Logo small

Katalog stron - tematyka: Zdrowie i uroda w kategorii: medycyna< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 142
11.    twojeoko.com

Zlokalizowana w Przemyślu Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” powstała w 2000 roku. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy oraz zespół specjalistów z obszernymi kwalifikacjami, dzięki czemu naszym pacjentom możemy zaoferować usługi na światowym poziomie. Pacjentom oferujemykompletnie wyposażone gabinety diagnostyczne, oddział szpitalny oraz sale operacyjne z łóżkami bloku pooperacyjnego. Przeprowadzamy leczenie zaćmy, jaskry oraz leczenie wad powiek, a dodatkowo wykonujemy korekcję wad wzroku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.twojeoko.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20434

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Rezonans magnetyczny Warszawa - eurodiagnostic.pl

Posiadamy nowoczesny tomograf Warszawa, na którym wykonujemy badania bez kolejek. Wystarczy wcześniej umówić się do nas, a my wszystko zrobimy dla swoich pacjentów. Potrzebna jest teleradiologia Lublin? Zapraszamy do nas. My oferujemy badania wykonywane przez specjalistów, którzy korzystają z najbardziej zaawansowanego sprzętu dostępnego w naszym kraju.

  www.eurodiagnostic.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20376

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


13.    Prowadzenie ciąży - blumedica.pl

Postaw na zdrowie i kompleksowo zadbaj o siebie z BLUMEDICA! Jesteśmy zespołem gabinetów lekarskich z siedzibą w Suchym Lesie. Wyróżnia nas profesjonalizm, najwyższej klasy sprzęt oraz specjaliści, gotowi na niesienie pomocy potrzebującym. Razem z nami wykonasz USG prenatalne ciąży, przywrócisz swoje ciało do sprawności po kontuzji, czy zadbasz o stan uzębienia. BLUMEDICA to wszechstronna pomoc, która przywróci Cię do pełnego zdrowia.

  www.blumedica.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20159

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


14.    Leczenie prostaty laserem

Skrót BPH to nazwa łagodnego rozrostu prostaty dręczącego niejednego mężczyznę. Świetną metodą wyleczenia wspomnianej choroby jest zabieg wykonywany w szpitalu Specjalista. Najnowocześniejsza, szybka i precyzyjna technika to operacja prostaty laserem. Trzeba wiedzieć, że operacja prostaty laserem zielonym to mało inwazyjna metoda. Pozwala szybko wyjść ze szpitala oraz przyspiesza dojście do pełnej sprawności. Szpital Specjalista wykonuje także laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Choroba jest równie częsta, co BPH a nieleczona staje się niebezpieczna. Warto, więc wypróbować laserowe rozbijanie kamieni. Ma te same zalety, co leczenie prostaty laserem. Nie czekaj na dalszy rozwój choroby, już teraz wejdź na stronę szpitalspecjalista.pl.

  www.szpitalspecjalista.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20140

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    birontbielsko.pl

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Medycznych Eugeniusz Biront w Bielsku-Białej oferuje badania podstawowe jak oraz specjalistyczne w szerokim zakresie. Dzięki nowoczesnej aparaturze przeprowadzamy wysokiej jakości usługi a także z wysoką wiarygodnością wyników badań poświadczoną zarówno kontrolami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Hematologia podstawowa, biochemia kliniczna, koagulologia, analityka ogólna, hormony i alergologia to niektóre obszary wykonywanych badań. Zapraszamy!

  www.birontbielsko.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Leczenie bezdechu sennego - Intimed Bytom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą laminatów specjalistycznych Intimed. U nas możesz liczyć na usługi lekarzy specjalistów w ramach prywatnych praktyk. Umów się na wizytę do podologa, pulmonologa, onkologa, endokrynologa, czy też dietetyka w Bytomiu. Proponujemy również usługi specjalistów z zakresu leczenia chorób tarczycy. Wejdź na naszą stronę www.

  intimedbytom.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    www.supermed.wroclaw.pl

We Wrocławiu swoją siedzibę ma centrum medyczne SuperMed. Można tutaj skorzystać z rady wykwalifikowanego lekarza ortopedy, ortopedy lub chirurga dziecięcego, reumatologa i rehabilitanta, wykonać szereg badań diagnostycznych a ponadto skorzystać z pomocy w leczeniu wad postawy i leczeniu bólu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapewniamy także krótkie terminy oczekiwania na wizytę i konkurencyjne ceny usług. Aby dowiedzieć się więcej, umówić wizytę albo skontaktować z nami, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

  www.supermed.wroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19507

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


18.    Boszczyk.pl

Jeżeli poszukujecie państwo informacji o lekarzu jakim jest ortopeda Andrzej Boszczyk, to Zapraszamy do odwiedzenia strony www.boszczyk.pl. Znajdziecie państwo na tej stronie wszelkie niezbędne informacje o doktorze, leczonych schorzeniach oraz miejscach przyjęć jak i wykonywanych zabiegów dla pacjentów.

  www.boszczyk.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    www.ortopeda-olkusz.pl

Poradnictwo, diagnostyka obrazowa (USA) i leczenie: zachowawcze, z kwalifikacjami do postępowania operacyjnego w ramach NFZ i komercyjnie oferuje Gabinet urazowo-ortopedyczny w Olkuszu, który działa w ramach specjalistycznej praktyki lekarskiej lek. Jacka Piotra Osucha, specjalisty ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Zakres podstawowych usług obejmuje orzecznictwo, zalecenia rehabilitacyjne i terapie zachowawcze m. in. osoczem bogatopłytkowym w przypadku urazów ortopedycznych, kwasem hialuronowym w leczeniu stawów oraz taping. Zapraszamy!

  www.ortopeda-olkusz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19358

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Ginekolog Pruszków - dr-radkiewicz.pl

Profesjonalny ginekolog oferuje usługi, które dopasowane są do potrzeb wszystkich klientów. Oferta jest skierowana do kobiet, które chcą profilaktycznie przeprowadzić badania jak i tych, które są w ciąży albo planują w ciąże zajść. Badania przeprowadzane są przy uszyciu nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje dokładność. Na tym każdemu klientowi najbardziej zależy.

  dr-radkiewicz.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 19287

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 142