Logo small

TAG: ślusarz

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 10 z 10
1.    Seguro - awaryjne otwieranie drzwi. Ślusarz Łódź 24h

Seguro to jedna z najstarszych firm w łodzi. Świadczymy usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi do mieszkań i samochodów. Jesteśmy firmą rodzinną. nasi pracownicy to prawdziwi ślusarze. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy również konkurencyjne ceny. Jesteśmy z Łodzi i tu pracujemy (na terenie osiedli Retkinia, Bałuty, Widzew, Olechów, Janów, Stoki, Teofilów, Radogoszcz, Dąbrowa, Choiny, Górna itd) jeżeli istnieje taka potrzeba dojeżdżamy również do Pabianic, Zgierza, Rzgowa, Tuszyna, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i innych w promieniu 40km od Łodzi. Posiadamy licencję wydaną przez KWP w Łodzi. Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, firmy, administracje, komorników, policję. Nasz numer 603916263 (czynne 24h/7). Zapraszamy

  seguro-awaryjne-otwieranie.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20412

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Awaryjne otwieranie mieszkań Gliwice

Awaryjne otwieranie mieszkań w Gliwicach wykonują najlepsi ślusarze z Pogotowia zamkowego Gliwice - 666-276-222. Dostępni są dla państwa 7 dni w tygodniu (także w niedzielę i święta), dlatego bez problemu można się z nimi skontaktować. Poza awaryjnym otwieraniem mieszkań zajmują się również wymianą i montażem zamków oraz awaryjnym otwieraniem samochodów.

  www.pogotowie-zamkowe-gliwice-24h.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 18457

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Otwieranie samochodów aut

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów na terenie całej Wielkopolski. Otwieramy pojazdy w sposoby bezinwazyjne używając specjalistycznych do tego narzędzi. Pobieramy atrakcyjne i zarazem konkurencyjne ceny za nasze usługi dzięki czemu zawsze jesteśmy o krok przed konkurencją. Na życzenie wystawiamy FV 23%. Posiadamy także wydaną przez Policję licencję do wykonywania tych że usług. Jeżeli spotkała Ciebie nieprzewidziana sytuacja i nie możesz otworzyć swojego auta to zadzwoń do nas pod nr 720 720 276, a my na pewno tobie pomożemy.

  otwieraczaut.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 23019

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Gniezno i Poznań | Awaryjne otwieranie aut Gniezno

Zamki w samochodach są coraz to nowsze, bardziej skomplikowane oraz delikatne. Żeby je bez żadnych uszkodzeń otwierać potrzebna jest specjalistyczna wiedza, opanowanie oraz doświadczenie. Specjaliści z naszej są firmy posiadają wszystkie te cechy, szkolą się na bieżąco w otwieraniu najnowszych rodzajów zamków. Dokupujemy także najnowsze profesjonalne narzędzia do wykonania powierzonego nam zadania. Nie ćwiczymy na zamku w Twoim aucie tylko przyjeżdżamy do Ciebie już profesjonalnie przygotowani. Pojazdy osobowe oraz dostawcze otwieramy na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski. W takiej nieprzewidzianej sytuacji nie otwieraj samochodu na własną rękę. Możesz je tylko uszkodzić. Nie niszcz sobie samochodu, zamka, drzwi czy lakieru. Skontaktuj się z naszą firmą pod numer telefonu : 535 806 222. Jeśli skorzystasz z usług naszej firmy to zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i stres związany z tą sytuacją. A przede wszystkim dodatkowe wydatki związane z własnymi próbami otwarcia auta. Z doświadczenia wiemy, iż takie próby otwarcia swojego samochodu na własną rękę mogą skończyć się dodatkowymi i niepotrzebnymi kosztami za całkiem niepotrzebną późniejszą naprawę. Po to właśnie jesteśmy! Korzystając z naszej firmy z pewnością tych kosztów unikniesz. Zawsze jesteśmy przed konkurencją. Wyróżnia nas to, że u nas zapłacisz tylko i wyłącznie za wykonaną usługę. Do Waszej dyspozycji jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę, również w święta i w sylwestra. Za otwarcie auta pobieramy też konkurencyjne ceny, które zawsze ustalamy indywidualnie w każdym przypadku. Bierzemy przy tym pod uwagę markę auta, jego rocznik, stopień trudności oraz odległość dojazdu. Sytuacja związana z otwarciem własnego zablokowanego samochodu zawsze jest niespodziewana i kłopotliwa. A przydarzyć się może każdemu. My właśnie od tego jesteśmy żeby Wam pomóc. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zarazem uczciwie. Dodatkowo na życzenie wystawiamy Fakturę Vat 23%.Otwieramy samochody w przypadkach :gdy klucz z pilotem jest zamknięty w kabinie bądź też w bagażniku, gdy akumulator się rozładuje, gdy pilot się zepsuje, gdy zamek z jakiegoś powodu jest uszkodzony. Masz problem z dostaniem się swojego samochodu? Zaufaj profesjonalistom i zadzwoń po nas : 535 806 222, a przyjedziemy możliwie jak najszybciej i na pewno pomożemy.

