Logo small

Katalog stron tematyka: Rolnictwo i Zwierzęta< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 112
21.    https://spomasz-bee.pl

Twoją pasją jest pszczelarstwo? Posiadasz własną, mniejszą lub większą pasiekę? Już dziś zaopatrz się w profesjonalne urządzenia pszczelarskie, które oferujemy. Tu znajdziesz szeroki wybór miodarek, a także topiarek do wosku, zarówno parowych, jak i elektrycznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się też dostępne w ofercie ule styropianowe i drewniane. Gwarantujemy wytrzymałość naszych urządzeń.

  spomasz-bee.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 22886

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Prostafeed.eu

Szukasz sprawdzonego producenta premiksów paszowych, które zapewnią Twoim zwierzętom prawidłowy rozwój. Wybierz firmę Prostafeed. Naszą działalność prowadzimy już dziesięciu lat, nieustannie ulepszając nasze receptury i dostosowując się do zmiennych wymagań rynku. Opieramy się na specjalistycznej wiedzy z zakresu dietetyki, dzięki której kompleksowo wspieramy odporność zwierząt hodowlanych.

  www.prostafeed.eu/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 22883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Doradztwo rolnicze i usługi rolne - Solaris Masiarz

Doradztwo rolnicze i usługi rolne, które oferujemy, obejmuje kompleksowy zakres opracowywania i wdrażania programów rolno-środowiskowych. Dzięki naszej wiedzy możemy dobrać dla Państwa także sadzonki po najbardziej atrakcyjnych cenach. Oferujemy pomoc w zakresie łowiectwa, również w obszarze, jakim jest szacowanie szkód łowieckich. Innowacyjne usługi dronem pozwalają na wyjątkowo dokładne oszacowanie strat. Nasze drony pomogą również w kontroli terenów rolnych i leśnych. Chcąc przybliżyć Państwu kontakt z naturą, zapewniamy urokliwą rekreację na końskim grzbiecie. Agroturystyka konna, którą prowadzimy, jest idealna dla osób początkujących. Jazda konna z pewnością zapewni Państwu niezapomniane przeżycia.

  solaris-masiarz.pl/doradztwo-rolnicze/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 22832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


24.    Przychodnia weterynaryjna

Weterynarz, który zadba o Twojego czworonożnego pupila jak o własne zwierzę? Nasza przychodnia weterynaryjna to zapewnia! Świadczymy profesjonalne usługi weterynaryjne w obszarze profilaktyki i leczenia zwierząt na terenie miasta Gdańsk. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się szczegółowa lista dostępnych usług. Przychodnia weterynaryjna pomaga m.in. w diagnostyce laboratoryjnej, USG, chirurgii tkanek miękkich lub wystawianiu paszportów. Doświadczony weterynarz pomoże nawet w najbardziej zawiłych kwestiach. Czekamy w przychodni w mieście Gdańsk!

  przychodniastrzyza.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 22738

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Usługi dronem, dron rolniczy - Solaris

Przeprowadzamy szacowanie szkód łowieckich za pomocą drona (usługi dronem), co jest niezwykle precyzyjnym rozwiązaniem. Dzięki dronom dokonujemy także profesjonalnego monitoringu terenów rolnych i leśnych. Mapowanie pola i pomiar za pomocą drona niezwykle ułatwia działania w dziedzinie zagospodarowania terenu. Wspomniane wcześniej szkody łowieckie to jednak niejedyny obszar, którym się zajmujemy. Łowiectwo jest naszą prawdziwą pasją. Wiemy, jak ważna jest dbałość o przyrodę. Dodatkowo możemy również wykorzystać drona przy mapowaniu pola i wykonywaniu profesjonalnych zdjęć i nagrań z wysokości gruntów rolnych. Co więcej, nieobce jest nam również prawo rolne. Zajmujemy się kompleksowym opracowaniem i wdrażaniem programów rolno – środowiskowych, rolnictwem ekologicznym czy analizami przystosowania gospodarstwa rolnego.

  solaris-masiarz.pl/uslugi-dronem/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 22675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


26.    agromarket.pl

Szeroki wybór maszyn rolniczych proponuje firma Agromarket Jaryszki k. Poznania - dealer ciągników i kombajnów DEUTZ-FAHR. W sprzedaży Posiadamy dodatkowo wysokiej jakości traktory, kombajny zbożowe, ładowarki teleskopowe i wiele innych urządzeń. Dodatkowo prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż części zamiennych, markowego ogumienia i akcesoriów. Równolegle zapewniamy profesjonalny serwis i kompleksową pomoc gwarancyjną i pogwarancyjną. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy pełną ofertę.

  www.agromarket.pl

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 22264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    Solan

Firma Solan świadczy profesjonalne usługi produkcji maszyn rolniczych oraz blach dachowych. Tu zaopatrzysz się w wysokiej jakości pielniki z podsiewaczem nawozu oraz pielniki herbicydowe. Oferujemy szeroki wybór sadzarek do warzyw, na przykład do kapusty. Zajmujemy się cięciem i gięciem blach, a także produkujemy blachy dachowe oraz na parapety zewnętrzne.

  solan.lublin.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> maszyny rolnicze >> 22207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    SHIUZ - doradztwo hodowlane

Jesteś hodowcą? Obowiązkowo zapoznaj się z działalnością Stacji Hodowli i Unasieniania Zwierząt w Bydgoszczy. Od ponad 50-ciu lat trudnimy się, głównie oceną i selekcją buhajów, produkcją nasienia buhajów, produkcją nasienia knurów, unasienianiem loch, produkcją loszek i knurków hodowlanych, unasienianiem krów, produkcją oraz unasienianiem matek pszczelich, hodowlą zachowawczą pszczół rodzimych (linia augustowska, północna i kampinoska), obrotem zwierzętami hodowlanymi oraz użytkowymi, usługami w obszarze embriotransferu, tworzeniem materiałów do produkcji nasienia oraz unasieniania (wózki do prowadzenia knurów, poskromy, fantomy do pobierania nasienia), dostarczaniem hodowcom środków dezynfekcyjnych, paszy czy dodatków paszowych. Organizujemy co więcej szkolenia dla hodowców, kursy inseminacyjne oraz kursy zawodowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.shiuz.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> inne >> 3730

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Sadzonki borówki amerykańskiej

Nasze gospodarstwo ogrodnicze Krupińscy znajduje się w okolicach Ciechanowa. Swoim klientom oferujemy sprzedaż sadzonek oraz sprzedaż hurtową i detaliczną owoców borówki amerykańskiej i jagody kamczackiej. Pomimo swojego doświadczenia na temat uprawy sadzonek, regularnie uczestniczymy w konferencjach, dzięki którym doskonalimy swoje umiejętności, poprzez co jesteśmy w stanie zadbać o prowadzenie swoich upraw w jeszcze lepszy sposób. Obecnie współpracujemy z wieloma plantacjami w kraju, jak i za granicą.

  krupinscy.com/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> rolnictwo i zwierzeta >> 21870

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


30.    Plantacja choinek - orfo.pl

Zachodniopomorska firma Orfo zajmuje się uprawą i sprzedażą żywych choinek - zarówno ciętych, jak i w doniczkach. Plantacja choinek należąca do Orfo zajmuje ponad 150 hektarów, hodowane są drzewka w trzech różnych klasach jakościowych. Po ścięciu wszystkie zamówione drzewka są siatkowane i paletowane. Obie usługi wliczone są w łączny koszt zakupu. Oferta firmy obejmuje także sadzonki.

  orfo.pl/

katalog >> Rolnictwo i Zwierzęta >> ogrodnictwo >> 21808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 112