Logo small

TAG: zamawianie

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 3 z 3
1.    Whatto App

Aplikacja WhatTo to prawdziwa gratka dla właścicieli lokali gastronomicznych. Oferujemy aplikację, działającą na zasadzie mobilnego e-kiosku. Twoi klienci zyskują miejsce na samodzielne zawianie jedzenia online i opłacanie go, a Ty możesz informować ich o ofercie i promocjach. Efektem jest budowanie pozytywnych relacji, zwiększony obrót oraz większe dochody dla Ciebie, a Twoich klientów szybsze dostawy jedzenia. Z WhatTo App wszyscy są zadowoleni!

  whatto-app.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 20078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Leki na receptę - dimedic.eu

Szukającym profesjonalnej pomocy w zwalczaniu tak wstydliwych schorzeń jak grzybica pochwy, zapalenie pęcherza moczowego czy chociażby przedwczesny wytrysk, chcielibyśmy zaproponować rejestrację na platformie DiMedic. Jest to nowatorskie rozwiązanie, dzięki któremu konsultację medyczną można uzyskać za pośrednictwem Internetu. Po czym zostaną wysłane odpowiednie leki - szybko, tanio, bez konieczności tracenia czasu.

  www.dimedic.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> portale >> 8631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Porównanie lokat

Za pośrednictwem strony internetowej działającej pod adresem PorownywarkaLokat.pl można dokonać porównywania i sprawdzenia rankingu lokat, dzięki którym można oszczędzać pieniądze. Dodatkowo na stronie można znaleźć wiele innych informacji związanych z produktami takimi jak kredyty, pożyczki, ubezpieczenia, konta bankowe itp. Strona pozwala na zamawianie produktów finansowych u doradców lub w bankach.

  porownywarkalokat.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> portale biznesowe >> 6300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 3 z 3