Logo small

Katalog stron - tematyka: Aktualności w kategorii: budownictwo1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18
1.    Rusztowania elewacyjne Szczecin

Scaf-Rent.pl to najlepszy adres w Internecie jeśli chcecie Państwo wykorzystać najlepszej jakości rusztowania w chwili obecnej na rynku. Oprócz tego oferujemy montaż, serwis i profesjonalne doradztwo techniczne. A nasze stabilne, wytrzymałe, ale również lekkie rusztowania zapewnią Państwu bezpieczną i komfortową pracę na budowie. Za wyborem nas przemawiają też zadowoleni klienci.

  scaf-rent.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 8693

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Modern-Decor.pl

MODERN-DEKOR jest to firma z branży wykończeniowej. Sklep internetowy oferuje pełną gamę różnego rodzaju farb oraz tynków. Są to przede wszystkim tynki dekoracyjne oraz farby zewnętrzne i farby wewnętrzne. Proponujemy też beton dekoracyjny, farby do drewna, grunty. Z nami dobierzesz farbę idealnie do swoich potrzeb. Mamy farby winylowo-akrylowe, farby zmywalne, farby ekologiczne, farby wapienne, farby paro-przepuszczalne.

  modern-decor.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 8168

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Bachbud - remonty Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy remontowo-budowlanej z Gorzowa Wielkopolskiego BACHBUD. Firma zajmuje się budową domów, poczynając od projektu, przez jego realizację od fundamentów, poprzez montaż niezbędnych instalacji, aż po prace wykończeniowe, docieplenia budynków i ich ogrodzenie. Firma dba o fachowe wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych, terminowość i dokładność wykonania prac.

  www.bachbud.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 7958

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Wylewki betonowe

Prace budowlane to nasz chleb powszedni i jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa niemalże każdą usługę z tego zakresu. Podczas pracy korzystamy z takich maszyn jak mixokrety, agregaty tynkarskie i inne najwyższej jakości sprzęty. W 2002 roku nasza firma zaczęła działać na rynku i przez cały ten okres czasu zdobyliśmy wiele referencji potwierdzających nasze umiejętności. Sprawdź naszą stronę i oceń sam czy jesteśmy godni zaufania.

  lanecki.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 7705

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Pulako.com.pl

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe PULAKO znajdujące się w Krakowie już od kilkunastu lat z powodzeniem specjalizuje się w produkcji oraz montażu wysokiej jakości posadzek przemysłowych z betonu, żywicy. Z oferty tej firmy skorzystało wielu klientów z Polski oraz Unii Europejskiej. Firma ta może się poszczycić wykonaniem przeszło 1,5 miliona m2 posadzek przemysłowych. Postaw na profesjonalistów w swej branży.

  www.pulako.com.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 7151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Prawo budowlane

Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna funkcjonuje w Warszawie i tam oferuje klientom pomoc w zakresie kompleksowej obsługi procesów inwestycji budowlanych oraz doradztwo dla przedsiębiorców działających na rynku nieruchomości. Partnerem zarządzającym kancelarią jest adwokat Rafał Dybka, który oferuje regulacje prawne nieruchomości, a także pomoc w zakresie prowadzenia sporów powstałych w wyniku robót budowlanych.

  prawo-budowlane.edu.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 6963

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Bniug.pl

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych, które działa w Lubartowie, oferuje swoje usługi na terenie powiatu łęczyńskiego, lubelskiego oraz lubartowskiego. Jest w stanie całościowo obsługiwać prowadzone inwestycje budowlane pod względem geodezyjnym, jak również specjalizuje się w wykonywaniu niezbędnych pomiarów oraz map. Oferowane jest także między innymi tyczenie budynków. Ponadto, firma wspiera proces sprzedaży nieruchomości.

  bniug.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 6821

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    BatiPlus Polska

Oferujemy Państwu profesjonalny nadzór inwestorski nad nowymi inwestycjami, okresowe przeglądy istniejących już budynków jak również dbamy o bezpieczeństwo ludzi i maszyn. Nasza firma do każdego klienta podchodzi indywidualnie dlatego współpracujemy na zasadzie partnerstwa, zrozumienia celów i potrzeb klienta. Zapewniamy pełen komfort i profesjonalizm jak również idealne partnerstwo biznesowe. Zapraszamy!

  www.batiplus.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 6424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Beton i kruszywa z Oświęcimia

Nie od dziś wiadomo, że od jakości materiałów budowlanych w dużej mierze zależy trwałość konstrukcji, dlatego jeśli szukają Państwo wyłącznie wartościowych artykułów, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Kościelnik s.c. Grzegorz Kościelnik Łukasz Kościelnik, mającą siedzibę w Rajsku, przy ulicy Pszczyńskiej 9. Posiadamy blisko trzydzieści lat doświadczenia, a swoim klientom zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

  www.koscielnik.ig.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 5252

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Arcad - rozbiórki techniczne

Wszystkich zainteresowanych profesjonalnymi usługami w zakresie rozbiórek i wyburzeń zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy ARCAD Sp. z o.o., mającej siedzibę we Wrocławiu, przy ulicy Stargardzkiej 7-9. Jeśli chcą Państwu uzyskać wstępną wycenę oraz bardziej szczegółowe informacje na temat zakresu wykonywanych przez nas prac, prosimy odwiedzić nasza stronę rozbiórki-techniczne.pl lub zadzwonić pod podany na niej numer telefonu.

  www.rozbiorki-techniczne.pl

katalog >> Aktualności >> budownictwo >> 4940

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 18