Logo small

TAG: komora

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.      Komora hiperbaryczna Łódź - nowoczesna tlenoterapia

Nasza komora hiperbaryczna w centrum Łodzi jest doskonałym uzupełnieniem leczenia większości chorób przewlekłych. Ogromne korzyści z komory hiperbarycznej odnoszą również sportowcy, chcący zwiększyć intensywność naturalnych procesów regeneracyjnych po wysiłku fizycznym. Tlenoterapia hiperbaryczna zwiększa podaż tlenu do wszystkich komórek organizmu, dlatego spowalnia procesy starzenia, usprawnia działanie układu sercowo-naczyniowego i nerwowego. Oferujemy tlenoterapię wykonywaną w nowoczesnej komorze hiperbarycznej zakupionej w 2019 roku. Komora hiperbaryczna przywraca energię do życia, promienny wygląd skóry i prawidłowe ukrwienie wszystkich tkanek.

  hiperbarycznalodz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    komora inhalacyjna philips

Dbaj z nami o swoje zdrowie. Wyspecjalizowaliśmy się w odprzedaży niedużego sprzętu medycznego. Od kilkunastu lat dostarczamy naszym klientom produkty medyczne optymalnej jakości w konkurencyjnych cenach. W selekcji odpowiedniego asortymentu kierujemy się również Państwa uwagami, dzięki temu udało nam się stworzyć ofertę która wykonuje oczekiwania Klientów oraz nasze. Naszą dewizą jest prędka realizacja zamówień. Zdecydowana większość towarów znajduje się na naszym składzie, wysyłka następuje w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zlecenia (wpłaty lub potwierdzenia wysyłki za pobraniem). Serdecznie zapraszamy do współpracy, ugodzimy wszelkich starań żeby każdy klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie!

  www.sklepmedyczny.net

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 17635

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.cryos.pl

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z konsultacji ortopedycznej bez oczekiwania długich miesięcy na wizytę zapraszamy do gabinetu Cryos we Wrocławiu. Współpracujący z nami lekarz ortopeda ma ogromne doświadczenie i pomógł już wielu pacjentom z urazami ortopedycznymi również w zakresie traumatologii. Naszym celem jest w jak najlepszy sposób nieść pomoc wszystkim którzy korzystają z naszych usług. Dlatego też lekarz ortopeda został wyselekcjonowany spośród wielu pretendentów. Oprócz konsultacji ortopedycznych, nasz gabinet proponuje również szeroką ofertę masaży. Zapraszamy na stronę internetową oraz do kontaktu.

  cryos.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 16355

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Komora chłodnicza - Modułowe komory na zamki hakowe cam-lock

Komory chłodnicze i mroźnicze - modułowe wykonanie w systemie zamków hakowych (cam-lock)

  www.komorachlodnicza.com.pl

katalog >> Budownictwo >> komory chłodnicze >> 3103

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    OxyMedica | Tlenoterapia Hiperbaryczna w Gdańsku

Zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej w komorze do 2 ATA

  www.oxymedica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 9437

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    WINKLER-WACHTEL System załadowczy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją przygotowaną przez firmę Wachtel Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem pieców oraz urządzeń chłodniczych. Oferujemy artykuły produkowane w Niemczech przez Wachtel GmbH & Co kontynuatora marki Winkler. Zakupią u nas Państwo: piece obrotowe, wsadowe, sklepowe, komory garownicze, szafy chłodnicze i inne. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę, wobec tego zapewniamy błyskawiczną realizację każdego zamówienia. O naszej jakości świadczą licznie wystawiane nam referencje i rekomendacje. Więcej na stronie.

  wachtel.pl

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> gastronomia >> 8666

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Sklep z artykułami przeciwodleżynowymi w Łodzi

Sprzedajemy materace zmiennociśnieniowe przeciwodleżynowe piankowe, rurowe i bąbelkowe. Nasz sklep ortopedyczny znajduje się w centrum miasta Łódź. Sprzedawane przez nas produkty wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich ogromną wytrzymałość oraz skuteczność terapeutyczną. Materiał z PCV posiada wykonane laserem pory o średnicy 0.2mm zapewniające komfort termiczny. Materace i poduszki podłączone są do regulowanego ręcznego kompresora. Ciśnienie w komorach powietrznych materacy i poduszek jest ciągle zmieniane, co gwarantuje cyrkulację krwi w tkankach. Nasz sklep ortopedyczny znajduje się w centrum miasta Łódź.

  przeciwodlezynowy.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 16971

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    PULVERMET malowanie konstrukcji stalowych szczecin

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Pulvermet. Nasza siedziba znajduje się w Dębnie w województwie zachodniopomorskim. Świadczymy profesjonalne usługi malowania proszkowego oraz piaskowania. Dysponujemy doskonale wyposażonymi i nowoczesnymi lakierniami oraz komorami śrutowymi do obróbki strumieniowo-ściernej. Prowadzimy również sprzedaż bram i automatyki, gazów technicznych, wyrobów hutniczych ze stali, paneli ogrodowych, balustrad oraz ogrodzeń. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów, atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Więcej informacji zamieściliśmy na stronie.

  www.pulvermet.pl

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 13385

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8