Logo small

TAG: ślusarz

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11
1.    Seguro - awaryjne otwieranie drzwi. Ślusarz Łódź 24h

Seguro to jedna z najstarszych firm w łodzi. Świadczymy usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Jesteśmy firmą rodzinną. nasi pracownicy to prawdziwi ślusarze. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjne ceny. Jesteśmy z Łodzi i tu pracujemy (na terenie osiedli Retkinia, Bałuty, Widzew, Olechów, Janów, Stoki, Teofilów, Radogoszcz, Dąbrowa, Choiny, Górna itd) jeżeli istnieje taka potrzeba dojeżdżamy również do Pabianic, Zgierza, Rzgowa, Tuszyna, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i innych w promieniu 40km od Łodzi. Posiadamy licencję wydaną przez KWP w Łodzi. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, firmy, administracje, komorników, policję. Nasz numer 603916263 (czynne 24h/7). Zapraszamy

  seguro-awaryjne-otwieranie.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20412

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    AD serwis - ślusarz Łódź

Otworzyłem firmę w 2012 roku, prowadzę profesjonalny serwis awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań, domów, firm, magazynów oraz do samochodów wszystkich typów i modeli. Jestem ślusarzem z zamiłowania, prowadzę firmę z wieloletnimi rodzinnymi tradycjami, Wszystkiego nauczyłem się od mojego taty który otwiera zamki już 30 lat. Pracuję przez 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Świadczę usługi na terenie Łodzi, Zgierza, Pabianic, Rzgowa, Ksawerowa, Tuszyna, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i wszystkich miejscowości w promieniu 40km od Łodzi. Zapraszam do kontaktu, mój numer alarmowy to 607922486

  www.wlamywacz24.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 20115

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice

Awaryjne otwieranie mieszkań w Gliwicach wykonują najlepsi ślusarze z Pogotowia zamkowego Gliwice - 666-276-222. Dostępni są dla państwa 7 dni w tygodniu (także w niedzielę i święta), dlatego bez problemu można się z nimi skontaktować. Poza awaryjnym otwieraniem mieszkań zajmują się również wymianą i montażem zamków oraz awaryjnym otwieraniem samochodów.

  www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 18457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Pogotowie ślusarskie warszawa

Udostępniamy Państwu pogotowie ślusarskie w Warszawie i najbliższych okolicach. Przyjmujemy zgłoszenia na serwis zamków przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od godziny. Nasze główne specjalizacje to awaryjne otwieranie drzwi, np. w domach, apartamentach, awaryjne otwieranie samochodów, czy regulacja okien i montaż nowych, solidnych zamków od sprawdzonych producentów.

  slusarz-warszawa.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 15293

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Awaryjne otwieranie

Od kilku lat działamy prężnie na rynku jako firma ślusarska Warszawski Otwieracz. Oferujemy naszym klientom takie usługi jak awaryjne otwieranie zamków w samochodach, mieszkaniach oraz wymieniamy zamki w drzwiach. Więcej szczegółowych danych już teraz możesz dowiedzieć się na naszej stronie internetowej.

  warszawskiotwieracz.pl

katalog >> Usługi >> uslugi ślusarskie >> 13211

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Otwieranie mieszkań - moje-pogotowie-zamkowe.pl

Nasze pogotowie ślusarskie pomaga klientom na terenie całego kraju. Podejmujemy się bezinwazyjnego otwierania samochodów, mieszkań, innych rodzajów nieruchomości. Proponujemy również kompleksowe wymiany uszkodzonych zamków. Wykorzystujemy przy tym najlepsze, sprawdzone na bazie dwudziestoletniego doświadczenia mechanizmy. Odbieramy telefon przez całą dobę.

  www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi ślusarskie >> 12829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pogotowie ślusarskie gdańsk

Jeżeli ktoś z Państwa ma problem z wejściem do swojego samochodu - głównie chodzi o zatrzaśnięcie kluczyków w aucie, zapraszamy bardzo serdecznie do zatelefonowania właśnie do nas. Tak się składa, że jesteśmy firmą, która od lat - z niemałym powodzeniem, oferuje awaryjne otwieranie samochodów. Takimi technikami, które są całkowicie bezinwazyjne, czyli nie pozostawiają jakichkolwiek śladów. Działamy w Gdańsku.

  www.awaryjne-otwieranie-samochodow-gdansk.com

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 12192

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Ślusarz Warszawa - Pogotowie zamkowe

Pogotowie zamkowe działa na terenie Warszawy i okolic. W skład naszych usług wchodzi - awaryjne otwieranie samochodu, awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, montaż i wymiana zamków oraz naprawa i serwis zamków Gerda i Dierre. Potrzebny donbry ślusarz z Warszawy? Skontaktuj się z nami.

  www.pogotowie-zamkowe-warszawa-24h.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 18454

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Pogotowie zamkowe

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem profesjonalnych i kompleksowych usług na rynku otwierania zatrzaśniętych zamków. W ofercie na awaryjne-otwieranie-samochodu-szczecin.pl prezentujemy pełen zakres usług. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy otwieranie samochodów szczecin, które realizowane jest przez doświadczonych ślusarzy. Gwarantujemy wykonanie poszczególnych usług na terenie całego Szczecina.

  awaryjne-otwieranie-samochodu-szczecin.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 17574

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    podlaskie praca

Praca w województwie podlaskiem. Rynek pracy w podlaskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Sokółka jest 18-tysięcznym miastem powiatowym, siedzibą powiatu sokólskiego. Położona jest w środkowo-wschodniej części województwa podlaskiego, 16 km od granicy z Białorusią i 40 od Białegostoku. Miasto leży na obszarze Wzgórz Sokólskich, w północnej części Niziny Podlaskiej, u źródeł rzeki Sokołdy. Powierzchnia miasta wynosi 18,5 km2. Poziom bezrobocia w powiecie sokólskim jest dość duży, jako że procentowy udział osób bezrobotnych w ogóle aktywnych ekonomicznie wynosi 17,6%. Wśród bezrobotnych najliczniej reprezentowane są zawody sprzedawcy, technika ekonomisty, technika handlowca, rolnika, krawca i ślusarza. Z kolei najwięcej publikowanych ofert pracy (np. na Praca Sokółka) związanych jest z zawodami sprzedawcy, technika prac biurowych, robotnika drogowego i gospodarczego, ogrodnika, sprzątaczki i magazyniera.

  www.praca-podlaskie.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 14870

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 11