Logo small

Katalog stron - tematyka: Biznes i ekonomia w kategorii: inne< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 225
21.    Financer.com Polska

Financer.com Polska to portal finansowy, dzięki któremu aspekt finansowy w Twoim życiu będzie dużo prostszy. Jest częścią globalnego serwisu porównującego oferty, ułatwiając użytkownikowi wybór, gdy chce pożyczyć pieniądze lub oszczędzać pieniądze. Na portalu można porównać pożyczki, konta oszczędnościowe, karty kredytowe i inne produkty finansowe. Financer.com jest nowoczesnym portalam, skierowanym do wszystkich użytkowników, którzy szukają przydatnych informacji z branży finansowej. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć porównania różnych chwilówek, kredytów konsumpcyjnych oraz hipotecznych, dzięki czemu w łatwy sposób można znaleźć najkorzystniejszą ofertę, dostępną aktualnie na rynku.

  financer.com/pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 7


22.    Kancelaria Adwokacka Adw. Małgorzata Mażewska – Woźniak

Kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych, reprezentowaniem Klientów na każdym etapie postępowania sądowego oraz przed organami, prowadzeniem negocjacji, zawieraniem ugód. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, w tym rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, podział majątku), spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku przed Sądem, akt poświadczenia dziedziczenia u notariusza, zachowek, dział spadku, testament), windykację należności (wezwanie do zapłaty, pozew o zapłatę, wniosek egzekucyjny, kontakt z Komornikiem), prawa nieruchomości (ustalenie korzystania z części wspólnych, immisje, zniesienie współwłasności, zgoda na czynność przekraczającą zwykły zarząd), prawa umów (sporządzanie, opiniowanie), dochodzeniem odszkodowania, zadośćuczynienia. Podejmujemy się także spraw z zakresu prawa pracy (spory sądowe, uznanie wypowiedzenia za bezskuteczne, odszkodowanie, przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych, zakaz konkurencji, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy).

  mmwlegal.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20913

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz

Jesteś właścicielem firmy i szukasz sprawdzonego biura rachunkowego, które profesjonalnie zajmie się Twoją księgowością? A może dopiero zakładasz własną działalność i chcesz znaleźć dobrego księgowego? Nasze Centrum Rachunkowe jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Skorzystaj z naszego Biura Rachunkowego w Bydgoszczy i przestań martwić się o księgowość Twojej firmy. My zajmiemy się wszystkim. Na bieżąco poinformujemy o zmianach i Twoje finanse będą zawsze pod kontrolą. Z nami nie będziesz musiał się niczego obawiać. Jeżeli szukasz obsługi księgowej na najwyższym poziomie, to koniecznie się z nami skontaktuj. Przekonaj się sam, że doskonale wiemy na czym polega księgowość dla firm. Szanujemy czas naszych klientów i wiemy jak ważne jest odpowiednie prowadzenie dokumentów księgowych. W naszym biurze pracują osoby znające języki obce, więc swoje usługi kierujemy nie tylko do polskich przedsiębiorców, ale również zagranicznych. Oferujemy skuteczną współpracę w przyjemnej atmosferze. Powierz nam swoją księgowość, a zapewniamy, że zajmiemy się nią odpowiednio! My będziemy mieć pod kontrolą Twoje dokumenty, a Ty możesz zająć się rozwijaniem firmy. Z przyjemnością Tobie w tym pomożemy. Zapraszamy do kontaktu. Biuro Rachunkowe B&N Bydgoszcz ul. Jana Karola Chodkiewicza 17 85-065 Bydgoszcz +48 517 459 020 https://centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl/

  centrumrachunkowe.bydgoszcz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20865

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 20


24.    lombardkrakow.com

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą lombardów, które znajdują się w Krakowie i Skawinie. Oferujemy skup i sprzedaż złota, srebra, zegarków a oprócz tego sprzętu RTV-AGD, pojazdów oraz elektroniki. Płacimy gotówką i zapewniamy rzetelną wycenę. Oprócz tego oferujemy wymianę walut we własnych kantorach i możliwość nadania międzynarodowych przekazów pieniężnych. Oferujemy rzetelność, minimum formalności, przejrzyste warunki współpracy i miłą oraz pomocną obsługę. Aby dowiedzieć się więcej o działalności lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.lombardkrakow.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20729

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Platforma Synaptic - WMS, MES, TMS, TOS, YMS, AMS i RMA

Instytut Studiów Programistycznych S.A. to producent systemów do obsługi łańcucha dostaw i zarządzania logistyką. Mamy w swojej ofercie systemy WMS, TMS, MES, YMS, TOS, RMA, AMS, B2B czy 3PL. Ideą naszych rozwiązań informatycznych jest pełna konfigurowalność. Jesteśmy na rynku od ponad 15 lat i posiadamy wysoką wiedzę merytoryczną z zakresu logistyki, którą wykorzystujemy podczas wdrożeń. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, oparte o systemy logistyczne najwyższej klasy oraz najwyższą jakość usług wdrożeniowych. W swojej ofercie mamy również sprzęt magazynowy taki jak drukarki kodów kreskowych, terminale magazynowe czy czytniki RFID. Współpracujemy z firmami takimi jak ZEBRA, Honeywell czy Microsoft.

  synaptic.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


26.    redMustang Agency - strony internetowe Opole

Agencja redMustang to najlepiej oceniana agencja marketingowa w Opolu. Posiada w swojej ofercie realizację m.in. stron internetowych, sklepów online, kampanii w GoogleAds i Facebooks, a także pozycjonowanie oraz prowadzenie social mediów.

  redmustang.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20414

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


27.    eskale.pl Salon łazienek Gdynia

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Eskala z Gdyni. Nasza działalność obejmuje kompleksowe projektowanie łazienek, dostawę materiałów jak też realizację i wdrożenie prac. We współpracy z najlepszymi polskimi producentami płytek, ceramiki, armatury lub mebli łazienkowych proponujemy naszym klientom szeroki wybór asortymentu w różnej stylistyce. Gwarantujemy indywidualne podejście, zaangażowanie i fachowe doradztwo a ponadto korzystne warunki współpracy. Na naszej witrynie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.

  www.eskale.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20319

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    Program do oszczędzania - fin4family.com

Szukasz aplikacji do oszczędzania, która pomoże Ci w zarządzaniu finansami osobistymi? Oto Fin4Family! Pierwsza aplikacja z tak rozbudowanym interfejsem i całodobowym wsparciem ekspertów. Oferujemy kontrolę wydatków, zarządzania finansami, kalkulator wydatków oraz liczne funkcje, wspomagające oszczędzanie. Przekonaj się, ile zyskasz w ciągu miesiącu na aplikacji Fin4Family.

  www.fin4family.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Korea Corporation Lawyer

Kancelaria FGGK Warsaw jest podmiotem o profilu prawnym. Jedną z usług w ofercie jest obsługa spółek zagranicznych. Firma obsługuje firmy z całego świata, a w tym z Chin (China Desk) czy Korei (Korean Desk). To specjalistyczna pomoc prawna i wiele zrealizowanych projektów na koncie (m.in. energetyczne, centra badawczo-rozwojowe, IT, telekomunikacja).

  fggk-kr.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Gwarancja ubezpieczeniowa

Serwis gwarancje24.pl pozwala zakupić gwarancję wadialną przez Internet. Jest to forma ubezpieczenia honorowana we wszystkich publicznych przetargach opartych na ustawie o Prawie Zamówień Publicznych (PZP). Wszystko odbywa się tu przez Internet, a więc jest to znacznie prostsze, a przy tym zapewnia sporą oszczędność czasu.

  gwarancje24.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 225