Logo small

TAG: zabieg

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 513
1.    Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej Derm-Estetyka, działający na terenie Gdynii, daje szansę swoim pacjentom na uporanie się z trudnościami związanymi z ich wyglądem, dzięki czemu mogą ponownie nabrać pewności siebie. Specjalizacją gabinetu jest chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, trychologia oraz kosmetyka estetyczna. W związku z powyższym, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z zabiegu usuwania zmarszczek, powiększania ust, jak i również poddać się leczeniu łysienia, to wszystkie te zabiegi mogą zostać wykonane na najwyższym poziomie przez sztab naszych specjalistów. Zatrudniani przez nas specjaliści na co dzień zajmują się różnorodnymi tematami związanymi z kwestiami medycyny estetycznej. Ponadto swoją praktykę zdobywali w warunkach klinicznych, dzięki czemu żadne zagadnienie nie jest dla nich obce. Swoją wiedzą dzielą się ze studentami podczas wykładów na Uniwersytetach Medycznych. W związku z czym przeprowadzane przez nich zabiegi są skuteczne i wykonane z należytą staranności i dokładnością. Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej. Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484 https://derm-estetyka.pl

  derm-estetyka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18474

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    www.uram-med.pl Implantologia Wrocław

Wszechstronna oferta stomatologii i medycyny estetycznej, lekarze specjaliści, pionierskie metody leczenia i najwyższej klasy sprzęt to oferta Centrum medycznego Uram-Med we Wrocławiu. Specjalizujemy się w stomatologii, implantologii i medycynie estetycznej. W ramach tych obszarów wykonujemy szereg skutecznych i efektywnych zabiegów zdrowotnych i estetycznych. Naszym pacjentom Polecamy wiedzę i praktykę. Zachęcamy do umawiania wizyt.

  uram-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18171

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    ktmedical.pl Zabieg DeepSlim

Urządzenia klasy Premium dla Medycyny Estetycznej i Kosmetologii oferuje KT Medical Sp. z o.o. w Warszawie. Proponujemy zaawansowany asortyment, jaki od lat poprawia pracę profesjonalnych praktyków i wytycza nowe standardy jakości, innowacji i bezpieczeństwa zabiegów. W ofercie Mamy m. in. platformę MAGMA™ - system dla wszystkich podstawowych zabiegów laserowych. Wielofunkcyjny system wyposażony w cztery zaawansowane technologie tj. FORMA System™ oraz FORMA Light™ najnowocześniejszy IPL 4 generacji. Zapraszamy!

  ktmedical.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17923

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Gabinet urody - Neonia

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi upiększające wykonywane przed wielkim wyjściem. Kompleksowe przygotowanie do ważnych uroczystości zapewnia klinika Neonia w Krakowie. Oferowane w tej klinice medycyny estetycznej zabiegi bankietowe umożliwiają natychmiastową rewitalizację skóry i zauważalny tuż po zabiegu efekt odmłodzenia. Część zabiegów można wykonać tuż przed wielkim wyjściem, inne wymagają nieco czasu na rekonwalescencję – ale jednocześnie zapewniają spektakularny, długotrwały efekt upiększający. Specjaliści pracujący w klinice Neonia proponują spersonalizowany plan zabiegów upiększających na każdą okazję.

  neonia.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    www.okulistakrakow.com

Pacjenci z mętami w polu widzenia mogą skorzystać z nowoczesnego zabiegu witreolizy, który likwiduje nieprzyjemne objawy, a jaki oferuje NZOZ HIPOKRATES-MED Sp. z o.o. Pomoc okulistyczna w Krakowie. Gwarantujemy krótkie terminy oraz możliwość umawiania dodatkowych konsultacji. Ponadto placówka umożliwia najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne, mające na celu poprawę widzenia. Gwarantujemy m. in. badania OCT, USG, tonometrię aplanacyjną i bezkontaktową, pachymetrię oraz badanie pola widzenia. Wykonujemy kontrolę po zabiegach zaćmy, witrektomii, okuloplastycznych i p/jaskrowych. Zapraszamy!

  okulistakrakow.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Rehabilitacja Łódź - FMC Centrum Medyczne

