Logo small

Katalog stron tematyka: Transport< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 16 z 16
11.    Busem do Niemiec i już

Czy usługi typu: busy do Niemiec zachodniopomorskie lub przewozy do Niemiec zachodniopomorskie mają sens? Oczywiście, że tak i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Dlaczego? Otóż, do Niemiec jeździmy raczej często, szczególnie z obszarów przygranicznych. Część naszych rodaków pracuje przecież w Niemczech i w związku z tym przewozy pasażerskie są jak znalazł. Trudno, żeby podróżować własnym samochodem i to jeszcze w pojedynkę. To dopiero nie miałoby najmniejszego sensu. Koszty takiej podróży byłyby niebotyczne.

  www.bus-do-niemiec.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 19661

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto

Wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto - firma Staroszczyk zaprasza do zapoznania się z ofertą na wynajem autokarów, przewozy autokarowe, wynajem busów i przewóz osób. W ofercie firmy Staroszczyk z okolic Trójmiasta znajdziesz wynajem busów, wynajem autokarów Kościerzyna, Kartuzy, Trójmiasto, autokary na przejazdy krajowe i międzynarodowe, przewozy autokarowe osób indywidualnych i firm. Wybierz autokary z klimatyzacja - poznaj ofertę firmy Staroszczyk!

  www.staroszczyk.eu

katalog >> Transport >> inne >> 19648

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    ruta-transport.pl

W Mińsku Mazowieckim mieści się siedziba firmy Ruta. Od 1987 roku zajmujemy się krajowym oraz międzynarodowym transportem towarów sypkich takich jak materiały budowlane, chemiczne lub paszowe. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami z naczepami typu silos i zatrudniamy doświadczonych kierowców. Oprócz tego zajmujemy się dystrybucją oryginalnych części a także serwisem naczep i naprawą pojazdów ciężarowych. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, terminowe przewozy jak też atrakcyjne ceny i miłą obsługę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.ruta-transport.pl

katalog >> Transport >> inne >> 19433

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Radkar Travel

Busy do Holandii Radom, Łódź, Przysucha, Szydłowiec. ⶅ Międzynarodowy przewóz osób na trasie Holandia - Radom ⶅ, Łódź, Piotrków Trybunalski. Dowozimy pod Adres! Tylko nowoczesne Busy! Klimatyzacja oraz WiFi w standardzie.

  radkar-travel.pl/busy-do-holandii.html

katalog >> Transport >> inne >> 19285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    midtransport.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się propozycją firmy MID Transport, która znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się transportem osób oraz rzeczy do Europy Zachodniej. Proponujemy regularne przejazdy do Belgii, Holandii oraz Niemiec. Umożliwiamy również wynajęcie całego busa. Mamy nowoczesne oraz komfortowe samochody posiadające wiele udogodnień. Nasz zespół tworzą doświadczeni i kulturalni kierowcy. Poręczamy, że podróż minie szybko i w życzliwej atmosferze. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej wiadomości na temat przedsiębiorstwa i ukazanej propozycji.

  midtransport.pl

katalog >> Transport >> inne >> 19272

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Planowanie i optymalizacja tras - Routimo

Jeśli jesteś inteligentnym przemysłowcem i chcesz usprawnić pracę zatrudnionych u Ciebie pracowników, podążaj śladem wielu liderów rynku i dowiedz się jak istotny dla Twojego sukcesu jest ROUTIMO - narzędzie, które proponuje Państwu nasza firma SOFTLINE POLSKA. Udzielamy wsparcia wdrażając rozwiązania dla pracowników mobilnych począwszy od systemów sprzedażowych Sales Force Automation (SFA) po platformy wspierające realizację usług w terenie Field Service Management (FSM). Korzystając z naszych usług, zaoszczędzicie Państwo tak cenny czas i pieniądze. U nas znajdziesz wsparcie w planowaniu pracy kierowców, przedstawicieli handlowych i serwisantów. Pozwól sobie pomóc usprawnić: organizację pracy zespołu w terenie, optymalizację i monitoring realizacji zadań, zbieranie danych w formie ankiet, generowanie raportów oraz integrację. Dzięki skorzystaniu z naszego narzędzia RUTINO pozwolisz pomóc sobie zredukować długość tras pojazdów, zautomatyzować proces planowania trasówek, uefektywnić wykorzystanie floty.Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wyjątkowo dobrze wykształconej załodze oraz międzynarodowemu doświadczeniu. Mamy know how, wystarczy napisać, a z przyjemnością udzielimy właściwej pomocy.

  routimo.com/

katalog >> Transport >> inne >> 19193

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 16 z 16