Logo small

Katalog stron tematyka: Usługi< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 3814
21.    Mazowszak-Catering.pl

Wprawdzie firm oferujących usługi cateringowe jest bardzo wiele, jednak tylko nieliczne wyróżnia tak wysoki poziom profesjonalizmu i jakości świadczonych usług, co firmę Mazowszak Catering. Zajmujemy się obsługą przyjęć okolicznościowych, pikników, konferencji, bankietów i studniówek, ale przyjmujemy także zlecenia od klientów indywidualnych, chcących zapewnić sobie smaczni i zdrowy posiłek w ciągu dnia. Szczegóły oferty dostępne są na stronie mazowszak-catering.pl.

  www.mazowszak-catering.pl

katalog >> Usługi >> catering >> 4839

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Netpolisa

Netpolisa jest twórcą aplikacji mobilnej Unipolisa. To narzędzie, które umożliwia wybór polis ubezpieczeniowych bez wychodzenia z domu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  unipolisa.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 9176

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Klaun, wodzirej dla dzieci, animator, konferansjer, kabaret

Prowadzę imprezy, występuję i gram dla dzieci jako klaun, wodzirej, animator, konferansjer, kabareciarz. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi jak i z dorosłymi. Ponad tysiąc imprez w roli klauna, wodzireja, animatora, konferansjera, kabareciarza. Sprawdź moją atrakcyjną ofertę na mojej oficjalnej stronie. Zapraszam.

  www.bogdanmichalec.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9174

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Tłumacz przysięgły Kraków Monika Mostowy

Zastanawiają się Państwo, jak przetłumaczyć ważny tekst sądowy lub dostali Państwo list w obcym języku? My Państwu pomożemy niezależnie od jaki to rodzaj tekstu. Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy z Krakowa podejmuje się tłumaczeń nawet z ponad 40 języków. Nasze usługi to: tłumaczenia przysięgłe poświadczone, tłumaczenia pisemne zwykłe, tłumaczenia pisemne specjalistyczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia wyjazdowe.

  mostowy.com.pl

katalog >> Usługi >> tłumaczenia >> 9161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


25.    APT tango lublin

Założycielką Akademii Promocji Tańca jest międzynarodowej klasy „S” tancerka Magdalena Woszczek, która na swoim koncie ma liczne tytuły i zajmuje czołowe pozycje na wielu renomowanych turniejach tanecznych w kraju i za granicą. Prócz kursów tanecznych dla początkujących takich stylów tańca jak dancehall, sexy dance, zumba, hip-hop, salsa, taniec towarzyski i tango. Nasze lekcje są skierowane do osób w każdym wieku - małych dzieci, młodzieży, dorosłych i aktywnych emerytów. Obsługujemy również imprezy firmowe w zakresie taneczno-artystycznym. Szczegóły oferty opublikowane są na stronie internetowej.

  www.apt.lublin.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9147

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    CORTINA TRAVEL organizacja podróży dla firm

Cortina Travel Tour Operator Sp. z o.o. to doświadczone Biuro podróży, jakie oferuje wyjazdy do Włoch, Hiszpanii, Francji, Portugali, Chorwacji oraz na Maltę. Organizujemy: wycieczki dla firm, turystykę tradycyjną, turystykę aktywną, pielgrzymki oraz wyjazdy indywidualne. W czasie planowania wyjazdów staramy się jak najlepiej zrozumieć zainteresowania i oczekiwania uczestników, dzięki czemu planujemy wycieczkę indywidualnie z ich uwzględnieniem. Aby dowiedzieć się więcej na temat propozycji naszej firmy, serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową.

  cortinatravel.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9146

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    Corneco | Zwalczanie korników i innych drewnojadów.

Firma Corneco to specjaliści w zwalczaniu szkodników drewna: spuszczel pospolity, kołatek domowy, kornik drukarz i inne. Dzięki dużej liczbie oddziałów nasze usługi są zawsze dostępne i zachowuje najwyższe normy bezpieczeństwa. Podstawowe usługi: ozonowanie, fumigacja, iniekcja ciśnieniowa, impregnacja drewna, ozonowanie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  corneco.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9145

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    MTS SZCZECIN organizacja imprez integracyjnych szczecin

Międzynarodowe Targi Szczecińskie są największym organizatorem imprez targowych, przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, edukacyjnych, biznesowych, sportowych i rekreacyjnych realizowanych na Pomorzu Zachodnim. W ciągu ponad dwudziestu lat działalności MTS zyskały miano przykładnej i profesjonalnej firmy. Naszym nadrzędnym zamiarem jest dostarczanie klientom i partnerom wysokiej jakości usług z zakresu organizacji targów, przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych, edukacyjnych, biznesowych, sportowych i rekreacyjnych. Dysponując własną bazą lokalową oraz doświadczonym zespołem. Więcej na stronie www.

  mts.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9135

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Ozonowanie

Nasza firma jest liderem w produkcji generatorów ozonu. Proponujemy również usługi ozonowania dedykowane działalnościom gospodarczym, a także oczyszczanie środków transportu, np. samochodów ciężarowych. Znajdziecie u nas Państwo ozonatory samoobsługowe, cykle szkoleń, profesjonalne doradztwo techniczne. Ozon służy przede wszystkim do oczyszczania powierzchni z negatywnych zapachów.

  trioxygen.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9101

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Gumopolis - wyroby gumowe i silikonowe

To co wyróżnia nasza firmę od większości innych jest produkcja produktów z gumy, ale również nie obce jest nam tworzenie z materiałów pochodzących z obróbki wtórnej. Każdy kto chce się zapoznać dokładnie z specyfikacja naszej firmy może wejść na naszą stronę internetową. znajdą państwo na niej zarówno opis naszej firmy jak i dokładną ofertę z produktami.

  www.gumopolis.com.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 9096

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 3814