Ośrodek rehabilitacyjny FMC specjalizuje się w świadczeniu usług fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych. Gwarantem wysokiej jakości usług medycznych jest indywidualny program treningowy. Każdym pacjentem zajmuje się lekarz specjalista i fizykoterapeuci, którzy uzgadniają ze sobą postępowanie medyczne. Zajmujemy się rehabilitacją po przeciążeniach, operacjach i incydentach sercowo-naczyniowych. Nasze centrum rehabilitacji świadczy zabiegi fizjoterapeutyczne sprzętem najwyższej jakości. Rehabilitacja kręgosłupa jest u nas wykonywana od dwudziestu trzech lat. Zabiegi rehabilitacyjne na kręgosłup wykonywane są przy pomocy serii maszyn Tergumed. Pomagamy chorym po trudnych wypadkach, którym inne kliniki rehabilitacji odmawiają pomocy. Ocena specjalistów wspomagana jest przez serię obliczeń komputerowych oraz analiz rehabilitacyjnych. Postępy planu rehabilitacyjnego są nieustannie sprawdzane. Jako jedna z czterech placówek w Polsce posiadamy rewolucyjny system do zabiegów fizjoterapeutycznych Algonix. Rehabilitacja jest oceniana przez system w czasie rzeczywistym dzięki czemu zabiegi dostosowane są do każdego milimetra zmienionej chorobowo tkanki. Centrum medyczne FMC znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 9A w Łodzi. Witryna internetowa dostarcza wszelkich informacji dotyczących fizjoterapii i rehabilitacji.

  fmclodz.pl/rehabilitacja/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 17382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.uram-med.pl

Centrum medyczne URAM-Med umiejscowione w Wrocławiu zaprasza do korzystania z szerokiej oferty stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Gwarantujemy skuteczne leczenie ubytków w jamie ustnej, wykonujemy pojedyncze wszczepy i rozlegle implantacje regenerujące kość, a w ramach profilaktyki umożliwiamy skorzystanie z zabiegów higienicznych czy fachowego wybielania zębów. W obszarze medycyny estetycznej wykonujemy zabiegi zawiązane z profilaktyką przeciwstarzeniową takie jak mezoterapia, laseroterapia bądź ostrzykiwanie botoksem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na temat centrum.

  www.uram-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 17298

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.studiourodywarszawa.com

Szukasz profesjonalnego gabinetu kosmetycznego funkcjonującego na terenie Warszawy? Zapoznaj się koniecznie z ofertą naszego Studia Urody. Świadczymy szeroki zakres usług wykonywanych przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, pod okiem profesjonalistów. Wykonać u nas można zabiegi oczyszczania, nawilżania, masaże, pedicure oraz manicure jak też depilację, laseroterapię, peeling kawitacyjny i kwasami, mezoterapię, elektrolifting czy też mikrodermabrazję. Zapewniamy wspaniałą atmosferę, obsługę na najwyższym poziomie i atrakcyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe.

  www.studiourodywarszawa.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinety kosmetyczne >> 17263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.evitalmed.pl

Specjalistyczne leczenie problemów neurologicznych u dzieci, leczenie problemów ortopedycznych, neurologopedycznych i logopedycznych oferuje Centrum Rehabilitacji VitalMed w Jerzmanowicach. Gwarantujemy też specjalistyczne leczenie wrodzonych i nabytych schorzeń narządu ruchu. Nasza oferta obejmuje fizykoterapię, falę uderzeniową, laser wysokoenergetyczny, X-WAVE na cellulit i blizny, krioterapie oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu!

  www.evitalmed.pl/

katalog >> Usługi >> usługi >> 17227

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Salon Kosmetyczny Piękniejsza Ty - Skierniewice

Zapraszamy serdcznie do Salonu Urody Piękniejsza Ty w Skierniewicach Oferujemy: - Manicure Hybrydowy i Klasyczny - Pedicure Hybrydowy i Klasyczny - Przedłużanie i Zagęszczanie Rzęs (1D, 2D, 3D, 4D, 5D) - Przedłużanie Paznokci (Żele) - Makijaż Okolicznościowy - Zabiegi na Twarz - Hennę i Regulację Brwi Salon Urody Piękniejsza Ty ul. Rawska 25 96-100 Skierniewice tel: 579 060 143 https://piekniejszaty.pl/ e-mail: info@piekniejszaty.pl

  piekniejszaty.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinet kosmetyczny >> 17022

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 513