Logo small

Katalog stron - tematyka: Zdrowie i uroda w kategorii: medycyna< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 128
21.    NZOZ MEDYKAN

NZOZ Medykan w Jastrzębiu-Zdroju świadczy podstawową opiekę zdrowotną. Prowadzi również poradnię Medycyny Pracy. Funkcjonuje tu także poradnia leczenia bólu, w ramach której wykonywane są zabiegi terapii światłem, akupunktury, bioptronu czy fizykoterapii przeciwbólowej. Usługi te świadczone są w ramach kontraktu z NFZ. Dodatkowo, w przychodni można wykonać diagnostykę STRD, pomagającą określić typ metaboliczny organizmu. Ofertę placówki uzupełnia dietetyka terapeutyczna oraz terapie naturalne, takie jak odkwaszanie, odrobaczanie, odgrzybianie czy detoksykacja organizmu. Na stronie internetowej zamieszczonych jest więcej informacji odnośnie usług przychodni.

  medykan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17486

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


22.    Usg Chojna - sieredzinski.pl

Zapraszamy do współpracy z naszym gabinetem usg w Chojnie. Do Państwa dyspozycji są nowoczesne badania usg Chojna. W naszej ofercie znajduje się między innymi usg jamy brzusznej Chojna a także ważne usg piersi Chojna. Dysponujemy nowoczesnym i dokładnym sprzętem, a także bardzo doświadczoną kadrą medyczną.

  sieredzinski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17253

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


23.    Badanie genetyczne kleszcza - badaniekleszcza.pl

Gorąco zachęcamy do możliwości sprawdzenia chorób kleszcza, który ugryzł nas, lub naszych bliskich. Po wyjęciu kleszcza możemy wykonać badanie genetyczne kleszcza, które ustali jego ewentualne choroby. Dzięki temu, możemy podjąć jako osoby ukąszone przez niego szybką reakcję na badanie w kierunku danej choroby.

  badaniekleszcza.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 17114

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


24.    www.inavita-lekarzrodzinny.pl

Poradnia Lekarza Rodzinnego InaVita w Lublinie to całościowa, spójna i całościowa opieka zdrowotna Państwa i Waszych rodzin. Zapewniamy badania diagnostyczne począwszy od analiz laboratoryjnych przez badania EKG oraz holtery po szczepienia. Nowoczesne zaopatrzenie placówki jest gwarancją efektywnej pomocy świadczonej na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo m. in. pobieranie materiału do badań, iniekcje dożylne, domięśniowe i podskórne, pomiar ciśnienia tętniczego i stężenia glukozy we krwi, badania EKG. Zapraszamy - rejestracji mogą Państwo dokonywać online!

  inavita-lekarzrodzinny.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


25.    Klinika Ginekologiczna Słowacja - aborcja.cz

Prowadzona przez nas klinika z Czech jest miejscem, w jakim pacjentki z Polski mogą poddać się legalnej aborcji do 12. tygodnia ciąży. Pacjentka przyjeżdża do nas rano i z reguły może opuścić klinikę już po południu. Ponadto w razie jakichkolwiek problemów pozostajemy do dyspozycji telefonicznej przez 24 godziny na dobę. Nie interesują nas dane osobowe, powody. Przeprowadzamy u siebie zawsze niezbędne badania przed zabiegiem.

  www.aborcja.cz/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


26.    Https://lukaszmichalak.pl

Nasze Centrum Medyczne Michalak oferuje nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologi. Każdy zabieg wykonujemy z naciskiem na indywidualne oczekiwania pacjenta i jego dyspozycje zdrowotne, tak by efekt końcowy był zawsze w pełni zadowalający. Personel kliniki, to zespół wykształconych i doświadczonych specjalistów, którzy dbają o pacjentów w sposób profesjonalny. Więcej na stronie lukaszmichalak.pl.

  lukaszmichalak.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


27.    www.klinikazawodny.pl

Innowacyjne technologie medycyny estetycznej m.in przeszczep włosów metodą SAFER, technologie picosekundową PICOSURE, Ulthera i Ultraformer, terapia pomostowa lasera frakcyjnego Encore Active Fx+Deep FX, Acculift oraz rewelacyjny termolifting Zaffiro, to tylko niektóre przykłady oferty, jaką ma Klinika Zawodny w Szczecinie. Proponujemy Państwu również laser Vectus, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych - Adivive oraz modelowanie sylwetki metodą VASER. Wykwalifikowana kadra lekarzy, kosmetologów i pielęgniarek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

  www.klinikazawodny.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16370

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


28.    www.lekarzortopedawroclaw.pl

Gabinet ortopedyczny doktora Jerzego Michajłowa i lekarza Andrzeja Szybińskiego we Wrocławiu oferuje Państwu diagnostykę i leczenie wszelkich problemów powiązanych z narządami ruchu u dzieci i młodzieży. Pomagamy zarówno z wadami wrodzonymi jak i tymi nabytymi w okresie dorastania. Na rynku działamy już od dwudziestu pięciu lat, odbyliśmy liczne szkolenia oraz stale staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego celem umówienia pierwszej wizyty. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  www.lekarzortopedawroclaw.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16356

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


29.    www.doktorgrodzki.pl

Diagnozowanie i leczenie chorób wewnętrznych, w tym osteoporozy, dokładny wywiad i profesjonalna porada lekarska, a w razie nagłego przypadku szybka interwencja - na to mogą spodziewać się pacjenci Krajowego Centrum Leczenia Osteoporozy - Gabinetu Lekarskiego dr n. med. Artura Grodzkiego, specjalisty chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Swoją praktykę lekarską realizuję od 1991 r. w Warszawie, z uwzględnieniem wizyt domowych z EKG w domu pacjenta czy podaniem kroplówki. Proponuję dodatkowo drobne zabiegi medyczne, włącznie z odtruciem alkoholowym. Zapraszam do kontaktu!

  doktorgrodzki.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16338

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


30.    www.prestige-skin.pl

Szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii poprawiających kondycję i wygląd skóry to specjalność Kliniki Prestige Skin umiejscowionej we Wrocławiu. Dysponujemy trzema gabinetami zabiegowymi urządzonymi według współczesnych standardów. Pośród oferowanych zabiegów można wyróżnić lifting bez blizn i nacinania skóry nićmi Happy Lift, regenerację skóry za pomocą lasera frakcyjnego, mezoterapię igłową bądź też wypełniania zmarszczek z użyciem preparatów, w których jest zawarty kwas hialuronowy. Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą Kliniki na stronie internetowej, gdzie uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje.

  www.prestige-skin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 16242

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 5 Next >     Wyniki od 21 do 30 z 128