Logo small

Katalog stron tematyka: Biznes i ekonomia< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 2012
21.    Blizejprawa.pl

Masz problem natury prawnej? Z serwisem internetowym blizejprawa.pl masz szansę poradzić z nim sobie bez wydawania pieniędzy na prawnika. Czytaj nasze artykuły i porady z różnych zakresów prawa. Dzięki temu będziesz wiedział więcej, a może nawet dzięki temu unikniesz wielu niepotrzebnych komplikacji. Zapraszamy do wizyty na stronie i zapoznania się z naszą ofertą.

  www.blizejprawa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 9061

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Megaszkolenia.pl

Jesteśmy jedną z największych baz szkoleń na terenie naszego kraju. W chwili obecnej znajduje się w niej ok. 13 000 aktywnych, dostępnych szkoleń. Nasza platforma powstała po to, aby ułatwić kontakt pomiędzy daną firmą i jej potencjalnym klientem. A także w celu ułatwienia wszystkim zainteresowanym szkoleniami znalezienia oferty idealnej dla nich. Ty też możesz nas wypróbować.

  megaszkolenia.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 9054

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    BIURO KSIĘGOWO-PODATKOWE rozliczenie pit szczecin

Prezentujemy Państwu firmę Jacka Kalickiego - Biuro Księgowo-Podatkowe, które mieści się w Szczecinie. Zaświadcza kompleksowe oraz profesjonalne usługi księgowości i obsługę kadrowo-płacową. W ramach usług kierowane są księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, a również rejestry i rozliczenia VAT. Uzyskają tutaj Państwo także pomoc w przygotowaniu deklaracji do urzędu skarbowego i ZUS. Sporządzane są tutaj także sprawozdania finansowe, wnioski o zwrot podatku VAT. Uzyskać tu można także praktyczne wskazówki i porady na wszelkie tematy związane z rachunkowością. Oferta obejmuje również wszechstronne konsultacje i rady we wszystkich sprawach związanych z rachunkowością. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej.

  www.biuroksiegowe.szczecin.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 9033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Eport2000

Oferta sklepu motoryzacyjnego z Zielonej góry. Zaopatrują się u nas właściciele samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych. Mamy zestawy do mocowania ładunków, pełne oświetlenie pojazdów, niezbędne narzędzia przydatne do prowadzenia drobnych napraw, np. wkrętarki, klucze, młotki, narzędzia pomiarowe. Pomagamy również w dopasowaniu multimediów samochodowych, np. kamer, nawigacji.

  www.eport2000.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> sklepy >> 8998

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Radca Prawny Tomasz Czapczyński

Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński we Wrocławiu oferuje wysokiej jakości usługi prawne. Świadczymy pomoc prawną w następujących dziedzinach: prawo kontraktowe oraz udział w negocjacjach handlowych, obsługa prawna firm, reprezentacja stron przed sądami / organami administracji / arbitrażami, doradztwo podatkowe, prawo zamówień publicznych, logistyka / transport. Jeden z elementów oferty to także szkolenia.

  www.radca-prawny-czapczynski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 8967

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    Najtańsze OC - mfind.pl

Wygodna porównywarka OC i AC, która pozwoli Ci znaleźć najkorzystniejsze opcje ubezpieczeniowe to strona MFIND. Dzięki nam ubezpieczenie samochodu online możesz wykupić od razu po tym jak kalkulator OC i AC wskaże Ci najlepszą ofertę. Wygodna i intuicyjna porównywarka ubezpieczeń to szansa by oszczędzić czas oraz pieniądze. Nie musisz odwiedzać agenta ubezpieczeniowego i czekać w kolejkach swoje ubezpieczenie samochodu kupisz łatwo i szybko przez Internet.

  www.mfind.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 8947

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


28.    Printago

Printago to agencja reklamowa z doświadczeniem poligraficznym. Projektujemy i drukujemy wizytówki w różnorodnych formatach, dbamy o założenie klientom biznesowym stron internetowych, wymyślamy genialne loga wpisujące się w potrzeby grupy docelowej. W naszej ofercie znajdują się również bannery reklamowe. Ogólnie bierzemy na siebie odpowiedzialność za profesjonalną identyfikację wizualną klienta.

  www.printago.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> drukarnie >> 8945

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Wymiana walut - ekantor.pl

Rynek walutowy stale się zmienia, dlatego też aby jeszcze elastyczniej odpowiedzieć na potrzeby klientów, powstał ekantor.pl czyli sprawdzony kantor internetowy. Nasz internetowy kantor wymiany walut to możliwość nabycia / sprzedaży / wymiany waluty na korzystnych warunkach finansowych. Nasza zaleta to przede wszystkim łatwe i błyskawiczne transakcje. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma oraz Firma Wiarygodna Finansowo.

  ekantor.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kantory >> 8940

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


30.    O-Kuchnia | Catering z najwyższej kuchennej półki

O-kuchnia to firma cateringowa z Poznania, która oferuje catering zarówno do domu jak i dla firm. Polecamy kanapki, lunche, obiady, desery. Obsługujemy przyjęcia, imprezy integracyjne, uroczystości rodzinne, śniadania i lunche biznesowe – zadbamy o pyszne jedzenie i oprawę stołów, która zauroczy państwa gości. Oferujemy także warsztaty kulinarne dla najmłodszych oraz catering dietetyczny. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania i pomysły na współpracę. Zapraszamy do kontaktu!

  o-kuchnia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> gastronomia >> 8916

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 2012