Logo small

Katalog stron tematyka: Transport< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 40
11.    OnlyGo - Partner Uber Bolt i FreeNow

OnlyGo z siedzibą w Krakowie to ogólnopolska firma transportowa zatrudniająca kierowców. Zapewnia możliwość pracy jako kierowca Taxi bez konieczności zakładania działalności gospodarczej.. Biuro kierowców w Krakowie współpracuje z firmami takimi jak: Uber, Bolt i FreeNow. Zatrudnianym kierowcom oferuje najlepsze na rynku benefity jak np. zniżki na paliwo i części samochodowe, licencję TAXI na samochodzie - zgodnie z ustawą dotyczącą transportu, możliwość korzystania z karty Multisport. Firma zapewnia podpisanie umowy oraz terminowe wypłaty realizowane w okresach tygodniowych. Dla kierowców Uber oraz Bolt oferuje innowacyjne rozwiązanie jakim jest Ekasa fiskalna obsługiwana przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej - dzięki temu rozwiązaniu przejazdy mogą być realizowane bez taksometru. Dodatkowo biuro oferuje pierwszy tydzień pracy bez opłat dla każdego nowego kierowcy oraz tydzień bez opłat za każde polecenie. Wszyscy kierowcy FreeNow, Uber i Bolt zatrudnieni w OnlyGo realizują długie zlecenia międzywojewódzkie. Biuro kierowców taksówek działa na terenie całej Polski - m.in. w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Koszalin, Rzeszów, Bielsko-Biała oraz wielu innych. OnlyGo zaprasza do współpracy! OnlyGo - Partner Uber Bolt i FreeNow ul. Sołtysowska 1 31-589 Kraków woj. małopolskie TEL: 797415722

  onlygo.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21899

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 14


12.    Manatki24 - profesjonalne przeprowadzki

Szukasz sprawdzonej, bezpiecznej i profesjonalnej firmy przeprowadzkowej? Firma Manatki24 spełni wszystkie twoje oczekiwania odnośnie przeprowadzki firmowej pub prywatnej. Oferujemy profesjonalne podejście do każdej przeprowadzki, posiadamy wykwalifikowanych pracowników oraz specjastyczne wózki transportowe i samochody dostawcze specjalnie przygotowane do różnych zleceń.

  www.manatki24.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21862

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Korespondencja masowa - TOPLOGISTIC

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą logistyczną, której głównym celem jest zadowolenie naszych klientów. Ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta poprzez analizę potrzeb i celów, które pragnie osiągnąć. Na rynku działamy prężnie od 2009 roku, świadcząc dla Państwa usługi w zakresie:obsługi korespondencji masowej; organizacji masowych akcji mailingowych; przygotowania przesyłek wszelkiego rodzaju (mailingowych, reklamowych i kurierskich) magazynowania towaru, obsługi i przygotowania przesyłek. Korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność, że twoje przesyłki dotrą na czas i w nienaruszonym stanie. Z należytą starannością zadbamy o organizację całego procesu wysyłkowego. Doręczenie korespondencji w twojej firmie możesz powierzyć nam, a sam w tym czasie możesz zająć się innymi sprawami.

  toplogistic.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21814

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


14.    oto-bus.pl

Firma OTOBUS w Olsztynie to fachowe przewozy osób na obszarze Europy i wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą skorzystać z usług przewoźnika z Polski do Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii czy Francji. Realizujemy zorganizowane transporty najnowszymi samochodami, które regularnie wymieniamy co 2 lata. Polecamy modele najwyższej klasy, w których do Państwa dyspozycji zawsze znajduje się 2 kierowców. Zapraszamy - dajemy najlepsze ceny, komfortową i najkrótszą trasę.

  www.oto-bus.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21609

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Spedycja drogowa - Translogis.pl

Usługi Translogis przynoszą klientom wymierne korzyści pod kątem ogólnego wzrostu efektywności łańcucha dostaw, a także redukcji kosztów logistycznych. Translogis zajmuje się przede wszystkim pełnieniem takich usług, jak spedycja międzynarodowa, logistyka, spedycja kolejowa, spedycja drogowa, czy też usługi spedycyjne, transport aut, a także transport wina. Co więcej, Translogis proponuje swoim klientom darmową wycenę transportu przesyłek z punktu A do punktu oraz zapewnia usługi na wysokim poziomie.

