrego hydraulika w okolicach Trójmiasta? A może chcesz wymienić centralne ogrzewanie? Zgłoś się już dziś do firmy Aquainstal24, która świadczy kompleksowe usługi hydrauliczne. Podczas wykonywania naszych napraw czy instalacji hydraulicznych opieramy się na najlepszej jakości materiałach i wybieramy wyłącznie renomowane komponenty firm: COMAP, SANHA, KAN, TECE, czy GEBERIT.

  aquainstal24.pl/

katalog >> Usługi >> hydraulika siłowa >> 18748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    hydroinstalacja.pl wodociągi Opole

W Opolu swoją siedzibę ma firma Hydroinstalacja. Jest to profesjonalne, działające od 1991 roku przedsiębiorstwo świadczące szeroki zakres usług w branży wodociągowej i kanalizacyjnej. Proponuje wykonywanie przyłączy, rozbudowę istniejących siedzi jak też wykonywanie instalacji odprowadzenia i rozsączania wód opadowych. W zakres świadczonych usług wchodzi ponadto nawadnianie ogrodów i usługi koparkoładowarką i minikoparką. Gwarantujemy profesjonalizm, dyspozycyjność i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na naszej stronie internetowej.

  https://hydroinstalacja.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18198

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    AQUA-KRET kanalizacja wrocław

Z przyjemnością przedstawiamy firmę Aqua-Kret z Wrocławia, która proponuje Państwu pogotowie z zakresu hydrauliki oraz kanalizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników oraz realizujemy profesjonalne prace w oparciu o specjalistyczny sprzęt. Przeprowadzamy naprawę wszelkich urządzeń sanitarnych, udrażnianie rur, czyszczenie studzienek kanalizacyjnych, przepychanie instalacji kanalizacyjnych i wiele innych. Przygotowaliśmy także specjalną propozycję, w której prowadzimy stały nadzór i opiekę nad instalacjami w urzędach, szkołach, bankach, zakładach przemysłowych i innych instytucjach. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej danych na stronie internetowej.

  www.aqua-kret.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17365

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    fixall24.pl

Poszukujesz hydraulika, chcesz wymienić starą instalacje sanitarną? Zapraszamy do kontaktu z wykwalifikowanymi pracownikami firmy Fixall24. Przedsiębiorstwo obsługuje awarie na obszarze całej Warszawy oraz w miejscach oddalonych do ok 100 km od stolicy. Oprócz świadczenia usług hydraulicznych firma w ramach swojej działalności świadczy usługi "złotej rączki". Wszystkie zlecenia realizowane są rzetelnie i terminowo przez wykwalifikowanych pracowników z rozległym doświadczeniem zawodowym. Szczegółowy zakres usług oraz telefon alarmowy w razie nagłej awarii znajdziesz na witrynie internetowej firmy Fixall24.

  fixall24.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17198

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Roboty ziemne kraków

Od 2006 roku APK PIPE prowadzi działalność w branży inżynieryjnej. Firma zatrudnia specjalistów z różnych dziedzin oraz posiada wysoko rozwinięty park maszynowy, co przyczynia się do realizacji projektów inwestycyjnych na najwyższym poziomie. Firma oferuje wynajem maszyn, budowę zewnętrznych sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i CO. APK PIPE zapewnia kompleksowe wykonawstwo instalacji technologicznych na Oczyszczalniach Ścieków, Stacjach Uzdatniania Wody i Elektrociepłowniach, roboty ziemne i drogowe oraz zgrzewanie rurociągów PE .

  apkpipe.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 12229

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19