Logo small

Katalog stron tematyka: Edukacja Nauka Technika< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 530
11.    Sklep Astrozakupy.pl

Nasz e-sklep to miejsce w internecie, gdzie można kupić profesjonalny sprzęt optyczny, ale nie tylko. Oferujemy sprzęt dla myśliwych, astronomów lub wojskowych. W naszym asortymencie znaleźć można na przykład takie produkty jak lornetki wojskowe doskonałych producentów, jak też lornetki myśliwskie, a także inny sprzęt właściwy dla myśliwych. W szczególności ogromną popularnością cieszą się akcesoria oraz narzędzia dla interesujących się astronomią, w tym głównie teleskopy i lornetki astronomiczne. Zapewniamy naszym klientom bezpieczne zakupy oraz pomoc w zakupie dobrych akcesoriów. W naszej ofercie odnaleźć można również takie produkty jak stacje pogodowe czy ciekawą, tematyczną literaturę. Wyposażamy w produkty i akcesoria zarówno profesjonalistów, jak również typowych amatorów. Zachęcamy do sprawdzenia naszych przyrządów do astrofotografii oraz pozostałych oryginalnych produktów, które ciężko jest wyszukać w innych sklepach. W naszym sklepie fani optyki i nie tylko odnajdą dla siebie wszystko.

  www.astrozakupy.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 8929

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Baby English Center Nauka angielskiego dla dzieci Łódź |

Baby English Center – lekcje angielskiego dla przedszkolaka i ucznia. To wyjątkowe miejsce w którym dzieci uczą się języka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia trwają 50 minut. Zależnie od wybranej grupy lekcje odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu od poniedziałku do soboty włącznie. Zajęcia są bardzo mocno nastawione na ruch i ogólną dynamikę – nie ma siedzenia w „ławkach” – uczymy mówić pełnymi zdaniami, odpowiadać na pytania a także je zadawać – wszystko oczywiście w języku angielskim. Dysponujemy dwoma dużymi salami dobrze wyposażonymi w sprzęty elektroniczne (telewizor, xbox, projektor, laptopy), które są aktywnie wykorzystywane podczas prowadzonych zajęć angielskiego ale również używamy standardowych narzędzi jak tablica, flashcardy czy książki. Zajęcia prowadzone są przez nauczycielki, które są z nami niemalże od początku kiedy szkoła powstawała w 2011 roku. Rodzice mogą napić się kawy w kawiarni i trochę odpocząć od swoich pociech – zostawiając je w dobrych rękach lub po prostu zażyć lekcji angielskiego z native speakerem w sali obok i podszkolić swój angielski. Dzieci mogą odrabiać zajęcia opuszczone w wyniku choroby w innych grupach po uprzednim uzgodnieniu terminu z nauczycielem lub wykorzystując do tego platformę e-learningową do której otrzymają dostęp i nadrobić zaległości w domu. Dzieci do grup kwalifikujemy na podstawie wieku ale również indywidualnych umiejętności, aby dostosować poziom do dziecka. Aby rodzice mogli sprawdzić jak prowadzimy zajęcia i nie kupować przysłowiowego kota w worku – to serdecznie zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia z języka angielskiego do naszej szkoły Baby English Center – a gwarantujemy, że dziecko nie będzie chciało wracać do domu!

  babyenglishcenter.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 8920

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Administracja finansów publicznych

Firma Cosinus prowadzi szkoły policealne, licea ogólnokształcące, studium policealne. Nasze szkoły mają obowiązujące uprawnienia szkół publicznych. Studia kierunek administracja finansów publicznych, studia integracja społeczna, integracja społeczna, aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych, studia aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych. Studia Administracja finansów publicznych, Administracja samorządowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  ws.cosinus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 8912

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Szkoła Języka Angielskiego Speed

