Logo small

Katalog stron tematyka: Kultura i sztuka< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 185
21.    Fotograf Dziecięcy Łódź

Jeśli szukacie Państwo fotografa na chrzest, komunię, to dobrze trafiliście.Studio A&A to dobry wybór. A może po prostu marzy Wam się profesjonalna sesja noworodkowa lub dziecięca. Nie ma problemu, to wszystko i znacznie więcej znajdziecie w naszej ofercie. Fotograf dziecięcy Łódź, to Twój fotograf. Zatrzymamy w naszym kadrze najpiękniejsze chwilę Waszego dziecka. Wykonujemy zdjęcia studyjne, plenerowe oraz reportażowe z chrztu i komunii w kościele i na przyjęciu. Lata praktyki, doświadczenie, ciągłe inwestowanie w siebie i w sprzęt, co nasze cechy charakterystyczne. Zobacz na porftolio i już dziś umów się na sesję. Gwarantujemy piękne zdjęcia, które będą ponadczasową i piękną pamiątką w rodzinnych albumach.

  www.fotograf-dzieciecy-lodz.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8358

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 12


22.    Filmy reklamowe

Nasza oferta obejmuje produkcję między innymi klipów promocyjnych, filmów reklamowych, spotów politycznych, teledysków disco polo, klipów typu backstage. Ponadto relacjonujemy koncerty i nagrywamy spektakle teatralne. Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu. Każdy projekt wyceniamy z osobna. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zespół doświadczonych operatorów kamer, dźwiękowców i montażystów czeka na wasze zlecenia.

  www.e-filmypromocyjne.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> film >> 8252

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Aphotography

Szsukasz fotografa na Swój ślub ? Dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi fotograficzne na Waszych przyjęciach weselnych. Uwiecznione fotografie staną się dla Was - Nowożeńców niepowtarzalną pamiątką. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wykonujemy zdjęcia na sprzęcie najwyższej klasy.

  www.aphotography.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8205

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    KNS Audio obsługa imprez Warszawa

Nasza oferta to techniczna obsługa imprez w Warszawie. W ofercie posiadamy szeroką gamę rozwiązań z zakresu nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Urządzenia spełnią Państwa oczekiwania w stu procentach a profesjonalna ekipa zamontuje je w przeciągu krótkiej chwili. Nasz zespół zapewni Państwu kompleksowe wsparcie, od doradztwa, po montaż urządzeń, ich obsługę, po moment zakończenia waszej imprezy.

  www.knsaudio.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 8197

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Prezentacje 3D

3Dstudio68 jest idealnym wyjściem dla tych, którzy chcą zwiększyć sprzedaż produktów. Usługi 3DSTudio68 w postaci animacji 3D pozwolą potencjalnym Klientom na bliższe zapoznanie się z ofertą. Firma daje możliwość prezentacji produktów z opcją lupy. Dzięki temu każdy Klient będzie mógł bliżej przyjrzeć się produktom. Z kolei opisy produktów skłonią go z pewnością do pozostawienia pieniędzy właśnie w Twoim sklepie.

  www.3dstudio68.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 4796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Photomat.pl - Fotobudki

Photomat to firma specjalizująca się w wynajmie fotobudki, która jest znakomitą atrakcją, na przykład w czasie przyjęć weselnych. Klienci mogą zamówić personalizację fotobudki. Ponadto, do ich dyspozycji oddanych zostało sześć atrakcyjnych rodzajów tła oraz zabawne gadżety. Obsługą fotobudki zajmuje się animator. Istnieje możliwość jej dostarczenia w dowolne miejsce. Oferowane są też albumy i księgi gości oraz galeria online.

  photomat.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8066

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    Fotobudka Gdańsk - Kapitan Budka

Kapitan Budka to okazja na wynajęcie profesjonalnej fotobudki wspierającej imprezy okolicznościowe ciekawymi, mocno spersonalizowanymi zdjęciami. Robicie Państwu u nas fotki bez żadnych limitów, otrzymujecie po skończonym wydarzeniu zamkniętą galerię do zdjęć, a także opiekę konsultanta. Stanowimy ekonomiczną alternatywę dla usług klasycznego fotografa.

  kapitanbudka.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 8006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    Galeria Obrazów Rara. Obrazy Ręcznie malowane.

Galeria Obrazów Rara Zaprasza. Na stronie rara.pl znajdą Państwo ręcznie malowane obrazy: tryptyki, pastele, abstrakcje, kwiaty. Moje obrazy są doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Świetnie wyglądają na ścianie zarówno salonu jak i sypialni. Idealne do domu, firmy, doskonałe jako prezent. Każdy prezentowany obraz jest jedyny i niepowtarzalny, od początku do końca malowany odręcznie przy użyciu różnych technik, co w dobie "malarstwa" cyfrowego ma szczególne znaczenie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z prezentowanymi obrazami.

  rara.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> malarstwo >> 2453

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


29.    Fotograf Kalisz

Firma Glamour Studio Fotografii jest agencją fotograficzno – reklamową, której główną gałęzią działalności jest kreatywna fotografia ślubna, cechująca się naturalnością, ogromem uśmiechów, wysoką jakością wykonania i obróbki. Nasze zdjęcia ślubne to nie tylko sztuczne pozy i sucha dokumentacja dnia ślubu. Fotograf ślubny musi potrafić coś więcej niż tylko naciśnięcie spustu migawki. Musi umieć łapać moment, zamrażać na matrycy swojego aparatu emocje, uśmiechy, wzruszenia. Taka jest właśnie fotografia Glamour Studio Fotografii

  blog.glamour-studio.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 7939

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Kadaf - nagrania muzyczne

Zapraszam na moją stronę prywatną, na której zamieszczam swoją muzykę. Możesz tu pobrać muzykę zupełnie bezpłatnie. Moje nagrania to efekt wieloletniej pracy. Jestem autorem zarówno muzyki jak i tekstów zamieszczonych utworów.

  www.kadaf.com

katalog >> Kultura i sztuka >> muzyka >> 7903

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 185