Logo small

Pytania i odpowiedzi - sprzedaż hurtowaCzy jest możliwość zakupu hurtowej ilości kodów

Jest taka możliwość wystarczy napisać do nas e-mail z informacją o ilości zapotrzebowania kodów, jednakże proponujemy Państwu wygodniejszą formę pobrań akceptacji wpisów. Zamiast zakupu kodów oferuję zakup punktów umożliwiających swobodne dodawanie stron bez potrzeby wprowadzania kodów. Aby korzystać z punktów należy założyć konto do którego będziemy przypisywać zakupione punkty. Po dodaniu wpisu punkty będą automatycznie odliczane z twojego konta. Taka opcje umożliwi nam przyznanie rabatów do twojego konta w zależności od wydanej kwoty.

Czy oferujecie w swojej sprzedaży multikody ?

Multi kody służą do dalszej odsprzedaży. Aby otrzymać multikody musisz być zarejestrowanym użytkownikiem oraz posiadać dodatnie konto w serwisie www.orx.pl . Po zalogowaniu się do panelu generujesz lub dodajesz kody do naszego systemu. Jeżeli proponujesz klientom taki sam multikod do wszystkich katalogów z swojej listy możesz dodać ten sam unas. Za multikody pobieramy punkty z twojego konta. Każdy kod musi być indywidualny.

Jak uzyskać rabat

Należy się z nami skontaktować w celu ustalenia warunków i czasu trwania rabatu.

W jakim czasie muszę wykorzystać punkty?

Do konta przypisujemy wartość punktów odpowiadająca wydanej kwocie. Punkty pozostają do ich pełnego wykorzystania przez ich właściciela nie zależnie od czasu. Natomiast rabaty są objęte czasowo.


Masz pytania ?

Napisz do nas na email: kontakt@orx.pl lub skorzystaj z ankiety