  otwieranieaut24h.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 23004

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Awaryjne otwieranie samochodów Poznań |Tel. 579 610 610

Awaryjne otwieranie samochodów na terenie Poznania. Szybko, profesjonalnie i bez uszkodzeń zamka . Sprawdź nas. Tel. 579 610 610!

  otwieramyauta.pl/

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 22998

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Otwieranie mieszkań - moje-pogotowie-zamkowe.pl

Nasze pogotowie ślusarskie pomaga klientom na terenie całego kraju. Podejmujemy się bezinwazyjnego otwierania samochodów, mieszkań, innych rodzajów nieruchomości. Proponujemy również kompleksowe wymiany uszkodzonych zamków. Wykorzystujemy przy tym najlepsze, sprawdzone na bazie dwudziestoletniego doświadczenia mechanizmy. Odbieramy telefon przez całą dobę.

  www.moje-pogotowie-zamkowe.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi ślusarskie >> 12829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pogotowie ślusarskie gdańsk

Jeżeli ktoś z Państwa ma problem z wejściem do swojego samochodu - głównie chodzi o zatrzaśnięcie kluczyków w aucie, zapraszamy bardzo serdecznie do zatelefonowania właśnie do nas. Tak się składa, że jesteśmy firmą, która od lat - z niemałym powodzeniem, oferuje awaryjne otwieranie samochodów. Takimi technikami, które są całkowicie bezinwazyjne, czyli nie pozostawiają jakichkolwiek śladów. Działamy w Gdańsku.

  www.awaryjne-otwieranie-samochodow-gdansk.com

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 12192

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    podlaskie praca

Praca w województwie podlaskiem. Rynek pracy w podlaskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Sokółka jest 18-tysięcznym miastem powiatowym, siedzibą powiatu sokólskiego. Położona jest w środkowo-wschodniej części województwa podlaskiego, 16 km od granicy z Białorusią i 40 od Białegostoku. Miasto leży na obszarze Wzgórz Sokólskich, w północnej części Niziny Podlaskiej, u źródeł rzeki Sokołdy. Powierzchnia miasta wynosi 18,5 km2. Poziom bezrobocia w powiecie sokólskim jest dość duży, jako że procentowy udział osób bezrobotnych w ogóle aktywnych ekonomicznie wynosi 17,6%. Wśród bezrobotnych najliczniej reprezentowane są zawody sprzedawcy, technika ekonomisty, technika handlowca, rolnika, krawca i ślusarza. Z kolei najwięcej publikowanych ofert pracy (np. na Praca Sokółka) związanych jest z zawodami sprzedawcy, technika prac biurowych, robotnika drogowego i gospodarczego, ogrodnika, sprzątaczki i magazyniera.

  www.praca-podlaskie.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 14870

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 10 z 10