Logo small

TAG: zaburzenia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 46
1.    www.tomatis-swidnica.pl Depresje Świdnica

Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna umiejscowiona w Świdnicy zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty rehabilitacyjnej. Gwarantujemy skuteczną pomoc terapeutyczną dzieci oraz młodzieży m.in. z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, ograniczonym lub wzmożonym napięciem mięśniowym, zaburzeniami koordynacji psychoruchowej czy mózgowym porażeniem dziecięcym. Stosujemy tylko sprawdzonych oraz skutecznych metod terapii, używając przy tym z bezpiecznych oraz nieinwazyjnych urządzeń. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji.

  www.tomatis-swidnica.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    PROGRES zaburzenia mowy świdnica

W Świdnicy funkcjonuje Niepubliczna Poradnia Specjalistyczna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z pomocy psychologa. Jesteśmy świadomi jak ważna jest stosowna diagnoza w procesie leczenia każdej choroby, dlatego gwarantujemy indywidualne spotkania, które gwarantują dyskrecję oraz szczególne podejście do pacjenta i jego problemów. W gabinecie kierowana jest terapia osób z nerwicami, stanami lękowymi, chorych na depresję. W gabinecie oferowane są także zajęcia terapeutyczne dla grup: dzieci i młodzieży, a również par małżeńskich. Pod ich nadzorem podwyższa swoje kwalifikacje, na przykład na szkoleniach z zakresu przeróżnego typu terapii. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gabinetu.

  psychologswidnica.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17021

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.      Psycholog Warszawa. Poradnia, Gabinet, Pomoc Psychologiczna

Zmagasz się z problemami emocjonalnymi, których ciężar coraz trudniej Ci udźwignąć? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalną pomoc psychologiczną. Poradnię Spokój w Głowie prowadzi wraz z zespołem doświadczona psycholog dziecięca i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa występująca w mediach w roli eksperta w swojej dziedzinie.

  www.spokojwglowie.pl/psycholog-warszawa/

katalog >> Usługi >> regionalne >> 22338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    blog pamiętnik borderlajna

Ten blog jest zapisem moich wspomnień i codziennych doświadczeń związanych z ciężkim zaburzeniem psychicznym, z którym się borykam. Są to zaburzenia osobowości z pogranicza (BPD). Chorzy na BPD odczuwają chroniczną pustkę i brak sensu w swoim życiu, trudno im sobie uświadomić swoje nawet podstawowe preferencje. Z powodu paraliżującego strachu przed odrzuceniem, paradoksalnie często ranią swoich bliskich. Borderline częstokroć łączy się z popadaniem w nałogi i zaburzeniami jedzenia. Poprzez pisanie tego bloga chciałabym pomóc sobie a może też i innym chorym lub ich bliskim.

  www.pamietnik-borderlajna.blogspot.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> blogi >> 12455

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    przedszkole-kilinskiego.pl

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego, który mieści się w Rybniku. Jesteśmy specjalistyczną placówką, do której zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 roku posiadające orzeczenie Publicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej o potrzebie kształcenia specjalnego jak również dzieci zdrowe. Punkt realizuje obowiązkową podstawę programową a oprócz tego prowadzi zajęcia z psychologiem, logopedą, neurologopedą, oligofrenopedagogiem, fizjoterapeutą oraz innymi specjalistami. Korzystamy z wielu efektywnych metod nauczania. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  przedszkole-kilinskiego.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17224

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Chrapanie - infoscan.pl

Nasza firma specjalizuje się realizowaniem wysokiej jakości, nowoczesnych aparatów, które mają na celu zapewnienie badania bezdechu sennego, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dla pacjentów. Nasz innowacyjny aparat pozwala na zapewnienie skutecznej diagnostyki. Nasze urządzenie jest w stanie prowadzić badanie między innymi takich objawów jak tętno, przepływy powietrza przez usta oraz noc, ruch klatki piersiowej. Jednocześnie zapewniamy urządzenia, które posiadają niezbędne certyfikaty wydane na terenie UE.

  infoscan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 14592

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    B.KAISER-ZIORKIEWICZ ortodonta gdynia

W Gdyni posiada swą siedzibę gabinet ortodonty Beaty Kaiser-Ziorkiewicz, która jest absolwentką Gdańskiej Akademii Medycznej. W 2004 roku obroniła ona pracę doktorską i zdobyła tytuł doktora nauk medycznych. Przyjmuje na wizyty zarówno pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zajmuje się profilaktyką, leczeniem wad zgryzu oraz chorób stawów żuchwowo-skroniowych. Wykorzystujemy aparaty ortodontyczne stałe oraz ruchome, jakie są sporządzane indywidualnie dla wszelkiego pacjenta. Służą one do przywracania właściwego zwarcia między szczęką a żuchwą, a także pomagają w ustawieniu zębów w prawidłowym łuku. Dokładne informacje znajdują się na stronie internetowej.

  kaiserziorkiewiczbeata.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 8793

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Psychoterapia

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy Gabinet Psychoterapii Ariadna w Katowicach czeka na Ciebie. Prowadzimy terapię depresji i zaburzeń lękowych. Pomagamy wyjść ze współuzależnienia i poradzić sobie z syndromem DDA (Dorosłych Dzieci Alkoholików). U nas znajdziesz również wsparcie w profesjonalnym coachingu bez względu na to czy chodzi o rozwój osobisty czy zawodowy.

  pomocterapeutyczna.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 8096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 46