  www.translogis.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Kuszewski Busy - wynajem busów Wrocław

Podróże w większym gronie zawsze stanowią źródło najlepszych wspomnień na wiele lat. Zatem nie ma lepszego planu na urlop niż ruszyć w drogę ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Aby zapewnić sobie wygodny środek transportu warto jest zdecydować się na wynajem busa 9 osobowego, co oferuje firma Kuszewski Busy. Jest to firma z Wrocławia, która zapewnia wynajem krótko i długoterminowy. Przeznaczony jest dla grup osób, w których jest chociaż jeden kierowca z prawem jazdy kategorii B. Tak naprawdę to wszystko co jest konieczne do tego, aby móc ruszyć w drogę. Bus jest w idealnym stanie i potwierdzają to wszystkie przeglądy stanu technicznego. Ma w pełni sprawną klimatyzację, co dodaje komfortu podczas jazdy. Na dodatek firma ubezpieczyła bus, dzięki czemu można nim podróżować po całej Europie. Kuszewski Busy stawia bowiem bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów na pierwszym miejscu. Jednocześnie zapewnia wynajem w tak dobrych cenach, że trudno jest znaleźć lepszą ofertę wśród wrocławskich firm. Firma ta działa od dłuższego czasu i jest jedną z najczęściej polecanych gdy ktoś chce wynająć busa we Wrocławiu. Jest to zatem jednoznaczny dowód na to, że z oferty Kuszewski Busy na pewno warto jest skorzystać. Kuszewski Busy - wynajem busów Wrocław ul. Asfaltowa 1 52-235 Wrocław woj. dolnośląskie Tel. 518 998 558

  www.kuszewski-busy.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21438

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 12


17.    www.mtd.szczecin.pl

Firma MTD Polish Food Service w Szczecinie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasza firma powstała z myślą o polskich przedsiębiorcach na obszarze UE. Zajmujemy się zaopatrywaniem polskich sklepów spożywczych, przedszkoli i restauracji w świeże i pożywne artykuły spożywcze. Naszym klientom zapewniamy całkowitą różnorodność produktów od lokalnych dostawców, jak i wiodących polskich producentów żywności. Dzięki wieloletnim współpracom z dostawcami, możemy zagwarantować naszym klientom atrakcyjne rabaty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie.

  www.mtd.szczecin.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21208

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    www.stalspeed.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy transportowej Stalspeed, która świadczy wysokiej jakości usługi związane z krajowym oraz międzynarodowym przewozem towarów. Siedziba firmy znajduje się w Kościerzynie. Przewoźnik świadczy swoje usługi na terenie Europy. Zapraszamy na stronę internetową albo do kontaktu drogą telefoniczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów firma proponuje przewóz ekspresowy małych przesyłek pojazdami do 3,5t, transport drobnicowy i całopojazdowy naczepami takimi jak firanka, mega albo chłodnia, transport ponadgabarytowy i przewóz towarów niebezpiecznych.

  www.stalspeed.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    surdpas.pl

Przewóz osób oraz towarów, oferuje firma SURD PAS DARIUSZ SURDYK w Wierzbinku, która od lat działa w branży transportowej. Nasza oferta obejmuje też usługi brukarskie, budowlane i porządkowe, m.in. usługi koparko-ładowarką i minikoparką, usługi pilarskie, pielęgnację terenów zielonych. Jeśli potrzebujesz fachowców do równania terenu, kopania szamb, oczek wodnych, przyłączy wodno-kanalizacyjnych, czy fundamentów, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania.

  www.surdpas.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    transmid.pl

Prezentujemy Państwu propozycję firmy Transmid w Warszawie, specjalizującej się w transporcie ciężkim. Zajmujemy się pakowaniem eksportowym i transportem maszyn na terenie Polski oraz UE. Wykonujemy demontaż, załadunek i transport kontenerów. Posiadamy niezawodny sprzęt transportowy o ładowności od 1 do 25 ton. Znaczna część naszych pojazdów jest zaopatrzona w dźwigi HDS. Świadczymy również usługi w zakresie transportu pionowego przy użyciu podestu ruchomego, stacjonarnej rampy transportowej lub dźwigu HDS. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.transmid.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21205

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 40