Logo small

Katalog stron tematyka: Zdrowie i uroda< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1752
11.    Figi - kinga.com.pl

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą (online oraz stacjonarny oddział w Białymstoku) bielizny damskiej w różnorodnym wzornictwie oraz rozmiarach. Kobiety korzystają z bielizny stworzonej w Polsce na podstawie najlepszych osiągnięć designerskich. Wszystkie kolekcje są bardzo dobrze zaprezentowane na modelkach. Bezpłatne wysyłki sugerujemy od kwoty 200 złotych.

  www.kinga.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> bielizna >> 9151

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


12.    Novodental - klinika stomatologiczna, Szczecin - Bezrzecze

Klinika NovoDental oferuje usługi z zakresu stomatologii na najwyższym światowym poziomie. W skład zespołu lekarzy wchodzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin stomatologii. W swojej praktyce wykorzystujemy najnowszy sprzęt i materiały stomatologiczne oraz stosujemy nowoczesne i sprawdzone procedury lecznicze. Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną, począwszy od wnikliwej diagnostyki przez szerokie spektrum działań profilaktycznych i leczniczych obejmujących stomatologię zachowawczą i estetyczną, leczenie endodontyczne, ortodoncję, protetykę, periodontologię, chirurgię i implantologię. Doświadczenie zawodowe i zastosowanie stomatologicznego mikroskopu zabiegowego pozwala nam skutecznie leczyć bardzo trudne przypadki. Klinika aktywnie współpracuje z liczną grupą stomatologów, co jest niezwykle korzystne dla pacjentów jak i lekarzy. Prowadzimy leczenie tylko w takim zakresie, w jakim pacjent zostaje do nas skierowany, a po zakończonym leczeniu pacjent dostaje pełną informację, w tym radiologiczną, dotyczącą zastosowanej terapii. Zapraszamy

  novodental.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 9137

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


13.    ClinicForYou - breast enlargement

Clinic For You - cosmetic surgery, breast augmentation, dentistry, eye surgery, liposuction, facelift, implants, vision correction, eye laser vision correction, eye laser, botox. Medical Tourism and Treatment abroad.

  clinicforyou.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 4832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 8


14.    Wkładki ortopedyczne Kraków

Pragniemy Państwa zaprosić niezwykle serdecznie do Gabinetu Zdrowych Stóp Balans. Znajdą tu Państwo naprawdę szeroką ofertę produktów i zabiegów oraz badań, które pomogą utrzymać Państwa stopy w dobrej kondycji. Z nami możecie Państwo monitorować zdrowy rozwój stóp swoich dzieci. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Naszą siedzibą jest Kraków.

  ebalans.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9097

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


15.    Zielony spichlerz

Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do zdrowego żywienia. Mamy bardzo bogatą wiedzę z tego zakresu i chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości produktów, ale także podzielić się tą wiedzą z naszymi klientami. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele różnych produktów wśród, których można znaleźć płatki, otręby, nabiał, kosmetyki i chemię gospodarczą oraz wiele innych produktów. Żywność sprzedawana przez nas stoi na najwyższym poziomie.

  zielonyspichlerz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 9084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


16.    Skorzystaj

Sklep z mydłami, solami, akcesoriami do kąpieli - Bubbleandco Kraków. Akcesoria do kąpieli: masła do ciała, musy i balsamy do ciała, mydła w płynie i zestawy mydła w kostce. W ofercie też peelingi do ciała, gąbki naturalne, myjki do ciała, pasy kąpielowe, pilniki do stóp, szczotki do pielęgnacji ciała. Internetowy sklep z Krakowa zaprasza po akcesoria do kąpieli.

  www.bubbleandco.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> kosmetyki >> 9075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


17.    Przyszła Mama

Witryna internetowa, która może spodobać się każdej matce. Wiele fachowych porad i treści przygotowanych przez odpowiednich fachowców w łatwo przyswajalnym języku. Strona przygotowana została pod kątem kobiet posiadających dzieci, tych w ciąży oraz pań, które macierzyństwo mają dopiero w planach. Treść została zatem podzielona na trzy kategorie, które ułatwiają poruszanie się w obrębie serwisu i wyszukiwanie najpotrzebniejszych informacji. Kluczowe kwestie znajdują się w dziale FAQ, w którym nasz ekspert odpowiada na najważniejsze pytania dotyczące ciąży i macierzyństwa.

  www.przyszlamama.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> ciąża >> 9048

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


18.    Nowoczesna diagnostyka Czerniak

Clinica Dermatologica dr n.med. Igora Michajłowskiego specjalizuje się w pomocy osobom chorym na czerniaka. Nasza klinika mieści się w Gdańsku przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej. Zapraszamy do umówienia się na konsultacje wszystkie osoby, które mają niepokojące zmiany na skórze. Nasi specjaliści chętnie służą Państwu pomocą. Na stronie wykryjczernika.pl publikujemy odpowiedzi na pytania dotyczące nowotworowej choroby skóry.

  wykryjczerniaka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 9043

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


19.    KERAMED Odmładzanie szyi Wrocław

We Wrocławiu znajduje się gabinet medycyny estetycznej Keramed, który zaprasza Państwa do współpracy. W miłej atmosferze zadbamy o urodę przy użyciu fachowego sprzętu. Wykonujemy: makijaż permanentny, lipolizę, mezoterapię, powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, botoks, sculptrę. Zabieg powiększania ust trzyma się od 8 do 12 miesięcy. Podczas zabiegu stosujemy specjalny krem znieczulający, jaki uśmierza uczucie komfortu. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny czy też osobisty. Więcej informacji i pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

  keramed.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> gabinety kosmetyczne >> 9035

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


20.    Tutti Beauty arosha Gliwice

Przedstawiamy kameralny oraz nowocześnie urządzony salon kosmetyczny Tutti Beauty. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz ciała, zabiegi z zastosowaniem kwasów medycznych, manicure, pedicure oraz szereg innych. Specjalnej uwadze polecamy naszą szeroką ofertę różnego typu masaży, w tym masaży odchudzających oraz antycellulitowych. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zaopatrzyliśmy nasz salon w wysokiej klasy sprzęt, w tym takie urządzenia jak: Reaction, Pristine, Soft Plus. Stosujemy także kosmetyki sprawdzonych firm - marek Skeyndor i Kurland. Więcej informacji o świadczonych przez nas usługach na naszej stronie internetowej.

  www.tuttibeauty.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


< Prev 1 2 3 4 Next >     Wyniki od 11 do 20 z 1752