Logo small

Katalog stron tematyka: Budownictwo< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1716
11.    MALORZ domy drewniane małopolska

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, usługami oraz sprzedażą. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Józef „Malorz” Chowaniec z Bukowiny Tatrzańskiej. Firma od 1991 roku zajmuje się budowaniem domów drewnianych z pełnych bali bądź płazów oraz innych konstrukcji na potrzeby naszych klientów. Tworzymy z wykorzystaniem niepowtarzalnych technologii, kontynuując tradycje rodzinne i wielopokoleniowe dziedzictwo rodziny Chowańców. Polecamy Państwu tradycyjną góralską ciesielkę i stolarstwo Stawiamy na rzetelność oraz solidność w naszych projektach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i kontaktu z nami.

  malorzdomy.pl

katalog >> Budownictwo >> domy z drewna >> 9141

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Elektryk Wrocław - filipelektryk.pl

W zakresie usług jakimi zajmuje się nasza firma wchodzi praktycznie wszystko co związane jest z elektryką. Możesz nam na przykład zlecić podłączenie płyty indukcyjnej, naprawę neonów reklamowych, lub też możemy wykonać dla was pomiary elektryczne. Mamy spore doświadczenie w tym co robimy, dzięki czemu możemy wam dać gwarancję pełnego zadowolenia z naszych usług.

  www.filipelektryk.pl

katalog >> Budownictwo >> instalacje elektryczne >> 9121

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Strona internetowa

Grzejniki, kotły, ogrzewanie Gdańsk, Gdynia - Termika Marek Głogowski. W ofercie pompy ciepła, kotły gazowe i kotły olejowe, systemy grzewcze, instalacje sanitarne oraz instalacje gazowe. Serdecznie zapraszamy dalej - zobacz więcej na naszej stronie, dotacje na kolektory słoneczne, dotacje na pompy ciepła. Wysokiej jakości grzejniki, kotłownie, przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompa ciepła Trójmiasto, woj. pomorskie. Gazowe i olejowe kotły Buderus - ogrzewanie domów oraz ogrzewanie hal.

  www.termika.gpe.pl

katalog >> Budownictwo >> klimatyzacja >> 9119

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    MegaSprzet.pl - Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wrocław

Potrzebujesz sprzętu najwyższej jakości? Jeśli tak, z pewnością zainteresuje cię oferta naszej firmy. Zajmujemy się wypożyczaniem wszelkiego rodzaju sprzętu takiego jak urządzenia budowlane czy też elektronarzędzia. Nasz sprzęt to urządzenia najbardziej renomowanych i uznanych marek takich jak BOSCH czy też HONDA.

  www.megasprzet.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 9118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    WITAR Przewierty sterowane Wrocław

Przedstawiamy Państwu Firmę Handlowo - Usługową Witar z siedzibą w Buchałowicach koło Nałęczowa. Na rynku funkcjonujemy już od 1996 roku. Specjalizujemy się w robotach ziemnych i drogowych. Przeprowadzamy: wykopy pod fundamenty oraz instalacje sieci wodociągowych i elektrycznych, równanie terenu, skarpowanie, hałdowanie, przewierty, przebicia kretem, techniki bezwykopowe, układanie kabli, przewierty horyzontalne i inne. Posiadamy odpowiednie maszyny, zatem nasze prace realizujemy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na jakiej znajduje się pełna propozycja i więcej informacji o przedsiębiorstwie.

  www.przewiertywitar.pl

katalog >> Budownictwo >> prace ziemne >> 9102

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Dachy z gontów

Odpowiednio dobrane gonty to klucz do tego, aby ładnie wykończyć dom. W Polsce od wielu lat widzimy tendencję do unikania elewacji metalowych na rzecz naturalnych, drewnianych. Jeśli szukacie Państwo najlepszych gontów, to w ofercie naszej firmy znajdziecie dokładnie takie, o jakich myśleliście. Więcej informacji udzielamy telefonicznie, lub poprzez maila. Zapraszamy.

  gonty.biz

katalog >> Budownictwo >> dachy >> 9086

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    P.H.U.P. Cezar transport wywrotki, koparki ogólnobudowlane

P.H.U.P. Cezar Firma budowlana Cezar w Ostródzie oferuje usługi transportowe (wywrotki, koparki), ogólnobudowlane. Sprzedajemy pokrycia dachowe, ogrodzenia. Układamy kostke polbruk, wykonujemy remonty cząstkowe dróg.

  cezar.ostroda.pl

katalog >> Budownictwo >> brukowanie >> 9066

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


18.    WAMET wiertnica do geotechniki

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy na rynku istnieje od 1990 roku. Główna nasza specjalność to produkcja specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne i inne. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy pełną propozycję i więcej wiadomości.

  wamet.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 9037

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    PROFIX stalowe hale Kraków

Posiadająca swoją siedzibę w Krakowie firma Profix od 1987 roku specjalizuje się w budowie hal stalowych oraz usługach budowlanych. Posiadamy hale: produkcyjne, magazynowe, logistyczne, sportowe, dla rolnictwa, handlowe, targowe oraz specjalnego przeznaczenia np. na biuro. Zatrudniamy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, żeby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i ppropozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  profixhale.pl

katalog >> Budownictwo >> hale stalowe >> 9032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Bio kominek - centrumbiokominkow.pl

Sprzedajemy biokominki charakteryzujące się wysoką użytecznością na poziomie wykończenia wnętrz, a także ogrodów czy innych obszarów zewnętrznych nieruchomości. Na instalację naszych biokominków nie trzeba żadnych pozwoleń. Wystarczy je kupić, postawić i korzystać z potencjału. Możemy zaproponować biokominki w wersjach nowoczesnych, klasycznych, wiszących, do zabudowy, a także pakiety akcesoriów wspomagających.

  centrumbiokominkow.pl

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 9030

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1716