Logo small

TAG: architektura

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64
1.    Meble do gabinetów stomatologicznych - medical-interiors.com

Firma Medical Interiors z Sopotu posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz medycznych na terenie całego kraju. Przygotowywana przez nią architektura medyczna to między innymi projekty gabinetów stomatologicznych, gabinetów lekarskich i terapeutycznych, klinik medycyny estetycznej czy gabinetów weterynaryjnych. Projekty Medical Interiors to idealne połączenie funkcjonalnych zasad, estetyki i łatwej dostępności. Zapraszamy!

  medical-interiors.com

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 17666

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Projektowanie wnętrz Łódź

Chcesz skorzystać z oferty najlepszych specjalistów takich jak projektant wnętrz, jak architekt wnętrz? Zapraszamy zatem do korzystania z tego wszystkiego co profesjonalne, z tego co idealne w wykonaniu Wesołowscy Design Łódź, Warszawa. Wieloletnie doświadczenie, liczne udane realizacje oraz oczywiście przystępne ceny. Sprawdź już dziś, postaw na coś co się sprawdza, postaw na projektowanie sklepów, zobacz jak wygląda nowoczesna architektura wnętrz

  www.wesolowscy-design.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 15485

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.januszowka.pl

Januszówka to przedsiębiorstwo powstałe w 2001 roku w Bielsku-Białej. Wspomagamy naszych klientów w procesie realizacji architektonicznych projektów prywatnych oraz obiektów przestrzeni publicznej. Aranżujemy przestrzenie odwołując się do zmysłów wzroku, dotyku, słuchu, węchu. Na każdym etapie realizacji projektów dążymy do zaspokojenia oczekiwań naszych klientów. Rozbudowana oferta i kompleksowa obsługa spotkała się z dużym uznaniem kooperujących z nami firm oraz klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.januszowka.pl

katalog >> Usługi >> projektowanie ogrodów >> 17118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.kokoprojekt.pl projektowanie wnętrz szczecin

W Szczecinie mieści się pracownia KOKOPROJEKT prowadzona przez Jacka Kokowskiego – doświadczonego projektanta wnętrz. Na zlecenie osób indywidualnych oraz instytucji wykonuje ona projekty oraz aranżacje mieszkań, domów a oprócz tego obiektów użyteczności publicznej (biura, hotele, biblioteki, lokale gastronimiczne lub sale konferencyjne). Firma współpracuje również z profesjonalistami z dziedziny designu, architektury oraz budownictwa. Posiada 15-letnie doświadczenie i może się pochwalić wieloma udanymi realizacjami oraz artykułami w prasie branżowej. Szczegóły oferty znajdą Państwo na stronie.

  kokoprojekt.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16301

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.cmcprojekt.pl

Firma CMC Projekt, z powodzeniem funkcjonuje na rynku aranżacji wnętrz sklepów, salonów firmowych, przestrzeni komercyjnych oraz rozrywkowych, biur oraz lokali użyteczności publicznej. Zatrudniamy kreatywnych projektantów i kreślarzy, dostarczających nowatorskie pomysły i niepowtarzalne pomysły wyposażania wnętrz, uwzględniając wszystkie potrzeby oraz wymagania naszych Klientów. Na każdym etapie realizacji planu sprawujemy nadzór autorski i budowlany. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do kontaktu oraz zaznajomienia się ze stroną internetową.

  www.cmcprojekt.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 15968

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Mała architektura

KROSSTECH to wyposażenie do domu i garażu oraz wyposażenie dla przemysłu i handlu. Jako dynamicznie rozwijający się producent małej architektury i stojaków rowerowych, zaoferować możemy: stojaki ekspozycyjne, odbojnice, wieszaki na rowery i narty, wieszaki uniwersalne czy wieszaki na opony i boxy dachowe. Mamy także zadaszenia, wiaty i kosze na śmieci te produkty nadadzą się idealnie do parków miejskich i na skwery.

  krosstech.pl

katalog >> Dom i Ogród >> architektura ogrodowa >> 9746

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.archaz.pl indywidualne projekty

Biuro Projektów i Nadzoru Inwestycji ARCHAZ w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy. Oferujemy biegłe sprawowanie dozoru nad przebiegiem prac Twojej inwestycji i celne doradztwo, aż do zakończenia prac. Uzyskujemy niezbędne dokumenty i badamy je pod kątem warunków oraz ewentualności realizacji inwestycji, aranżujemy wielobranżowe koncepcje architektoniczne, uzyskujemy niezbędne do kierowania prac pozwolenia oraz pozytywne opinie. Stawiamy nacisk na jakość architektury, którą mamy przyjemność projektować, dbając przy tym fachowo o trzymanie terminów i osobiście dostosowując się do potrzeb klienta.

  archaz.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 15123

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.      Projektowanie wnętrz, aranżacje inprojekt

Firma in-projekt.com działa w Warszawie i zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkalnych i użytkowych : kawiarń i biur. Podczas współpracy z inwestorem bardzo ważne są zrozumienie potrzeb i intencji inwestora.. Na wstępnej rozmowie określona zostaje skala projektu ( całościowy, od stanu deweloperskiego, ponowna aranżacja wnętrz już istniejących, pomoc przy poszczególnych pomieszczeniach- pokoje dziecięce, biuro, salon) a także sugerowany styl wnętrz, budżet i termin oddania projektu. Wstępne warianty projektu zawierają propozycje układów funkcjonalnych wraz z zabudowami kuchni, holu , łazienek, garderoby. Projekt szczegółowy zawiera listę proponowanych materiałów- rodzaj ceramiki, desek podłogowych, kolorystykę, a także projekt elektryczny. Projekt jest przedstawiony w formie komputerowych wizualizacji. Część produktów wybieram z klientami na żywo, jest możliwy tzw. „shopping”. Polecam firmę remontową z którą współpracuję, sprawuję nadzór autorski nad projektem. Zapraszam.

  in-projekt.com

katalog >> Budownictwo >> inne >> 15064

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Aranżacja wnętrz Warszawa - www.jio.pl

JIO to warszawska pracownia wyspecjalizowana w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Bierzemy odpowiedzialność za profesjonalną modernizację nieruchomości i dopełniamy niezbędnych formalności. Inspirujemy klientów do wprowadzania nowoczesnych zmian. Prowadzimy budowy od absolutnych podstaw, zgodnie z założeniami projektowymi. Dobieramy optymalne materiały budowlane i inne dodatki. Na stronie prezentujemy bogatą galerię dotychczasowych realizacji.

  www.jio.pl

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 14782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kompleksowe realizacje wnętrz - https://ejsmont.pl

Ejsmont to biuro projektowania wnętrz z siedzibą w Warszawie. Dobieramy nowoczesne rozwiązania do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych, także poza granicami. Projekty wnętrz łączymy z niezbędnymi pracami budowlanymi. Dobieramy sprawdzone materiały budowlane razem ze spójnymi dodatkami. Niektóre elementy aranżacyjne produkujemy we własnym zakresie. Działamy w branży od ponad siedemnastu lat.

  ejsmont.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 14643

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64