Logo small

Katalog stron tematyka: Poligrafia< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 84
21.    Print Management

Creative Print Management ze Zgierza to prężnie rozwijająca się firma, istniejąca na rynku od 2009 roku oraz świadcząca wysokiej klasy usługi w dziedzinie poligrafii i zarządzania drukiem. Naszym klientom proponujemy wieloetapową współpracę - od przygotowania koncepcji i projektu, poprzez proces wydruku, aż do dostarczenia gotowego produktu. Zajmujemy się wydrukiem przeróżnego typu materiałów, w tym m. in. wizytówek, ulotek, kalendarzy czy książek. Materiały i biurowe reklamowe drukujemy w każdym formacie i w każdym nakładzie. W zakresie naszej działalności mieści się również oprawa wydrukowanych materiałów, a również ich uszlachetnianie. Cenimy czas klientów i zatem wszystkie zlecenia staramy się zrealizować możliwe szybko, a przy tym w pełni profesjonalnie. Pełen wykaz świadczonych przez nas usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.creativepm.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 6806

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Usługi laserowe

Wyróżniamy się bogatą tradycją, bo firmę założyliśmy przeszło 20 lat temu. To pozwoliło nam wyrosnąć na lidera branży. Zajmujemy się nadrukami metodą sitodruku, haftami, emblematami na skórach naturalnych i sztucznych. Dysponujemy studiem projektowym i najlepszymi grafikami. Posiadamy nowoczesny park maszynowy.

  www.rakla-kolor.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6647

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Wizytówki offsetowe

Wizytówki oraz biznes karty standardowe, plastikowe oraz ekskluzywne dostępne są w ofercie firmy Strefa Wizytówek. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia wykwalifikowanych grafików, którzy zapewniają krótkie terminy realizacji oraz tworzenie indywidualnych projektów do skutku bez dodatkowych dopłat. Oprócz tego firma prowadzi też działalność w zakresie gadżetów reklamowych, kalendarzy, czy też reklamy internetowej.

  www.strefawizytowek.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    Fotokalendarz z Twoim zdjęciem - fotokalendarz24.pl

Fotokalendarze online w najlepszej cenie! Zaprojektuj fotokalendarz A3 ze swoim zdjęciem już za 19,90 zł.

  www.fotokalendarz24.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 6568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Bibus Menos Sp. z o.o.

Firma oferuje podzespoły i urządzenia pneumatyki, hydrauliki, mechatroniki, filtracji, szybkiego prototypowania, doradztwo i serwis. Produkuje siłowniki, sprężyny gazowe, motoreduktory.

  www.bibusmenos.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 6305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Papajastudio.pl

Agencja Papajastudio z Krakowa specjalizuje się w kompleksowej realizacji kampanii wizerunkowych dla klientów biznesowych. Jej oferta obejmuje szeroki zakres czynności związanych z analizą, strategią oraz kreacją dla optymalnych efektów. Papajastudio to między innymi badania marketingowe i wizerunku pozycjonowanie marki, systemy identyfikacji wizualnej, projektowanie logo, kampanie promocyjne, wydawnictwa. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą na stronie!

  www.papajastudio.pl

katalog >> Poligrafia >> opakowania >> 6171

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    Drukarnia Poznań

E-Poligrafia - drukarnia Poznań, Wielkopolska. Identyfikacja wizualna, gadżety reklamowe Poznań - projekty graficzne, reklama zewnętrzna, stojak na ulotki, wizytówki, teczki, długopisy, kubki, smycze, koszulki i artykuły poligraficzne. Upominki reklamowe Poznań. Drukarnia zaprasza - upominki, gadżety reklamowe, poligrafia Poznań. Stoiska targowe, materiały promocyjne i konferencyjne, wizualizacje 3D. Systemy wystawiennicze, stojaki na poligrafię, stoiska promocyjne, potykacze, ścianki konferencyjne i roll up. Gadżety reklamowe w Poznaniu - Wielkopolskie

  http://www.epoligrafia.com

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 2426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    Maszyny pakujące - oceanmachines.com.pl

Ocean Machines to firma oferująca nie tylko maszyny pakujące, ale także wagi kombinacyjne, dozowniki ślimakowe, dozowniki objętościowe, wykrywacze metali, wagi kontrolne oraz szeroki zakres akcesoria, jak na przykład: kubełkowe podajniki zasypującego, odbiorniki, stoły rotacyjne i wiele innych. Co ważne - oferowane przez nas akcesoria do urządzeń pakujących mogą współpracować z produktami innych dostawców obecnych na rynku. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty!

  oceanmachines.com.pl

katalog >> Poligrafia >> maszyny pakujace >> 5378

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    Qualit

Firma Qualit oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi związane z produkcją opakowań kartonowych charakteryzujących się dużą trwałością oraz atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. Opisywane przedsiębiorstwo trudni się również usługami drukarskimi. Doświadczony personel jest w stanie wykonać każde, nawet bardzo skomplikowane zlecenie, w tym zlecenia z zakresu druku wielkoformatowego. Wysoka jakość usług oraz niskie ceny, to największe zalety prezentowanej oferty.

  www.qualit.pl

katalog >> Poligrafia >> druk i poligrafia >> 5286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    Plotery i drukarki - Atrium Centrum Ploterowe

ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE od 1993 roku jest wiodącym, polskim dostawcą kompleksowych rozwiązań do druku wielkoformatowego takich marek jak: - MUTOH: drukarki żywiczne, drukarki UV do gadżetów, eco, LED-UV, sublimacyjne i tekstylne - EFI: produkcyjne drukarki LED-UV (rolowe, stołowe, hybrydowe) - SUMMA: rolowe plotery tnące, stołowe systemy tnąco-frezujące - IKONOS: własnej produkcji materiały samoprzylepne i powlekane Kilka tysięcy instalacji świadczy o ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Firma posiada certyfikat ISO 9001. Aktualnie firma zatrudnia ponad 100 specjalistów. Atrium oprócz centrali, magazynów i fabryki IKONOS w Opolu, posiada oddziały i magazyny w: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

  atrium.com.pl

katalog >> Poligrafia >> inne >> 20347

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 12


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 84