Logo small

TAG: zamawianie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    wciagnij.to

Poszukujesz najpyszniejszego miejsca w twoim mieście? Świetnie trafiłeś! Z platformą Wciągnij.to znajdziesz je bez trudu i już za chwilę będziesz cieszył się pysznym daniem. Podaj nam swoją lokalizację, a nasza wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie najlepiej dopasowany do twoich potrzeb punkt gastronomiczny. Nie czekaj i sprawdź na Wciagnij.to!

  wciagnij.to

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 21360

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Whatto App

Aplikacja WhatTo to prawdziwa gratka dla właścicieli lokali gastronomicznych. Oferujemy aplikację, działającą na zasadzie mobilnego e-kiosku. Twoi klienci zyskują miejsce na samodzielne zawianie jedzenia online i opłacanie go, a Ty możesz informować ich o ofercie i promocjach. Efektem jest budowanie pozytywnych relacji, zwiększony obrót oraz większe dochody dla Ciebie, a Twoich klientów szybsze dostawy jedzenia. Z WhatTo App wszyscy są zadowoleni!

  whatto-app.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 20078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Leki na receptę - dimedic.eu

Szukającym profesjonalnej pomocy w zwalczaniu tak wstydliwych schorzeń jak grzybica pochwy, zapalenie pęcherza moczowego czy chociażby przedwczesny wytrysk, chcielibyśmy zaproponować rejestrację na platformie DiMedic. Jest to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu konsultację medyczną można uzyskać za pośrednictwem Internetu. Po czym zostaną wysłane odpowiednie leki - szybko, tanio, bez konieczności tracenia czasu.

  www.dimedic.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 8631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4