Szukasz nowoczesnej szkoły językowej, w której nauczysz się mówić po angielsku? Miejsca, w którym bez problemu dostosujesz swój grafik do zajęć? Lubisz nowoczesne technologie? Przyjdź do szkoły językowej Speed, bo tu znajdziesz wszystko czego szukasz i znacznie więcej, w tym doskonałą zabawę. Ucz się tylko z native speakerem i aplikacja na I Pada Talkman. Tylko my dajemy Ci takie możliwości.

  myspeed.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> języki obce >> 8895

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Studia podyplomowe

Jeśli chcesz studiować logistykę, zrób to w najlepszym miejscu, jakie jest możliwe. Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu oferuje bogaty wybór kierunków i specjalności związanych tylko i wyłącznie z logistyką - zarówno na poziomie licencjackim, inżynierskim, magisterskim, jak i studia podyplomowe w tym właśnie kierunku. Duży nacisk kładziemy na praktyki zawodowe oraz pragmatyczną naukę, poszerzającą kwalifikację zawodowe. Studiując u nas, otwierasz sobie drogę do kariery w logistyce!

  www.wsl.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 4812

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Wyższa Szkoła Techniczno-Przyrodnicza w Poznaniu

Po zakończeniu studiów w naszej uczelni możesz być pewien, że będziesz przygotowanym i świadomym swojej wartości inżynierem budownictwa bądź też inżynierii zarządzania. Nie będziesz się bał wyzwań i wymagań stawianych przez pracodawcę. Wyższa Szkoła Techniczno-Przyrodnicza dokłada wszelkich starań by jej absolwenci nie mieli problemów ze znalezieniem dobrej i satysfakcjonującej pracy. Od studentów wymagamy jedynie uczciwej pracy, wytrwałości i chęci do nauki. Zajęcia są w większości praktyczne i nie pozwolą Ci się nudzić. Oprócz studiów inżynierskich proponujemy również studia podyplomowe w zakresie BHP.

  wstp.com.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> uczelnie i szkoły wyższe >> 8878

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


17.    Kursy na wózki widłowe Łódź, ładowarki teleskopowe Łódź

Brakuje Ci pomysłu na dalszą karierę? Nie wiesz, jak się przekwalifikować? A może poszukujesz pierwszej w życiu pracy? Polecamy Ci kursy na wózki jezdniowe i inne szkolenia prowadzone przez naszą firmę. Dzięki nam zyskasz uprawnienia na urządzenia wyżej wymienione oraz podesty ruchome, żurawie, hds, suwnice, dźwigi towarowo-osobowe, wciągniki i wciągarki. Jesteśmy rodzinną firmą Centrum Szkoleń, która od wielu lat prowadzi kursy na różne maszyny.

  1wjo.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 8876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    EWA ROMANOW-GŁOWACKA Home staging kurs Wrocław

jeżeli pasjonuje Cię projektowanie wnętrz mieszkalnych lub idea home stagingu oraz chciałbyś rozszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie, w takim przypadku nasza propozycja jest dla Ciebie stworzona! Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w organizowanych przez nas - Akademię Wnętrz Ewa Romanow-Głowacka z siedzibą we Wrocławiu - zajęciach, które prowadzone są przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych trenerów. zatroszczymy się o to, abyś wiele wyniósł z naszych zajęć. Po ich ukończeniu, otrzymasz certyfikat na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nie czekaj więc i już w dniu dzisiejszym odwiedź naszą witrynę internetową, na której zamieściliśmy szczegółowe informacje.

  akademia.ewaromanow.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 8847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Nauka angielskiego

Jeżeli komuś z Państwa chce się uczyć języka angielskiego, to warto robić to za pośrednictwem platformy językowej Gettin English. Co jak co, ale z nami nauka języka używanego w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy Nowej Zelandii jest bardzo efektywna, całkiem szybka, a do tego przyjemna. Jak Państwo zdołacie zauważyć po zajrzeniu na stronę, oferta językowa jest naprawdę bardzo zróżnicowana.

  www.gettinenglish.com

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy jezyka angielskiego >> 8774

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 530