Logo small

Katalog stron - tematyka: Zdrowie i uroda w kategorii: fryzjer< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 13 z 13
11.    ROYAL STUDIO zabiegi lecznicze kapyderm szczecin

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ciekawej oferty zakładu fryzjerskiego Royal Studio. Nasz salon znajduje się w Szczecinie. Mamy wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji włosów, które potwierdzone jest licznymi certyfikatami, uczestnictwem w szkoleniach dodatkowo kursach dla fryzjerów. Oferujemy strzyżenie męskie, damskie i dziecięce, a także nowoczesne stylizacje według aktualnych trendów. Oprócz tego wykonujemy także fryzury okolicznościowe, koloryzację, przedłużanie, zagęszczanie włosów i wiele innych zabiegów kosmetycznych. Pełna propozycja naszego zakładu i dane kontaktowe mieszczą się na witrynie www. Zapraszamy!

  royal-studio.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> fryzjer >> 11062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    STUDIO BURDA przedłużanie włosów

Jest nam bardzo przyjemnie zaprezentować Państwu atrakcyjną propozycję Studio BURDA. Nasza siedziba mieści się w Katowicach. Nasza propozycja obejmuje usługi fryzjerskie z zakresu między innymi strzyżenia, modelowania, a także przedłużania i zagęszczania włosów. Wykonujemy też piękne fryzury ślubne i wieczorowe. Ponadto proponujemy prostowanie włosów przy użyciu najnowocześniejszych metod - efekty utrzymują się nawet do około 5 miesięcy! Posiadamy również ofertę dla salonów fryzjerskich: proponujemy sprzedaż włosów w konkurencyjnych cenach. Szczegóły na stronie internetowej.

  www.zageszczaniewlosow.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> fryzjer >> 10843

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    http://www.royal-hair.pl

Nasz salon fryzjerski & SPA serdecznie zaprasza do siebie wszystkich tych, którzy cenią sobie nowatorskie podejście do mody. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duże oczekiwania mają wobec nas nasi klienci dlatego staramy się w pełni skupić na ich zadowoleniu. Jesteśmy pasjonatami, którzy wiedzą co zrobić, aby wyglądem powalić z nóg wszystkich!

  www.royal-hair.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> fryzjer >> 9402

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2     Wyniki od 11 do 13 z 13